2:9
    Lukáš PĚGŘIMEK
    (Krečmer)

Sokol Erupting Dragons H. Brod - Florbal Torpedo Havířov 2:9
branky: 6. Petr Liška, 26. Petr Liška - 17. David Beneš, 31. Vojtěch Mžyk, 36. Jiří Krečmer, 39. Tomáš Třaska, 43. Jiří Krečmer, 49. Vojtěch Peřka, 55. Jan Šimík, 57. Tomáš Třaska, 59. Lukáš Pěgřimek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Petr Brestovský 29 - Pavel Kotula 21; po třetinách: 1:1, 1:3, 0:5
60:02 Komentář vedoucího domácích Tomáše Rezka: První třetinu jsme hráli to co jsme si řekli, zbytek zápasu už ne a proto jsme prohráli. Děkujeme soupeři a divákům.
60:01 Komentář trenéra hostí Vladimíra Bajgara: Výsledek neodpovídá průběhu utkání. Domácí brankář zachytal dobře a poslední třetina neměla nic společného s florbalem. Domácím přejeme do dalšího průběhu soutěže hodně štěstí.
60:00 Střely ve třetí třetině 6:16. Celkový poměr. 23:38
59:23 Brestovský zachránil domácí od desítky.
58:12 Timeout Sokol Erupting Dragons H. Brod
58:12 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:9
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #40 Lukáš Pěgřimek, asistoval #7 Jiří Krečmer (2:9)
56:43 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:8
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #57 Tomáš Třaska, asistoval #20 Hynek Plášek (2:8)
55:39 Exhibice co oba týmy předvádí, ale hosté své šance proměňují.
54:41 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:7
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #22 Jan Šimík, asistoval #99 Vojtěch Mžyk (2:7)
50:11 Ne, prostě ne. Draci dnes nepromění žádnou šanci.
49:38 Bína nastřeluje další tyčku.
48:42 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #8 Vojtěch Peřka, asistoval #16 Tomáš Vlach (2:6)
44:55 Brestovský čaruje.
42:49 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #7 Jiří Krečmer, asistoval #90 Martin Varta (2:5)
42:15 Draci by se mohli přihlásit do mistroství v neproměňování šancí.
40:00 Třetí třetina začne cca. ve 21:30.
40:00 Poměř střel ve druhé třetině. 8:11
38:54 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #57 Tomáš Třaska bez asistence (2:4)
37:03 Draci se dostali v oslabení do šance. Hostující brankář skvěle zasáhnul.
35:50 Domácí nastřelují další tyčku. Hostující brankář má dnes dobře postavenou branku.
35:06 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:3
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #7 Jiří Krečmer, asistoval #38 Adam Fliega (2:3)
34:53 Bína nastřeluje tyč.
31:54 Před nechápavostí všech diváků poslal rozhodčí Čermáka na trestnou lavici.
30:06 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #99 Vojtěch Mžyk, asistoval #8 Vojtěch Peřka (2:2)
26:50 Další obrovská šance na hokejkách Draků.
25:44 Liška posílá Draky do vedení žabičkou pod tělo hostujícího brankáře.
25:43 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 2:1
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #33 Petr Liška, asistoval #13 Jan Sláma (2:1)
20:00 Poměr střel v první třetině. 9:11
19:22 Draci ani po sérii čtyř dorážek nevsítili branku.
16:54 Beneš dorazil zablokovanou střelu do šibenice Brestovského branky.
16:53 GÓL Florbal Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil #55 David Beneš, asistoval #90 Martin Varta (1:1)
13:10 Navrátilec do A-týmu Čapek teď prověřil svižnou střelou hostujícího brankáře.
11:11 Liška se vytočil z rohu a nahodil do branky, s tím neměl hostující brankář problém.
08:32 Draci teď měli tři možnosti vsítit branku, bohužel se jim nepodařilo dotlačit míček do branky.
07:38 Oslabení Draci zatím drží s našlápnutým lídrem ligy soupeřem tempo.
05:17 GÓL Sokol Erupting Dragons H. Brod! 1:0
Branku družstva Sokol Erupting Dragons H. Brod vstřelil #33 Petr Liška z trestného střílení (1:0)