• 60 59:44
    6:9
    (Szweda)

FbC Frýdek-Místek - Z.F.K. Petrovice 6:9
branky: 8. Vít Kahánek, 16. Radek Měrka, 20. Vít Kahánek, 32. Tomáš Vežranovský, 35. Daniel Žurek, 37. Radek Měrka - 1. Roman Oborák, 21. Richard Foltinek, 25. Richard Foltinek, 35. Martin Schulhauser, 52. Martin Schulhauser, 54. Ondřej Firda, 55. Ondřej Firda, 57. Martin Michalík, 60. Martin Schulhauser; rozhodčí: Jan Perla - Jiří Vrzala; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Michal Zápalka 22 - Petr Palovský 22; po třetinách: 3:1, 3:3, 0:5
60:00 Komentář trenéra domácího celku, Martina Sedláčka: Naši hráči si neudrželi standard z prvních dvou třetin, které zvládli o dost lépe, než ve zbytku sezóny. Bohužel ve třetí třetině individuálními chybami darovali hostujícímu celku vítězství.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu Romana Kantora: My jsme si dnes nezasloužili vyhrát, ale sport je někdy takový. Každopádně výkon v posledních 15 minutách pro nás může být vzpruhou do playof a toho bychom se měli držet. Díky soupeřům, rozhodčím a divákům...
60:00 V poslední třetině byli dle očekávání střelecky aktivnější hosté. Na bránu vyslali 10 střel oproti 6 střelám domácích.
59:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #23 Martin Szweda (6:9)
58:39 Frýdek to ještě zkouší z posledních sil, ale moc času už nezbývá.
56:49 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #15 Martin Michalík, asistoval #46 Patrik Michalík (6:8)
56:49 Naopak Petrovice mají evidentně sil dostatek.
56:07 Domácí už evidentně nemají dost sil a na skóre je to vidět. Také na hřišti jsou u míčku vždy poslední a spíše než běhat se snaží míček dlouze nahazovat.
55:05 Krásně nahodil Štrbák míček na Kahánka, ale tomu se nepodařilo zakončit.
54:39 Timeout FbC Frýdek-Místek
54:39 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #46 Patrik Michalík (6:7)
53:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:6
53:06 Vežranovský si zpoza brány prošel přes 3 hráče a v pádu se mu ještě podařilo vystřelit. Míček šel jen pár centimetrů nad horní tyč.
51:44 Velmi rychle po vhazování předvedl skvělý zákrok Zápalka.
51:33 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #8 Roman Oborák (6:5)
50:44 Petrovice svou přesilovku mají rozehranou lépe, než byla ta poslední Frýdecká. Ovšem střely zatím kvalitně blokují obránci.
50:05 Petrovice hrají v plném počtu.
49:27 Tentokrát ve své přesilovce hráči nejsou moc jistí. Často ztrácejí míček a čas běží...
47:11 Utkání sleduje 34 diváků.
45:11 Petrovice rozehrají standardku na útočné polovině. Po rozehrávce však míček skončil někde v rohu a nátlak skončil.
44:10 Frýdečtí si oblíbili dlouhé náhozy na vysunuté hráče. Nevím jestli je to tím, že už nemají tolik sil na běhání, nebo se jim tado změna strategie zdá jako dobrý nápad.
43:34 Vežranovský u mantinelu vybojoval nahozený míček a utekl sám k bráně. Střelou však přestřelil bránu. O pár sekund později podobně utekl na druhé straně, ale tentokrát zase mířil vedle.
41:01 Do hry svou střelou na bránu přispěl také Juroš, vycházející hvězda Frýdeckého týmu.
40:00 V této třetině byli střelecky aktivnější Petrovice, ikdyž jen o jednu střelu. Střelecké skóre v druhé třetině je 13:14.
39:35 Závodný dostal nahrávku do běhu před odkrytou brankou soupeře. Zhruba ze tří metrů však branku přestřelil.
37:06 Hosté začínají vypadat trochu zoufale z toho jak se jim nic nedaří.
36:17 GÓL FbC Frýdek-Místek! 6:4
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #93 Radek Měrka, asistoval #11 Václav Štrbák (6:4)
35:00 Tentokrát netrefil prázdnou bránu Oborák z Petrovic.
34:39 GÓL FbC Frýdek-Místek! 5:4
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #5 Daniel Žurek, asistoval #22 Michal Szczotka (5:4)
34:03 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:4
33:46 Petrovice často moc otálejí s koncovkou. Kdyby vystřelili z první, tak mají mnohem větší šance na úspěch.
32:51 Domácí to naopak zkoušejí z každého brejku ke kterému se dostanou.
32:04 Petrovice vytvářejí na Frýdek-Místek nátlak. Drží se u míčku a hraje se převážně na třetině domácích.
31:25 Martin Michalík vystřelil z dálky a Zápalka střelu vyrazil ramenem nad bránu.
31:08 GÓL FbC Frýdek-Místek! 4:3
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #10 Tomáš Vežranovský, asistoval #93 Radek Měrka (4:3)
30:27 Patrik Michalík zůstává ležet na hrací ploše a je přerušena hra.
29:01 Petrovice své oslabení nakonec přežily bez úhony a nyní již hrají v plném počtu.
28:44 Frýdek svou přesilovku hraje velmi dobře. Mají uvolněné hráče a obránce velmi rychle přesouvají ze strany na stranu aniž by se sami museli pohnout. Vytváří si prostor ke střele a zároveň utahají protihráče.
26:45 Štrbák nám teď předvedl nádhernou sólovou akci ke konci okořeněnou narážečkou od Kahánka. Škoda jen závěrečná střela nesedla tak jak by měla.
24:27 Teď rozhodčí úplně přehlédli hru na zemi Petrovického hráče.
24:05 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Richard Foltinek bez asistence (3:3)
23:22 Velmi blízko ke gólu teď měli nakročeno na druhé straně. Už dokonce křičeli radostí, ale rozhodčí je velmi rychle zchladil.
22:35 Kahánek měl velmi blízko k hatricku. Poskakující míček trefil z první, ale střela směřovala kousek vedle tyče.
21:00 Tak uvidíme jestli hosté přepálí začátek jako v první třetině a tento gól se o další nerozšíří.
20:59 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Richard Foltinek, asistoval #44 Martin Schulhauser (3:2)
20:00 V první třetině Frýdek-Místek vyslal na bránu soupeře 9 střel oproti 6 střelám soupeře.
19:35 GÓL FbC Frýdek-Místek! 3:1
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #24 Vít Kahánek, asistoval #12 Vojtěch Gřunděl (3:1)
18:55 Korbáš dostal míček a netrefil prázdnou bránu. Pravda, byl trochu moc z úhlu.
16:10 Petrovice hrají s neustále vytaženým Michalíkem. Ten jen u brány čeká až se k němu dostane míček. Přesně taková situace teď nastala, ale přestože měl odkrytou celou bránu, trefil pouze tyč.
15:06 GÓL FbC Frýdek-Místek! 2:1
Branku družstva FbC Frýdek-Místek vstřelil #93 Radek Měrka, asistoval #24 Vít Kahánek (2:1)
14:59 Domácí vytvářejí na Petrovice soustavný nátlak a pokud jim tento výkon vydrží jistě se dočkáme dalšího gólu.
13:39 Oba týmy hrají velmi vyrovnanou hru, což se popravdě až tak moc nečekalo.
12:00 Do střely se tentokrát odhodlal Dan Žurek po nátlaku celého týmu, který obsadil útočnou třetinu.
10:07 U brány byl Oborák úplně sám a přihrávka z rohu si ho našla. Ovšem se střelou otálel moc dlouho a Zýpalka se stihl přesunout a zabránit tak gólu.
08:56 Závodný připravený u soupeřovy brány zcela unikl obraně Petrovic. Dlouhé nahození vzduchem směřovalo přímo na Závodného, ale tomu se jej bohužel nepodařilo správně trefit.
08:28 Z dálky střílel Gřunděl a u brány tečoval Kahánek. Už už se schylovalo k dalšímu gólu, ale brankář byl tentokrát proti.
07:25 Domácí se začínají dostávat do tempa a jsou mnohem více u míčku, než ze začátku. Stále je však jejich hra malinko nervózní a nedaří se jim vše tak jak by si přáli.
07:00 GÓL FbC Frýdek-Místek! 1:1
06:16 Gřunděl sebral po chybě obránce míček a protože byl rychle obsazen, nahrál jej zpět na Měrku do obrany. Ten vystřelil, ale opět trefil pouze obránce.
04:49 Gřunděl se snažil o střelu, ale trefil pouze obránce do nohy. Dále už jsou u míčku zase jen Petrovice.
04:22 Frýdečtí sebrali míček a snaží se uklidnit hru a pomalu vytvořit útok.
03:12 Obdobnou rozehrávku z rohu mají také domácí, ta ovšem směřovala na pokrytého obránce a po zmateném plácání po míčku byli u míčku zase hosté.
02:39 Petrovice si vyzkouší rozehrávku z rohu. Následovala nahrávka na nabíhajícího hráče a střela po zemi zcela mimo bránu.
01:33 Petrovice zvolily rychlejší tempo hry než Frýdek a ze začátku jsou u míčku jen oni.
00:14 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #7 Richard Foltinek (0:1)
00:14 Jsme se ani nestačili rozkoukat, ale Petrovice už moc dobře ví kde co je.