(Hrušková)
  • 57 56:18
    Chomutov

SK Bivojky Litvínov - Florbal Chomutov 5:6
branky: 7. Lucie Kalinová, 9. Markéta Zieglerová, 34. Lucie Kalinová, 56. Lenka Čiháková, 57. Lenka Čiháková - 2. Jitka Krajčová, 16. Klára Chmelová, 20. Kateřina Pisárová, 33. Klára Chmelová, 50. Lenka Láryšová, 53. Lenka Morová; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Kešner; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Veronika Štěpánová 20 - Martina Lerchová 22; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:2
59:59 Komentář domácího trenéra Globočníka: holky dnes hrály výborně, ale soupeř byl nad naše síly. Věříme ve zlepšení do dalších zápasů. Komentář hostujícího trenéra Moro: utkání od první minuty bylo dramatické, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Pro nás druhé derby a druhá výhra za což jsme velmi rádi.
59:59 Střely ve třetí třetině Bivoj 7 Chomutov 8
59:30 Domácí se ženou za vyrovnámím
59:00 Střela Kopýtkové mimo
58:38 Bivojky se nadechují k závěrečnému náporu
57:29 V hale panuje poměrně bouřlivá atmosféra, ve které diváci ženou domácí za vyrovnáním
56:45 Langová mimo. Rozehrávat budou hosté
56:18 Timeout Florbal Chomutov
56:18 GÓL SK Bivojky Litvínov! 5:6
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #30 Lenka Čiháková, asistoval #11 Ivana Hrušková (5:6)
55:59 Domácí v obrovském tlaku
55:02 GÓL SK Bivojky Litvínov! 4:6
53:57 Lamková se v šanci nedokázala prosadit
52:35 Timeout SK Bivojky Litvínov
52:35 GÓL Florbal Chomutov! 3:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #23 Lenka Morová, asistoval #77 Lenka Láryšová (3:6)
52:29 Hosté opět v tlaku
50:25 Langová netrefila odkrytý růžek branky ve vyložené příležitosti
49:23 GÓL Florbal Chomutov! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Lenka Láryšová, asistoval #9 Dominika Klímová (3:5)
48:59 Šance na obou stranách. Na obou stranách také zůstalo jen u nich
47:48 Kalinová v neflorbalové pozici musí být ošetřována
47:33 Obrovská šance soupeřek Bivoje končí mimo brankovou konstrukci
46:23 Brejk Bivojek - bez gólového efektu
44:27 Poprvé teď domácí v šanci... všechny snahy ovšem ztroskotaly na brankářce Chomutova
43:50 Teď se hraje prakticky jen na jednu branku
43:19 Štěpánová ramenem udržela domácí akcie
42:27 Chomutov šel tři na jednu, přesto se skóre měnit nebude
41:05 Štěpánová na čáře zhatila hostům radost
40:35 Urbášková na poslední chvíli zachránila domácí od pohromy
40:01 Začala poslední třetina dnešního utkání. Uvidíme za-li se domácím podaří vyrovnat
40:00 Střely po druhé třenině Bivoj 11 Chomutov 6
39:59 V posledních vteřinách ještě hosté několikrát nebezpečně pálili, to však už nic nezměnilo na skóre 3:4 pro Chomutov
37:20 Pozorná Štěpánová, drží domácí v kontaktu
36:46 Od tyče ven se odrazila střela Lamkové, ovšem po vynikajícím zákroku hostující gólmanky
35:05 Na brankové čáře se zastavil balónek, který by znamenal vyrovnání pro domácí, kdyby se zastavil jen o pár centimetrů dál
34:25 Chomutovanky nebezpečně doráželi na branku Bivoje, jejich snahy utnul až rázný hvizd jednoho z dvojice sudí
33:30 Hostující hráčky se ještě nepřestali radovat a a je opět sníženo na rozdíl jediné branky. Což se divákům evidentně líbí
33:29 GÓL SK Bivojky Litvínov! 3:4
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #92 Lucie Kalinová, asistoval #53 Renata Zajíčková (3:4)
32:51 GÓL Florbal Chomutov! 2:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Klára Chmelová, asistoval #77 Lenka Láryšová (2:4)
32:51 Diváci, kterých si do haly našlo cestu 102, přihlížejí další brance hostí...
31:42 Kalinová se už, už dostávala k nebezpečnému zakončení. Hostující hráčky ji včas od balónku dokázali odstavit
30:09 Bivojky se v sérii šancí nedokázali prosadit
28:42 Chomutov prakticky z protiútoku mohl navýšit náskok, naštěstí pro domácí se tak nestalo.
28:35 Kopýtková jen do boční sítě
27:42 Závar před chomutovskou brankou končí jen nedovoleným zákrokem domácí hráčky
26:58 Bivojky se zatím nedostaly do výraznější příležitosti
25:44 Nepříjemný zákrok na domácí hráčku odměněn po zásluze dvouminutovým trestem
24:11 Domácí se snaží o vyrovnání, zatím neúspěšně
23:11 Zajíčová jen do tyče
22:02 Hráčky na obou stranách se více soustředí na útok, než že by nějak přehnaně bránily
21:34 Hra se plynule přelévá z jedné strany na druhou
20:01 Začala druhá třetina, ve které budou muset domácí dohánět jednogólové manko.
20:00 střely na branku v 1. třetině Litvínov 9 Chomutov 12
19:46 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Kateřina Pisárová, asistoval #23 Lenka Morová (2:3)
19:18 Hosté v obrovském závaru nedokázaly proměnit
18:08 Zieglerová ve vlastním oslabení v samostatném úniku nepřelstila strážkyni hostující svatyně
17:01 Domácí se mohly opět dostat do vedení, ale musejí se ještě počkat
16:30 Hosté v náporu nedokázali proměnit
15:58 GÓL Florbal Chomutov! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #8 Klára Chmelová, asistoval #12 Julie Brandová (2:2)
15:58 Utajená střela končí za zády domácí brankářky.. srovnáno
15:09 Štěpánová na svém místě
14:11 Dašlí standartku bude rozehrávat Chomutov
13:48 Chomutov opět mimo branku
12:17 Nejprve Štepánová zabránila brance hostí, následně se hostující hřáčky o vyrovnání připravily samy.
11:32 Hra se zasekla v prostředku hřiště, oba týmy se nemohou dostat do zakkončení
10:01 Hosté v tutovce mimo!
08:39 GÓL SK Bivojky Litvínov! 2:1
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #63 Markéta Zieglerová, asistoval #53 Renata Zajíčková (2:1)
01:38 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Jitka Krajčová, asistoval #6 Kateřina Pisárová (0:1)
01:38 Hosté v bejku neomylně do prázdné brány
00:58 Domácí poprvé před brankou hostí - jen do brankářky
00:19 První střela hráček chomutova mimo
00:01 Utkání bylo právě zahájeno