60
  • 60 59:10
    TJ Jiskra Domažlice

TJ Jiskra Domažlice - TJ Baník Sokolov 6:5
branky: 7. Filip Bořík, 7. Zdeněk Opálka, 21. Jakub Hrabík, 28. Filip Bořík, 44. Martin Kubů, 51. Miloš Stodola - 25. Patrik Soukup, 33. Matouš Tesař, 34. David Ladžon, 35. Matouš Tesař, 56. Stanislav Hykš; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Fousek 24 - Ondřej Motl 27; po třetinách: 2:0, 2:4, 2:1
59:59 Sokolovské ego utrpělo ránu, kdežto Domažlicím narostl nosánek nahoru.
59:40 Posledních několik vteřin zápasu je hodně vyhrocených. Sokolov se nechce nechat ponížit a úporně se snaží. Snaha není naštěstí pro Domažlice úspěšná.
59:10 Timeout TJ Jiskra Domažlice
58:10 Necelé dvě minuty do konce, Domažličtí se nenechají rozhodit a tlačí na Sokolov.
56:42 Domažlice se snaží, hodně se snaží, bohužel góly nepadají..Kdežto Sokolov tlačí a obléhá domažlickou branku.
55:53 GÓL TJ Baník Sokolov! 6:5
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil #5 Stanislav Hykš, asistoval #34 Pavel Batista (6:5)
54:59 Zbývá poslední 5 minut. Hráči v poli běhají jako zběsilí, perou se o míček a nenechají si nic líbit.
54:16 Domažlice nedokáží využít své přesilovky.
52:43 Domažličtí se vzchopili a znova se hrnou na sokolovskou branku. Po viditelném sekání je hráč Sokolova vyloučen na 2 minuty.
50:50 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 6:4
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #9 Miloš Stodola, asistoval #83 Filip Bořík (6:4)
50:50 Hráč Domažlic Miloš Stodola se probíjí dopředu a vymetá pavučiny v pravém horním rohu sokolovské branky.
49:26 Po nevydařené standartní situaci Sokolova s Domažličtí opět zmocňují míčku, snaží se prorazit k sokolovské brance, ale Sokolov se nenechíá jen tak oběhnout a Domažlicím to pěkně ztěžuje.
46:08 Domažličtí střílí jako zběsilí, ačkoliv jejich snaha jim bohužel nevychází.
44:28 Sokolovu se tento stav moc nelíbí a usilovně se snaží získat na svou stranu míček.
43:15 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 5:4
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #22 Martin Kubů, asistoval #81 Luboš Řezáček (5:4)
43:15 Domažlice využívají šance a kapitán Martin Kubů vstřeluje nádherný a vymodlený gól.
42:23 Sokolov se do hry pustil s vervou. Napadají, zmocňují se míčku, ale ke střele se moc nedostávají.
40:02 Oba zýmy nastupují do poslední hrací části, Sokolov je očividně nabuzený, Domažlice vypadají unaveně. Snad zdáni klame.
34:52 Domažličtí polevují a Sokolo toho využívá.
34:43 GÓL TJ Baník Sokolov! 4:4
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #8 Patrik Soukup (4:4)
33:38 GÓL TJ Baník Sokolov! 4:3
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil #22 David Ladžon, asistoval #29 Matouš Tesař (4:3)
32:32 GÓL TJ Baník Sokolov! 4:2
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil #29 Matouš Tesař, asistoval #34 Pavel Batista (4:2)
29:00 Na hřisti se hráči o míček vyloženě přetahují. Ani jeden tým se ho nechce jen tak bez gólu nebo alespoň šance na něj vzdát.
27:31 Domažličtí si nenechají nic líbit, kort ne gól. Po menším úsilí Bořík vymetá levý horní roh sokolovské branky.
27:30 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 4:1
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #83 Filip Bořík, asistoval #12 Zdeněk Opálka (4:1)
24:30 Snaha se Sokolovu vyplatila, střela Soukupa padla do téměř prázdné branky Domažlic.
24:27 GÓL TJ Baník Sokolov! 3:1
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #27 Lukáš Konvalina (3:1)
22:23 Sokolov se snaží, Domažlice ho k míčku ale nepouští. Dnes míček patří Domažlicím.
21:05 I druhá třetina začala pro Domažlice dobře. Hráči Domažlic jsou nabití a je vidět, že po dalším gólu vyloženě pásnou.
20:29 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 3:0
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #2 Jakub Hrabík bez asistence (3:0)
19:59 První třetina skončila pro Domažlice šťastně. Necháme se překvapit, co bude dál.
18:14 Blíží se konec první třetiny., Sokolov útočí seč může, ale Domažličtí jsou namotivovaní a nedají se.
11:08 Domažličtí útočí, ale Sokolov se jen tak nedá.
06:39 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 2:0
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #12 Zdeněk Opálka, asistoval #22 Martin Kubů (2:0)
06:34 Hráči Domažlic začínají útočit a snaha jim vychází!
06:29 GÓL TJ Jiskra Domažlice! 1:0
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil #83 Filip Bořík, asistoval #33 Martin Andrle (1:0)
00:42 Na hřišti prozatimně panuje uvolněná atmosféra. Spoluhráči se navzájem oťukávají.