60
  • 60 59:35
    Aligators

FbC Frýdek-Místek - FbC Aligators Klobouky 4:7
branky: 7. Vít Korbaš, 38. Daniel Žurek, 47. Vít Kahánek, 57. Vít Korbaš - 2. Jaromír Lazor, 10. Jakub Gremmel, 17. Lukáš Klaška, 28. Jaromír Lazor, 32. Jaromír Lazor, 41. Michal Kolaja, 56. Tomáš Líznar; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Michal Zápalka 23 - Lukáš Bábíček 17; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:2
60:00 Komentář zástupce hostujícího celku, Jakuba Gremmela: Dneska nám to trošku skřípalo v obraně. Naštěstí jsme nějaké góly dali a tím jsme si zajistili 3 body. Děkuji soupeři za hru.
60:00 Komentář trenéra domácího celku, Martina Sedláčka: Zápas rozhodly naše nastřelené tyčky a taky nedisciplinovanost našich hráčů v obraně.
60:00 Každý z týmů v poslední třetině vyslal 11 střel na bránu.
59:35 Timeout FbC Aligators Klobouky
59:00 Poslední minuta třetí třetiny. Domácím už moc času na srovnání skóre nezbývá, ale v této fázi hry jsou na hřišti jen oni.
57:33 Frýdek-Místek zlačí seč jim síly stačí.
56:25 GÓL FbC Frýdek-Místek! 4:7
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #8 Vít Korbaš, asistoval #15 Lukáš Žurek (4:7)
55:29 Oba týmy nyní hrají v plném počtu hráčů.
55:09 GÓL FbC Aligators Klobouky! 3:7
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #9 Jakub Gremmel (3:7)
54:15 Hraje se 4 na 4, ale hosté drží míček a snaží se zdržovat hru. Zatím pouze v rámci pravidel - zatáhli ho za bránu a tam se přesouvají sem a tam.
52:48 Na Kahánka dotíral obránce, ale i přesto se mu podařilo vystřelit. Míček mířil do pravého rohu branky, ale brankář jej zastavil.
51:42 Také zbytek přesilovky dopadl pro domácí tým dobře. V dlouhém a nepříjemném oslabení nedostali žádnou branku.
51:02 Nejhorší část oslabení mají Frýdečtí za sebou. Nyní už hrají ve čtyřech na pět.
49:42 Hosté si opět zahrají 5 na 3.
48:45 Rozehrávka v rohu útočné třetiny a Líznar si zabíhá za bránu. Následně ji oběhne a střílí do brankáře. Střela se ještě 2x opakuje, ale bezvýsledně.
47:51 Nevím jestli jsou Aligátoři unavení, ale hodně teď zpomalili hru. Hrají stále velmi zodpovědně, ale nikam se neženou.
46:19 GÓL FbC Frýdek-Místek! 3:6
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #8 Vít Korbaš (3:6)
45:50 Žurek tečoval odraženou střelu těsně před bránou a Bábiček měl co dělat aby míček sebral.
44:55 Gřunděl oběhl bránu a jakmile se dostal do lepšího střeleckého úhlu, vyslal míček na bránu. Brankář byl postaven správně a míček zachytil.
42:45 Aligátoři začali více střílet. V poslední minutě vyslali několik střel, dokonce i z míst a situací, které nejsou pro střelu nejvhodnější. Většinou tedy míček mířil mimo bránu.
40:57 GÓL FbC Aligators Klobouky! 2:6
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #10 Michal Kolaja, asistoval #66 Jaromír Lazor (2:6)
40:57 Velmi krátká přesilovka...
40:00 Také v druhé třetině šlo více střel na Michala Zápalku. Klobouky vystřelily 10x oproti šesti střelám Frýdku-Místku.
39:42 V poslední minutě druhé třetiny jsou aktivnější domácí, ale vzhledem k častým drobným chybám možná trochu přemotivovaní.
38:35 Domácí jsou v plném počtu a své dlouhé oslabení přežili bez obdrženého gólu. Dokonce jeden přidali.
37:56 GÓL FbC Frýdek-Místek! 2:5
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #5 Daniel Žurek, asistoval #14 Martin Kalivoda (2:5)
37:56 Hráči Frýdku se utrhli z bránicí formace a běželi sami 2 na brankáře. Pak už to bylo snadné. Frýdek tak skóruje ve svém vlastním oslabení.
36:44 Kloboučníci svou přesilovku mají rozehranou hezky. Většinu času drží míček, směřují přesné přihrávky na spoluhráče, ale nestřílí. Kdo ví na kdy si to šetří.
36:28 Gřunděl se snaží držet míček a tak pobíhá za bránou sem a tam.
34:55 Na hřiště už se vrací i Štrbák, ale přesilovka hostů bude trvat ještě dlouho.
33:52 Jan Komínek se vrátil na hřiště a hosté hrají přesilovku 5 na 3.
33:35 Další hráč se chystá na trestnou lavici a Aligátoři si zahrají přesilovku.
32:55 A bude se hrát 4 na 4.
31:52 Domácí si zahrají svou první přesilovku.
31:32 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:5
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #66 Jaromír Lazor, asistoval #26 Marek Bábíček (1:5)
31:21 Frýdek hraje v plném počtu.
29:55 Gřunděl vybojoval míček a vyhodil ho daleko dopředu, kde nabíhal Šťotka. Ten ještě nahrál za sebe na Kalivodu. Následná střela mířila do brankáře.
27:15 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:4
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #66 Jaromír Lazor, asistoval #9 Jakub Gremmel (1:4)
26:19 Štrbák popošel pár kroků z poloviny hřiště, kličkou obehrál obránce a vystřelil parádní dělovku na bránu. Bábiček neskutečně zakročil a střelu chytil.
24:44 Lukáš Žurek se utrhl ze řetězu, běží na útočnou třetinu a střílí. Trefuje tyčku.
23:30 Hosté rozehrávají v rohu útočné třetiny, ale nedaří se jim dostat se před bránu.
23:03 Krásná Gřundělova nahrávka a krásná Korbášova střela, ale brankář Bábiček byl připraven.
22:21 Utkání sleduje 20 diváků.
21:59 Střelu z otočky si zkusil Kahánek, ale minul.
20:32 Domácí hrají v plném počtu. Své první oslabení ustáli bez gólu.
20:00 Střelecky aktivnější v této třetině byli Aligátoři, kteří přestříleli Frýdek-Místek v poměru 4:9.
19:47 Parádní Zápalkův zákrok. I přes několik hráčů viděl, světelnou rychlostí letící, míček a vytáhl ho z levého růžku branky.
18:28 Frýdek začíná hrát dost tvrdě.
17:01 Aligátoři se chystají na rozehrávku v bezprostřední vzdálenosti od brány. Zápalka si staví zeď a střela po rozehrávce míří právě do hráče ve zdi. Vypadá to, že by se Zápalka jako zedník uživil.
16:07 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:3
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #60 Lukáš Klaška, asistoval #68 Jan Komínek (1:3)
14:20 Oba týmy bojují tvrdě o každý míček. Ke střelám na bránu se teď nedosává žádný z týmů, ale boj je to opravdu tvrdý.
12:25 Z rozehrávky na hranici třetiny to ještě zkouší Kolaja. Mimo.
12:11 Z velké dálky to zkouší Komínek, ale u tyče je Zápalka na střelu připraven.
09:18 GÓL FbC Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #7 Tomáš Líznar (1:2)
09:18 Akce rozvinutá z obrany. 4 rychlé nahrávky a po střele z pár metrů se vlní branková síť.
08:00 Gřunděl se teď rychle vrátil do obrany a zachránil slibně rozvinutou akci hostů.
06:23 GÓL FbC Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #8 Vít Korbaš, asistoval #24 Vít Kahánek (1:1)
06:23 Jeden z mála úniků z obrany a podařilo se. Druhá střela na bránu a hned gólová.
06:08 Aligátoři zodpovědně napadají při každé ztrátě míčku a velmi rychle jej opět získají zpět. Frýdek zatím moc prostor pro tvoření hry neměl.
04:04 Na konci krásné akce střílí Lazor, ale trefuje jen golmana Zápalku.
03:04 U míčku se nadále drží Aligátoři. Frýdek zvládá jen vyhazovat míček.
01:36 GÓL FbC Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #66 Jaromír Lazor, asistoval #10 Michal Kolaja (0:1)
01:36 První střela na bránu a hned je z toho gól.
01:22 Po první akci domácích ovšem začali tlačit hosté.
00:31 Po pár sekundách tady máme první akci. Do střely se po nahrávce od Martáska dostal Kalivoda.