10:7
    Štěpán TERČ
    (Šredl)

SK Bivoj Litvínov B - Florbal Ústí B 10:7
branky: 10. Lukáš Pudil, 22. Michael Pitek, 30. Daniel Rybář, 37. Kamil Skuhrovec, 41. Lukáš Pudil, 45. Lukáš Pudil, 50. Jan Vitner, 55. Kamil Skuhrovec, 57. Daniel Rybář, 58. Tomáš Klemeš - 39. Matěj Žaloudek, 49. Štěpán Terč, 49. Štěpán Terč, 52. Martin Zoul, 54. Matěj Žaloudek, 58. Martin Zoul, 58. Štěpán Terč; rozhodčí: David Scholz - Daniel Urik; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jaroslav Lachnit 24 - Adam Brett 20; po třetinách: 1:0, 3:1, 6:6
60:00 komentář trenéra diomácích Tomáše Arazima: první dvě třetiny jsme hráli slušně, poslední divoká třetina nás naštěstí nestála body. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00 Komentář vedoucího družstva Matěje Žaloudka: zápas jsme hráli až od 3. třetiny, bod dobrej :-) děkujeme soupeři
60:00 střely na branku 12:15, celkově 30:31
57:57 GÓL Florbal Ústí B! 10:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #7 Štěpán Terč, asistoval #11 Patrik Šredl (10:7)
57:34 GÓL Florbal Ústí B! 10:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #15 Martin Zoul, asistoval #7 Štěpán Terč (10:6)
57:14 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 10:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #68 Tomáš Klemeš z trestného střílení (10:5)
56:22 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 9:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #22 Daniel Rybář, asistoval #42 Lukáš Pudil (9:5)
54:04 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 8:5
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #89 Kamil Skuhrovec, asistoval #10 Erich Kellermann (8:5)
53:48 GÓL Florbal Ústí B! 7:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Matěj Žaloudek, asistoval #15 Martin Zoul (7:5)
51:06 GÓL Florbal Ústí B! 7:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #15 Martin Zoul, asistoval #11 Patrik Šredl (7:4)
49:50 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 7:3
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #55 Jan Vitner bez asistence (7:3)
48:33 Timeout SK Bivoj Litvínov B
48:33 GÓL Florbal Ústí B! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #7 Štěpán Terč, asistoval #15 Martin Zoul (6:3)
48:03 GÓL Florbal Ústí B! 6:2
44:29 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 6:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #16 Martin Strejček (6:1)
40:28 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 5:1
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #89 Kamil Skuhrovec (5:1)
40:00 střely na branku 10:10
38:05 GÓL Florbal Ústí B! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Matěj Žaloudek, asistoval #28 Matouš Kreník (4:1)
36:42 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 4:0
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #89 Kamil Skuhrovec bez asistence (4:0)
29:56 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 3:0
21:54 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 2:0
Branku družstva SK Bivoj Litvínov B vstřelil #29 Michael Pitek, asistoval #14 Stanislav Dvořák (2:0)
20:00 Střely na branku 8:6
09:15 GÓL SK Bivoj Litvínov B ! 1:0