11:10
    Jan HAVRDA
    (Krupička)

FBC Liberec B - FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B 11:10p
branky: 9. Jan Havrda, 17. Tomáš Brožek, 19. Martin Hroch, 24. Jan Krupička, 32. Jan Příhoda, 38. Jan Krupička, 50. František Příhoda, 52. Dominik Šollar, 53. Jan Havrda, 57. Lukáš Nesměrák, 64. Jan Havrda - 8. Jakub Jirsa, 18. Radek Kalina, 24. Radek Kalina, 31. Jakub Jirsa, 32. Dominik Jansa, 34. Dominik Jansa, 40. Dominik Jansa, 46. Jakub Jirsa, 46. Radek Kalina, 54. Jakub Jirsa; rozhodčí: Michal Reczai - Pavel Šnajdr; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Marek Pohunek 28 - Ondřej Knol 34; po třetinách: 3:2, 3:5, 4:3, 1:0
65:00 Střely na branku celkem: FBC Liberec B 45:38 FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B
65:00 Komentář trenéra domácích, p. Lukáše Nesměráka: 'Myslím, že dnes zvítezil sport nad lží a nenávistí. Hráči obou týmů hráli férově a přiznávali se i k věcem, které nezavinili. Myslím, že to všechny hráče bavilo. Výhru 11:10 v prodloužení tady na Dobi prostě umíme. Zlomovým momentem utkání bylo, že náš veterán Jan Havrda trefoval zařízení. Děkujeme soupeři z utkání.'
65:00 Komentář trenéra hostí, p. Jakuba Jirsy: 'Defenzivní partie, rozhodl nedůraz na brankovišti. Děkujeme soupeři za utkání.'
65:00 Střely na branku v prodloužení: FBC Liberec B 5:4 FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B
65:00 Ukončení prodloužení
63:45 GÓL FBC Liberec B! 11:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Jan Havrda, asistoval #82 Jan Krupička (11:10)
63:45 Zkušenosti rozhodly, Jan Havrda rozhoduje utkání, Liberec vydřel výhru.
63:15 Jůra Rozman znovu střílí zcela identickou střelu jako na konci druhé třetiny. Znovu mířil nad, tentokrát však pouze o půl metru.
62:05 Pohunek si dnes připisuje také hattrick, avšak v disciplíně zbytečných skoků.
61:00 Nebezpečnou střelu, ze které by plynulo zklamání libereckých borců, vyslal Jirsa, mířil však vedle.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: FBC Liberec B 17:12 FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B
59:45 Střela Františka Příhody končí mimo a budeme tedy s největší pravděpodobností svědky prodloužení.
58:47 Havrdovu střelu blokuje hostující bek.
58:45 Timeout FBC Liberec B
58:45 Liberecký tým bude zahrávat standardní situaci, vzal si ovšem timeout z cílem vymyslet nějakou kulišárnu.
58:30 Sledujeme sérii napřesností na obou stranách, hráči nedokáží proměňovat vyložené šance.
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí periody.
56:46 GÓL FBC Liberec B! 10:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #66 Lukáš Nesměrák, asistoval #82 Jan Krupička (10:10)
56:46 Klasický zajdův backhand vrací vyrovnaný stav na světelnou tabuli.
55:15 Liberečtí teď tlačí, hosté jsou neaktivní a jsou rádi za každou šanci vystřídat.
53:38 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 9:10
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #46 Jan Tregner (9:10)
53:38 Přesilovku využívá Jirsa střelou z dálky.
52:24 GÓL FBC Liberec B! 9:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Jan Havrda, asistoval #66 Lukáš Nesměrák (9:9)
52:24 Po skvělém zákroku Pohunka unikl v protiútoku Havrda a střelou k tyči srovnává stav. Svůj gól oslavil peprným slůvkem *****.
51:23 GÓL FBC Liberec B! 8:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #17 Dominik Šollar, asistoval #77 Jan Havrda (8:9)
51:23 Za to krásnou střelu z půlky vyslal Šollar a snižuje na jednobrankový rozdíl.
51:11 Nebezpečnou, několikrát tečovanou střelou zaútočil na čepicový trik také Krupička, balónek však skončil mimo.
49:41 GÓL FBC Liberec B! 7:9
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda bez asistence (7:9)
49:41 František Příhoda vyslal ze standardní situace bombu, která končí v síti hostů.
46:30 Krupičku už nebaví střílet jen balońek a tak to vzal i se soupeřovou holí.
45:28 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 6:9
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #15 Radek Kalina, asistoval #24 Martin Bezouška (6:9)
45:28 Kalina po úniku po lajně zvyšuje náskok hostí a jako třetí hráč České Lípy si připisuje hattrick.
45:00 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 6:8
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #24 Martin Bezouška (6:8)
45:00 Střelou z otočky překvapil Pohunka českolipský Jirsa a v tomto zápase také zaznamenává hattrick.
43:42 Nezdara teď ctil své jméno, když se mu nezdařilo tečovat krásně nahozený balónek od Františka Příhody.
42:30 Havrdovi se zamotal míček pod nohama a zmařil tak šanci na protiútok.
41:50 Gesto fairplay předvedl Šollar když opravil rozhodčí a přiznal se, že tečoval balón mimo hřiště.
41:14 Gesto fairplay předvedl Jirsa když opravil rozhodčí a přiznal se, že tečoval balón mimo hřiště.
40:30 Jansa a Hnízdil předvedli dvě krosové přihrávky, ze kterých se jim ale ve finále nepodařilo vytěžit víc.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: FBC Liberec B 9:11 FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B
39:06 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 6:7
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #15 Radek Kalina (6:7)
39:06 Jansa právě zkompletoval hattrick, když dorazil balón do odkryté branky Liberce. Pohunek znovu pobavil geniálním skokem k ničemu.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:10 Jůra Rozman přestřelil branku domácích, kteří jsou odteď kompletní.
37:15 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička, asistoval #9 Lukáš Malina (6:6)
37:15 Krupička zůstal osamocený před hostující brankou a střelou po zemi vyrovnává stav.
36:10 Ačkoliv byl Brožek u balónu první, stejně si jde za podobný faul také sednout na trestnou lavici.
35:32 Hnízdil poslal papírového Pecháčka za mantinely a jde si odpočinout na dvě minuty.
33:08 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 5:6
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #44 Martin Hnízdil (5:6)
33:08 Jansa střelou od mantinelu do pravého horního rohu liberecké svatyně vrací vedení České Lípě.
31:35 GÓL FBC Liberec B! 5:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #42 Jan Příhoda, asistoval #21 Jakub Pecháček (5:5)
31:35 Honza Příhoda krásným hokejovým gestem oslavil svůj gól, škoda, se nehraje na ledě a nemohl se po něm v pokleku svézt do rohu a oslavit ho společně s diváky.
31:24 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 4:5
31:24 Hosté z protiútoku znovu udeřili, a získávají vedení na svou stranu.
30:32 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 4:4
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #55 Jakub Jirsa, asistoval #5 Daniel Bouška (4:4)
30:32 Jirsa bekhendem plácnul do balónku, který se odráží o tyčku do Pohunkovy branky.
29:29 Jansa ze dvou metrů přestřelil prádnou branku domácích.
28:10 Další nepříjemnou střelu z dálky si připisuje benjamínek Šollar.
27:57 Krupička zvolil v přečíslení s Brožkem střelu do břicha hostujícího brankáře.
26:00 Po poblázněné hře nahoru-dolů se snaží zkušený bek Pažout uklidnit hru.
23:57 GÓL FBC Liberec B! 4:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička, asistoval #77 Jan Havrda (4:3)
23:57 Borci zpodještědu však rychle odpovídají. Prosazuje se Krupička.
23:42 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 3:3
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #15 Radek Kalina z trestného střílení (3:3)
23:42 Šollar podklouzl na brankovišti a hrou na zemi zabránil gólu. Uvidíme trestné střílení.
21:32 Liberecké přečíslení překazil faulem Jirsa, domácí rozehrají standardní situaci.
20:32 Mlaďoučký Dominik Šollar je pěkný drzoun. Jako poslední hráč si dovolil kličku a vyslal nebezpečnou střelu na Knola.
20:00 Střely na branku v první třetině: FBC Liberec B 14:11 FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B
19:59 V první třetině se toho už víc nestane, do šaten (v případě domácích do nářaďovny) budou hráčí odcházet za stavu 3:2.
19:00 Probíhá poslední minuta první části.
18:46 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #83 Martin Hroch, asistoval #13 Jan Lesák (3:2)
18:46 Další tečovaná střela, tentokrát libereckých, končí v síti. Hroch změnil směr balónku těsně před brankářem po střele Lesáka.
17:25 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 2:2
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #15 Radek Kalina, asistoval #55 Jakub Jirsa (2:2)
17:25 Kalina po střele Jirsy šikovně tečoval balón, který přeletěl Pohunka.
16:19 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Tomáš Brožek, asistoval #77 Jan Havrda (2:1)
16:19 Krásná standardní situace domácích, po ose Nesměrák - Havrda a zakončující Brožek.
15:12 Pecháček oloupal dva protihráče a nabídl míček Nezdarovi, který trefil pouze Knolův levý 'beton'.
14:32 Šollar šikovně nahodil před branku, kde stál osamocený Havrda, touto nabídkou ale pohrdal.
13:57 Něsměrákovu střelu z půlky Havrda tečoval mimo.
12:27 Lesák se spoluhráči utekl do přečíslení 3 na 1, akci ale zpackal přihrávkou a lá 'nemám tě rád', do rohu hřiště.
11:32 Domácím se daří vyhazovat balónek na polovinu soupeřů, vypadá to, že se ubrání.
11:03 Tregnerovu střelu na bližší tyč si Pohunek pohlídal.
09:53 Malina z dvou metrů netrefil z části odkrytou branku, poté se naštval a chytil balónek do ruky. Je to řepák.
08:55 Nesměrákovu střelu ještě Knol vykryl, na Havrdovu dorážku však nedosáhl. Domácí tak využívají přesilovou hru.
08:01 GÓL FBC Liberec B! 1:1
08:01 Domácí tým si zahraje přesilovku.
07:30 GÓL FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B! 0:1
Branku družstva FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B vstřelil #55 Jakub Jirsa bez asistence (0:1)
07:30 Standardní situaci využil Jirsa když lobem obstřelil zeď domácích.
07:05 Knol kryje Příhodovu střelu.
06:34 Havrda z pravého mantinelu netrefil branku.
06:03 Jirsovu střelu Pohunek vyráží mimo tři tyče, českolipští teď Liberec uzamkli na jejich obranné poovině.
05:10 Nyní však Pohunek ramenem vytěsnil Kalinovu střelu a připisuje si první důležitý zákrok v tomto zápase.
03:15 Pohunek svým bezúčelným akrobatickým zákrokem nemusel a ani nezasáhnul střelu českolipských, jenž asi o 2 metry minula jeho svatyni. Liberecký brankář alespoň pobavil všech 13 diváků i pořadatele.
02:30 Hostující si také osahali míček, poté ho však liberečtí vybojovali zpět na své hole.
01:39 Liberec stále na balónku, tentokrát se mu ale nedaří dostat se na útočnou polovinu.
00:51 Poprvé mohl ohrozit branku kanonýr Krupička, střela ze středu však mířila vedle.
00:01 Úvodní buly vyhrálo domácí družstvo.