0

2

2.

FBŠ Teiwaz Hranice - FBŠ Jihlava 6:7pn
branky: 20. Noemi Knapová, 28. Noemi Knapová, 39. Lenka Klvaňová, 47. Kateřina Stankušová, 50. Barbora Podešvová, 50. Natálie Porčová - 12. Andrea Doležalová, 21. Tereza Burianová, 23. Anna Konečná, 37. Andrea Doležalová, 41. Tereza Plánková, 47. Tereza Burianová, N Kristýna Mikelová; rozhodčí: Karolína Spurná - Jana Cholková; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; zásahy brankářů: Markéta Šulejová ? - Martina Miksová ?, Šárka Domanská ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 3:2, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #15 Kristýna Mikelová a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Jihlava hráč #14 Karolína Chvátalová a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Teiwaz Hranice hráč #9 Barbora Podešvová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Teiwaz Hranice hráč #7 Denisa Crhová , ale gól nevstřelil.
65:02 Jihlava proměnuje i druhý svuj najezd...ted Podesvova musí dat ale bohuzel nedává. Hranice prohravaji na najezdy.
65:01 Crhová bohužel netrefuje branku.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Jihlava jede první...a s přehledem proměnuje..0:1
64:59 Konec. Uvidíme samostatné nájezdy.
64:00 Poslední minuta prodloužení.
63:00 Konečně Hranice střílí Podešvová těsně míjí.
62:30 Opět je to ale bez střelby od Hranických hráček.
62:00 Hra se vyrovnala i Hranice hrozí...
61:00 Začátek prodloužení patří jednoznačně Jihlavě.
60:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Šárka Domanská družstva FBŠ Jihlava
59:59 Obě mužstva se v závěru utkání zaměřily hlavně na obranu a nic podstatného se už nestalo. Bud prodloužení.
59:00 Teď to budou nervy, může rozhodnout každá střela, maličkost...
58:49 Timeout FBŠ Teiwaz Hranice
58:49 Za chvíli nám začne poslední minuta třetí třetiny. Oddechový čas pro Hranice.
57:47 Velká škoda pro Hranice. Daly branku ale rozhodčí neuznávají kvůli předešlému sekání.
56:00 Čeká nás velmi zajímavý konec třetí třetiny.
55:00 Pája Bortlová našla krásně Natálii Porčová která se řítila sama na brankářku ta ovšem předvedla výborný zákrok.
54:10 Hranice jsou v plném počtu.
54:00 Jihlava si vytvořila ve druhé minutě přesilové hry hodně dobré šance na vstřelení branky ale stav zůstava stale vyrovnany.
52:50 Hranice dobře brání...
51:53 I Jihlava si zahraje přesilovou hru.
50:30 Noemi si udělal z Jihlavských hráček kužely a jen těsně minula branku.
49:32 Timeout FBŠ Jihlava
49:32 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 6:6
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #24 Natálie Porčová, asistoval #7 Denisa Crhová (6:6)
49:32 Je vyrovnáno ! ! ! Hranické hráčky jsou teď v extázi! Jihlava se snaží zastavit rozjetý vlak Hranic oddechovým časem.
49:06 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 5:6
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #9 Barbora Podešvová, asistoval #3 Lenka Kopecká (5:6)
49:00 A znovu uderna lajna Knapova, Podesvova, Kopcka kteří hrají dneska famozně. Podesvova se krasně uvolnila a dava branku.
48:30 Na hřišti se nám přitvrzuje.
48:00 Denisa Crhová zkoušela štěstí z poza branky, Jihlavská obrana byla pozorná.
46:30 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 4:6
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #26 Kateřina Stankušová, asistoval #23 Kateřina Kozáčková (4:6)
46:30 Hranice rychle odpovídají!
46:22 GÓL FBŠ Jihlava! 3:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #29 Tereza Burianová, asistoval #9 Petra Prouzová (3:6)
46:00 Hraničké hráčky konečně zatlačily Jihlavu ale bohužel chyba na půlce Jihlavská hráčka sama utíká na brankáře a proměnuje.
45:00 Hranice konečně vystřelily a mají dokonce k dispozici standartní situaci.
44:00 Hranic se usadily v utočném pasmu Jihlavy ale střela pořád ne a ne přijít.
43:00 Hranice se snaží ale zatím v třetí třetině nevystřelily na branku.
42:00 Jihlava v další šanci. Šulejová chytá.
40:15 GÓL FBŠ Jihlava! 3:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #7 Tereza Plánková, asistoval #29 Tereza Burianová (3:5)
40:15 Opět špatný začátek Teiwazu. Jihlavu dává gol.
39:59 Konec druhé třetiny. Hranice byly horším týmem na hřišti, naštěstí odcházejí do kabin jen s jednobrankovým rozdílem. Třetí třetina bude ještě hodně zajímavá.
38:38 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 3:4
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #29 Lenka Klvaňová, asistoval #7 Denisa Crhová (3:4)
38:38 Noemka to nebyla, ale kapitánka týmu Hranic se štěstím dává branku!!
38:01 Cítíme na tribuně že Noemi dá hattrick.
38:00 Další přesilovka Hranic.
37:00 Standartka Hranic. Noemi se pokoušela o hattrick ale těsně míjí branku.
36:25 GÓL FBŠ Jihlava! 2:4
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #8 Andrea Doležalová bez asistence (2:4)
36:00 Kateřina z Hranic krásně vystřelila. Bohužel z protiútoku udeřila Jihlava a dostává se opět do dvoubrankového vedení.
35:00 Velký zmatek před brankou Hranic, Jihlava v obrovské šanci ale Jihlavská hráčka minula branku.
34:00 Akce se střídají na obou stranách.
32:00 Utocna trojka Hranic Podesvova, Knapova, Kopecka v další akci. Jihlavská obrana má s touto trojkou velké problémy.
30:00 Další šance Jihlavy, naštěstí mimo. Hned na to šance Hranic. Obrany v dnešním zápase neexistují.
29:00 Hra je velmi aktivní všechny hráčky mají dobrý pohyb.
28:00 Brankářka Hranic drží svůj tým. Dvakrát předvedla perfektní zákrok.
27:23 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 2:3
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #66 Noemi Knapová bez asistence (2:3)
27:22 Hranice využívají přesilovou hru!
26:30 Hranice pěkně kombinují ale chybí střela na bránu.
26:00 Hranice se můžou vrátil do zápasu budou hrát přesilovou hru.
25:00 Tlak Jihlavy pokračuje...
24:00 Hranice mají problém se dostat vůbec na polovinu soupeře. Jak říká Anička Vondráková Hranice mají druhé třetiny vždy horší..dnes se to bohužel potvrzuje.
22:43 GÓL FBŠ Jihlava! 1:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Anna Konečná, asistoval #14 Karolína Chvátalová (1:3)
22:40 Jihlava další gól...
22:00 Jihlava je daleko aktivnější...hráčky Hranic jsou myšlenkama ještě v šatně. Pojďme se probudit...
20:34 GÓL FBŠ Jihlava! 1:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #29 Tereza Burianová, asistoval #14 Karolína Chvátalová (1:2)
20:34 Gól Jihlavy. Hráčky Hranic začaly ležérně druhou třetinu a Jihlava jde do vedení.
20:01 Noemi Knapové byla v první třetině jednoznačně nejlepší hráčka na hřišti. Jde vidět že jí pomohly zápasy za mužský rezervní tým. Doufejme že v tom bude pokračovat.
19:30 Porčová naskočila do svého prvního střídání v zápase a hned se podíllela na brance Hranic.
19:00 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 1:1
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #66 Noemi Knapová, asistoval #24 Natálie Porčová (1:1)
19:00 Gol Hranic.Asi nikoho nepřekvapí že vyrovnává dnes velmi aktivní Noemi Knapová!
18:00 Dívka z Hranic která má dres Vondrakove se uvolnila pres dve hracky Jihlavy ale svoji šanci nedokončila a ani nevystřelila.
17:00 Noemi je dnes neuvěřitelná... Krásně přihrála Kopecké ta bohužel promáchla..
16:00 Crhová z Hranic dvakrát vystřelila..brankářka Jihlavy drží svůj tým.
15:00 Obrovská šance Jihlavy...ale hráčka Jihlavy přestřelila.
14:00 Hranice teď tlačí Jihlavu.
13:00 Pěkná akce hranic. Kozáčková si pěkně naběhla ale střela byla zblokována.
12:00 Jihlava je teď jistější na míčku...
11:20 GÓL FBŠ Jihlava! 0:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #9 Petra Prouzová (0:1)
11:00 Standartka Jihlavy a je to gól..
10:00 Krásná akce Jihlavy....ale v kleci Teiwazu je jistá Šulejová.
09:00 Noemi dneska má svůj den...další šance její šance.
08:00 Hra má spád....obě mužstva hrají velmi aktivně.
07:00 Knapová z Hranic dneska řádí, další šance ale opět z toho branka nebyla. Lajna Kopecka, Podešvová, Knapová hraje zatím parádně.
06:30 Menší porucha s časomírou, ale Denis Drozd věrný fanoušku Teiwazu se do toho vložil a vše spravil. Hra pokračuje
06:00 Jihlava se probudila a párkrát ohrozila brankářku Hranic.
05:00 Z ničeho nic velká šance Jihlavy...hráčka Jihlavy jela sama na brankářku Hranic ta skvěle chytá
04:00 Hranice jsou lepší na hřišti...chtělo by to vstřelit branku...
03:00 Další šance Hranic. Podešvová krásně vystřelila ale trefila jen tyčku.
02:00 Noemka měla pěkné střídání pěkně se uvolnila vystřelila ale střela byla zblokována.
01:00 Teiwaz teď rozehrával z rohu a Noemka zkoušela štěstí zpoza branky ale brankářka hostí byla pororná.
00:01 Hra nám začala...
00:00 Hranicím budou dnes chybět sestry Drietomské, které se vydaly do Tater na Slovensko kupovat dárky :) Nenastoupí ani kulhající střelkyně týmu Vondráková.
00:00 Zdravím vás u zápasu žen domácího Teiwazu proti Jihlavě. Hráčky se nám pilně rozcvičují na hřišti.