• 60 59:18
    8:6
    ()

USK Akademik Cheb - FBC Liberec B 8:6
branky: 4. Jakub Václav, 5. Milan Bednařík, 17. Tomáš Oliverius, 38. Milan Bednařík, 43. Matěj Svatek, 45. František Novohradský, 52. Milan Bednařík, 60. Matěj Svatek - 29. Patrik Šámal, 34. Patrik Šámal, 35. Jan Krupička, 43. Jan Krupička, 54. Jan Krupička, 59. Jan Krupička; rozhodčí: Lukáš Grundler - Jakub Matějka; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 21 - Marek Pohunek 19; po třetinách: 3:0, 1:3, 4:3
59:59 Střely na branku domácích ve 3.třetině: 7 Střely na branku hostů ve 3.třetině: 9
59:59 Hodnocení zápasu trenérem domácích Kaprem: Super zápas, zahráli jsme si florbal. A konečně jsme vyhráli! Bojovnost a výborný Šíša v bráně. Jsme rádi, že jsme konečně zabrali. Děkujeme soupeři a rozhodčím.
59:59 Hodnocení zápasu kapitánem hostů: Neproměňování řady šancí nás stálo výsledek, soupěř proměňoval, my ne.
59:50 Historie se opakuje- Akademik opět poráží Liberec.
59:18 GÓL USK Akademik Cheb! 8:6
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #70 Matěj Svatek bez asistence (8:6)
59:18 Svatek odpovídá do prázdné branky.
58:49 GÓL FBC Liberec B! 7:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička bez asistence (7:6)
58:49 Liberec zkouší hru bez brankáře. Tato volba se jim očividně vyplatila.
57:45 Václav Jan se ocitl sám před soupeřovo bránou, gól však nedal.
56:51 Po kratší přestávce, kdy si po sobě oba týmy vzaly Timeout se vracíme ke hře a rozehávka je liberecká v rohu domácích.
56:50 Timeout USK Akademik Cheb
55:40 Jakub Václav po dalekém výhozu Heczka běžel sám na bránu. Kličku bohužel udělat nestihl.
53:35 GÓL FBC Liberec B! 7:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička, asistoval #66 Lukáš Nesměrák (7:5)
52:55 Heczko přkvapil dechberoucím zákrokem, když ho okupovali 2 liberečtí hráči.
51:33 GÓL USK Akademik Cheb! 7:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #79 Milan Bednařík, asistoval #72 Tomáš Kapr (7:4)
51:33 Bednařík prudkou střelou po zemi našel škvíru u tyčky Liberce.
50:06 Akademik jde do přesilovky.
49:08 Hosté šli do rychlého přečíslení dva na jednoho. Narazili však na nezastavitelnou skálu v podobě Jana Václava.
44:34 GÓL USK Akademik Cheb! 6:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #11 František Novohradský bez asistence (6:4)
44:34 Tak tu máme menší smršť gólů. Nejprve Svatek takzvaně vykoupal brankáře hostů, poté prudkou střelou odpověděl do branky domácích Krupička a nyní doklepal zpět do branky Liberce svůj dnes první gól Novohradský.
42:55 GÓL FBC Liberec B! 5:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička, asistoval #42 Jan Příhoda (5:4)
42:27 GÓL USK Akademik Cheb! 5:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #70 Matěj Svatek, asistoval #7 Jan Václav (5:3)
40:30 Hra se ale rychle otočila a prudkou střelu chytá bystrý Heczko.
40:01 Třetí část začala na půlce hostů.
39:59 Střely na branku domácích v 2.třetině: 8 Střely na branku hostů v 2.třetině: 10
39:12 Šinka chtěl vymést pavučinu mezi nahama brankáře Liberce. Jeho stehna byla však rychlejší a radost z gólu mu překazila.
37:14 GÓL USK Akademik Cheb! 4:3
37:14 A máme tu ono očekávané probuzení v podobě nádherné souhry Kapra s Bednaříkem.
36:30 Nebezpečná střela právě prolétla těsně nad brankou Heczka.
34:40 Akademik teď bohužel zaspal a dovolil Liberci dohnat ho. Fanoušci ale věří, že se chebský tým brzy probudí a předvede, co v něm vězí.
34:27 GÓL FBC Liberec B! 3:3
33:37 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Patrik Šámal, asistoval #82 Jan Krupička (3:2)
32:12 Václav rozehrál z velmi výhodné pozice před bránou, avšak brankář tuto střelu vychytal.
31:25 Svatek mířil krásně nad nohu, střelu ale bohužel vykryl obránce.
30:45 USK rozehrává v rohu hostů.
30:00 Druhá třetina je o poznání dynamičtější než první. Hra se přelévá nahoru dolu.
29:25 Kaluž byla úspěšně utřena.
29:04 Hra je na chvíli pozastavena kvůli kaluži potu v brankovišti hostů.
28:09 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Patrik Šámal, asistoval #77 Jan Havrda (3:1)
20:01 Druhá třetina zápasu započala na domácí polovině.
19:59 Střely na branku domácích v 1. třetině: 11 Střely na branku hostů v 1. třetině: 8
16:34 Vynikající střelou zasazenou do šibenice navyšuje počet domácích branek Tomáš Olivierius po nahrávce Matěje Svatka.
16:33 GÓL USK Akademik Cheb! 3:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #52 Tomáš Oliverius, asistoval #70 Matěj Svatek (3:0)
15:43 Chebský útočník Jan Václav ohrozil soupeřovu branku.
12:43 Při oslabení domácího týmu se stav branek nezměnil.. Dnes je brankář domácích Akademiků ve velmi dobré formě, snad mu vydrží po celou hrací dobu.
08:46 Nastává přesilová hra pro tým hostů, uvidíme zda využijí tuto příležitost a vstřelí svůj první gól na františkolázeňském hřišti.
04:05 Již za necelých dvacet vteřin zvyšuje náskok kapitán domácího týmu Milan Bednařík, kterému výborně nahrál Matěj Svatek.
04:04 GÓL USK Akademik Cheb! 2:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #79 Milan Bednařík, asistoval #70 Matěj Svatek (2:0)
03:49 První skvělou ránou pod ruku brankáře hostí otevřel skore Jakub Václav, kterému asistoval Jan Václav.
03:48 GÓL USK Akademik Cheb! 1:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #9 Jakub Václav, asistoval #7 Jan Václav (1:0)
00:01 Dnešní utkání se odehrává na domácí půdě ve Františkových Lázních, budou si hoší Akademiku vést stejně dobře, jako před třemi měsíci v Liberci? Nechme se překvapit.