5:11
    Tomáš KLEMEŠ
    (Strejček)

SK Bivoj Litvínov B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 5:11
branky: 8. Kamil Skuhrovec, 8. Lukáš Pudil, 48. Kamil Skuhrovec, 58. Kamil Skuhrovec, 60. Tomáš Klemeš - 3. David Malkus, 11. Tomáš Červenka, 28. Lukáš Porazil, 33. Petr Hodl, 37. Tomáš Červenka, 38. Lukáš Kubinec, 44. Tomáš Červenka, 46. Tomáš Katolický, 52. Stanislav Fencl, 56. Adam Tkadlec, 57. Tomáš Červenka; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Ondřej Beránek 37 - Jiří Cisler 20; po třetinách: 2:2, 0:4, 3:5
59:59 Komentář trenéra Milana Bejčka: Po prospané 1 třetině jsme zvýšili tempo a důraznost zakončení i v obraně.. A zaslouženě jsme vyhráli, děkujeme soupeři za hezké utkání
59:59 Komentář trenéra domácích Tomáše Arazima: O jednoznačném výsledku rozhodla naše nekoncentrovanost ve 2 třetině. Děkujeme soupeři za pěkné sobotní utkání.
59:59 Střely 12-17
59:25 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 5:11
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #68 Tomáš Klemeš, asistoval #16 Martin Strejček (5:11)
57:06 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 4:11
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #89 Kamil Skuhrovec bez asistence (4:11)
56:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #25 Daniel Fencl (3:11)
55:59 Timeout SK Bivoj Litvínov B
55:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #78 Adam Tkadlec, asistoval #21 Jáchym Kellar (3:10)
51:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Stanislav Fencl, asistoval #97 Tomáš Katolický (3:9)
47:19 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 3:8
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #89 Kamil Skuhrovec, asistoval #42 Lukáš Pudil (3:8)
45:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #89 Tomáš Červenka (2:8)
43:34 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #88 Stanislav Fencl (2:7)
39:59 Střely 6-15
37:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Lukáš Kubinec, asistoval #15 David Malkus (2:6)
36:36 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #97 Tomáš Katolický (2:5)
32:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #20 Jan Schejbal (2:4)
27:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #23 Lukáš Porazil, asistoval #9 Petr Hodl (2:3)
19:59 Střely 7-16
10:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #89 Tomáš Červenka, asistoval #10 Jiří Trnka (2:2)
07:32 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 2:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #89 Kamil Skuhrovec (2:1)
07:03 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 1:1
02:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 David Malkus, asistoval #18 Lukáš Kubinec (0:1)