9:8
    Jakub PECHÁČEK
    ()

FBC Liberec B - Florbalová škola Kerio Plzeň A 9:8p
branky: 8. Jan Krupička, 14. Jan Havrda, 21. Tomáš Brožek, 23. Jan Havrda, 38. Ladislav Láska, 41. Jan Havrda, 44. Jan Krupička, 54. Tomáš Brožek, 64. Jakub Pecháček - 4. František Bittengl, 6. David Strolený, 7. Martin Šampalík, 7. Martin Růžička, 11. Martin Šampalík, 17. Vlastimil Buchta, 26. Daniel Haltuf, 49. Tomáš Vykoupil; rozhodčí: David Král - Michal Reczai; vyloučení: 0:0; využití: 3:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Tomáš Janota 18 - Jiří Paleček 34; po třetinách: 2:6, 3:1, 3:1, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (2/2), p. Nesměráka: 'Celý tým přeje golmanovi co nejrychlejší cestu domů do práce, je zřejmé, že mluvení mu jde lépe než chytání. Škoda, že jsme si nechali naplácat 6 gólů za první třetinu, ale nevadí, 2 body se počítají. Děkujeme za nepěkný zápas.'
65:00 Komentář trenéra domácích (1/2), p. Nesměráka: 'Přesný opak utkání ze včerejška, soupeř, který neumí hrát a nehraje fair-play. Takovýchto zápasů by v této lize mělo být méně. Je vidět, že stopka na 4 zápasy za nesportovní chování jednoho z hráčů Keria nestačila.'
65:00 Komentář trenéra hostí, p. Kesega: 'Vyrovnaný zápas, Liberec byl lepší, hráli jsme bojovně a jsme rádi za bod. Díky soupeři za utkání.'
65:00 Střely na branku v prodloužení: FBC Liberec B 11:5 Florbalová škola Kerio Plzeň A
65:00 Střely na branku celkem: FBC Liberec B 43:26 Florbalová škola Kerio Plzeň A
63:39 GÓL FBC Liberec B! 9:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #21 Jakub Pecháček bez asistence (9:8)
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: FBC Liberec B 17:9 Florbalová škola Kerio Plzeň A
59:42 Timeout FBC Liberec B
53:03 GÓL FBC Liberec B! 8:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Tomáš Brožek, asistoval #77 Jan Havrda (8:8)
48:44 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 7:8
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #10 Tomáš Vykoupil, asistoval #13 Martin Růžička (7:8)
43:59 GÓL FBC Liberec B! 7:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička, asistoval #77 Jan Havrda (7:7)
40:36 GÓL FBC Liberec B! 6:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Jan Havrda, asistoval #66 Lukáš Nesměrák (6:7)
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: FBC Liberec B 11:5 Florbalová škola Kerio Plzeň A
37:55 GÓL FBC Liberec B! 5:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #22 Ladislav Láska, asistoval #91 Tomáš Brožek (5:7)
25:44 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 4:7
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #4 Daniel Haltuf, asistoval #88 Jan Kašpar (4:7)
22:26 GÓL FBC Liberec B! 4:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Jan Havrda, asistoval #82 Jan Krupička (4:6)
20:25 GÓL FBC Liberec B! 3:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #91 Tomáš Brožek, asistoval #66 Lukáš Nesměrák (3:6)
20:00 Střely na branku v první třetině: FBC Liberec B 10:10 Florbalová škola Kerio Plzeň A
16:33 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 2:6
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #29 Vlastimil Buchta, asistoval #9 Martin Šampalík (2:6)
13:20 GÓL FBC Liberec B! 2:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #77 Jan Havrda, asistoval #22 Ladislav Láska (2:5)
10:58 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 1:5
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #9 Martin Šampalík, asistoval #15 František Bittengl (1:5)
07:04 GÓL FBC Liberec B! 1:4
06:47 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 0:4
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #13 Martin Růžička, asistoval #10 Tomáš Vykoupil (0:4)
06:35 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 0:3
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #9 Martin Šampalík, asistoval #79 Jakub Klír (0:3)
05:18 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 0:2
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #46 David Strolený, asistoval #10 Tomáš Vykoupil (0:2)
03:39 GÓL Florbalová škola Kerio Plzeň A! 0:1
Branku družstva Florbalová škola Kerio Plzeň A vstřelil #15 František Bittengl, asistoval #79 Jakub Klír (0:1)