• 60 59:57
    9:5
    ()

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Liberec B 9:5
branky: 14. Jiří Trnka, 18. Jan Václav, 22. Daniel Fencl, 25. Petr Hodl, 42. Petr Hodl, 49. Petr Hodl, 55. Jan Husák, 60. Jáchym Kellar, 60. Daniel Fencl - 1. Jan Krupička, 20. František Příhoda, 22. Lukáš Malina, 24. Jan Krupička, 46. Jan Krupička; rozhodčí: Václav John - Michal Tichý; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Jan Hořký 10 - Marek Pohunek 27; po třetinách: 2:2, 2:2, 5:1
59:59 Komentář trenéra domácích : V zápase který se hrál v dobrém tempu jsme dokázali mírnou převahu přeměnit v cenné vítězství. Gratuluji soupeři k výborném výkonu.
59:59 Komentář trenéra hostů: Super zápas, na to že jsme hráli s prvním týmem tabulky si myslím, že zápas byl celou dobu do poslední minuty vyrovnaný. Gratulujeme Plzni a přejeme hodně štěstí do Play-up.
59:59 Střely na branku : domácí - 16, hosté - 3
59:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #25 Daniel Fencl bez asistence (9:5)
59:49 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #21 Jáchym Kellar, asistoval #78 Adam Tkadlec (8:5)
59:35 Hodl byl tvrdě sražen na polovině Pecháčkem.
57:59 Hra je velmi rychlá a tvrdá a přelévá se ze strany na stranu.
57:37 Timeout FBC Liberec B
54:51 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #43 Jan Husák bez asistence (7:5)
54:51 Husákova střela z poloviny minula několik hráčů a končila Pohunkovi za zády.
53:42 Každý z týmů si vytvořil pár pěkných střel, žádná však nebyla tak nebezpečn, aby ohrozila jednu nebo druhou branku.
49:10 Příhodova střela proskákala brankovištěm než jí jeden z obránců ukllidil do bezpečí.
48:59 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #22 Lukáš Pilík (6:5)
48:59 Hodl dorazil Pilíkovu střelu a posílá domácí opět do jednobrankového náskoku.
47:57 Domácím už se nepovede přesilovku proměnit v gól.
47:19 Domácí v téhle přesilovce nemohou nalézt klid na kombinaci a ustálení hry.
45:57 Zákrok Horcha rozhodčí posoudili jako hrubost.
45:27 GÓL FBC Liberec B! 5:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička, asistoval #91 Tomáš Brožek (5:5)
45:27 Máme tu opět vyrovnání! Krupička po nahrávce Brožka trefuje domácí branku.
44:26 Na obou týmech jako by nebyla znát žádná únava...I ve třetí třetině hrají rychlý a tvrdý florbal.
43:48 Porazil se vymotal a vystřeli. Střela šla vysoko nad Libereckou brankou....
41:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #10 Jiří Trnka (5:4)
41:12 Hodl přidává ke skóre domácích krásný gól.
39:59 Střely na branku: domácí - 7, hosté -7
39:59 V této třetuně se už nic dalšího nestane.
39:42 I Pohunek je úspěšný a Červenkovu střelu vyráží mimo hřiště.
38:37 Havrdovu nebezpečnou střelu chytil Hořký.
35:34 Kellarova střela ani přes několik pokusů neprošla za Pohunka.
31:02 Šámalova šance končí nad břevnem.
28:24 Hra je už pár minut na polovině Liberce. Domácí se dostávají do šancí, avšak gól z tohoto tlaku ještě nepřišel.
24:13 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Petr Hodl, asistoval #43 Jan Husák (4:4)
24:13 Hodl vyrovnává.
23:56 GÓL FBC Liberec B! 3:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #82 Jan Krupička, asistoval #21 Jakub Pecháček (3:4)
23:56 Pecháček se prokličkoval mezi bránícími hráči, jeho střela se odrazila Hořkému od břicha a Krupička doraáží a posílá Liberec do vedení.
22:54 Střelu Kubince vyrazil Pohunek ramenem.
21:53 GÓL FBC Liberec B! 3:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Lukáš Malina, asistoval #42 Jan Příhoda (3:3)
21:53 Liberecká odpověď přišla velmi rychle . Přesnou střelu Maliny nemohl Hořký vidět.
21:10 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #25 Daniel Fencl, asistoval #18 Lukáš Kubinec (3:2)
21:10 Úvod druhé třetiny se lépe povedl domácím. Fencl po přihrávce kapitána Kubince zvyšuje.
19:59 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #64 František Příhoda, asistoval #91 Tomáš Brožek (2:2)
19:59 Střely na branku: domácí - 13, hosté - 5
19:59 Liberec přesilovky využil velmi rychle a ještě na konci třetiny vyrovnávají.
17:48 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Jan Václav bez asistence (2:1)
17:48 Václav vypíchnul míček ve velkém brankovišti Liberce a ten spadl přímo do branky.
17:15 Červenkovu přesnou přihrávku poslal Katolický nad břevno Pohunkovi branky.
14:22 Katolického střelu následovala střela Fencla mladšího.
13:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #10 Jiří Trnka, asistoval #43 Jan Husák (1:1)
13:21 Trnka skvěle clonil a tečoval Husákovu střelu z půlky. Plzeň vyrovnává.
12:57 Hosté jsou v plném počtu.
12:20 Můžeme konstatovat ,že při téhle přesilové hře se domácí dostávají do střeleckých pozic a ohrožují Liberec.
11:17 Plzeňští se do přesilové hry opět vrhli rychle a kombinačně. Žambůrkova střela sjela po tyčce Pohunkovi branky.
08:41 Pecháček zpět na hřišti.
07:11 Domácí díky početní výhodě bravurně kombinují na polovině Liberce, do žádné střelecké akce se zatím nedostávají.
06:38 Nebezpečná střela Liberce, tentokrát od Havrdy.
05:26 Brožkova střela v bráně neskončila jenom o pár centimetrů. Kde asi byla obrana domácích ?
04:28 Dorážka Fensla staršího skákala brankovištěm, ale golman ji vykopl.
02:51 První větší šance Plzně, Schejbalova střela, letěla těsně vedle tyče.
00:18 GÓL FBC Liberec B! 0:1
00:18 Domácí na začátku zápasu zaspali a pod Hořkého zasouvá Krupička.