4:2
    Lukáš KONVALINA
    (Tesař)

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - TJ Baník Sokolov 4:2
branky: 20. Tomáš Červenka, 45. Tomáš Červenka, 45. Martin Žambůrek, 54. Martin Žambůrek - 52. Pavel Batista, 56. Lukáš Konvalina; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Jan Hořký 14 - Pavel Novotný 29; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:2
59:59 Komentář trenéra domácích: Cenné vítězství s velmi dobře organizovaným a houževnatým soupeřem. Myslím, že se zápas musel všem aktérům i divákům líbit.
59:59 Komentář trenéra hostů: Dobře odbráněný zápas, akorát v útočné fázi nás soupeř přestřílel. Spokojenost s předvedeným výkonem.
59:59 Střely na branku: domácí - 12, hosté -6
59:59 V dnešním utkání se již nic dalšího nestane.
59:23 Sokolov v pěti. Tuhle přesilovou hru nedokázal domácí celek zužitkovat.
58:29 Sokolov je ve čtyřech a pro domácí to znamená ještě téměř minutu početní výhody.
57:23 A to dokonce i 5 na 3 po Slavíkově faulu.
56:29 Domácí si vyzkouší, jestli se jim podaří hra v přesilovce stejně dobře jako v oslabení.
55:15 GÓL TJ Baník Sokolov! 4:2
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #29 Matouš Tesař (4:2)
55:15 Rychlý protiútok Sokolova končí gólem Konvaliny, za Hořkým se jen zatřepotala síťka.
53:56 Slavisti jsou v pěti.
53:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Martin Žambůrek, asistoval #97 Tomáš Katolický (4:1)
53:47 Plzeňským se dnes oslabení daří !
51:56 Vyloučení Fencla mladšího se neobešlo bez nespokojenosti lavičky domácích, kteří to považují za špatně odpískané.
51:18 Timeout TJ Baník Sokolov
51:18 GÓL TJ Baník Sokolov! 3:1
Branku družstva TJ Baník Sokolov vstřelil #34 Pavel Batista bez asistence (3:1)
51:18 Sokolov snižuje gólem zpoza branky.
48:38 Husák vykopnul střelu Slavíka a přesunul svůj tým do rychlého protiútoku.
44:44 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Martin Žambůrek, asistoval #15 David Malkus (3:0)
44:44 Domácí tým během minuty přidává svůj druhý gól a zvyšuje svůj náskok.
44:36 Hořký se asi zapotil, jen tak tak uchránil svou bránu před gólem.
44:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #89 Tomáš Červenka bez asistence (2:0)
44:18 Červenkova střela doskákala za záda Novotného.
41:37 Domácí jsou v plném počtu. Sokolovští se ještě před koncem přesilovky zmohli na nebezpečné střely, ale Hořký je zatím 100%.
39:59 Střely na branku: domácí - 11, hosté-8
39:37 Trestné střílení družstva TJ Baník Sokolov neproměnil #8 Patrik Soukup.
39:37 Rampa šel sám na Hořkého, ten ho vychytal. Rozhodčí však viděli faul a nařídili trestné střílení.
38:38 Tkadlec byl teď rychlejší než Batista a zvládnul zpracovat přihrávku a sklidit míček mimo velké brankoviště.
36:26 Útočníkům Sokolova nevyšla nahrávka a míček skáče v rohu. Mohlo to však být velké ohrožení pro Hořkého.
34:26 Tvrdou střelu Václava z dálky chytil Novotný jen s velkými obtížemi.
30:18 Hra se přesouvá ze strany na stranu a zatím je tato třetina vyrovnanější než první.
26:21 Hosté nevyužívají situaci a Husák je zpět na hřišti.
25:53 Domácí se i v oslabení dostávají do úniků a ohrožují Novotného branku. Jeden gól padl, bohužel až po odpískání vysoké hokejky, kterou hrál Červenka.
24:21 Sokolovští teď dostávají od rozhodčích šanci vyrovnat v početní výhodě.
19:59 Střely na branku: domácí - 10, hosté - 2
19:43 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #10 Jiří Trnka (1:0)
19:43 Ke konci třetiny tu máme první gól a radost Slavistů!
15:20 Dnes se na Slavii hraje velmi odlišný zápas od toho včerejšího. Hra je plynulá, rychlá a přesouvá se z jedné poloviny na druhou ač na střely zatím výrazně vede domácí celek.
11:40 A další, pro sokolovské, nebezpečné střely.
09:24 Míčky létají hojně na obě brány.
07:04 Kubincovu střelu vyrazil nohou Novotný.
03:08 Zatím se hraje převážně na polovině Sokolova, ale pár nebezpečných výpadů na Hořkého bránu podnikli.
01:04 Husákova střela letí vysoko nad bránu.