57
  • 57 56:42
    Soběslav

Banes Florbal Soběslav - SK Bivojky Litvínov 4:6
branky: 15. Klára Dudová, 28. Táňa Pospíšilová, 30. Klára Dudová, 54. Táňa Pospíšilová - 17. Marie Langová, 19. Lucie Kopýtková, 20. Denisa Pechánková, 24. Lucie Kopýtková, 38. Renata Zajíčková, 44. Lucie Kopýtková; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Karolína Drachovská 15 - Veronika Štěpánová 20; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:1
60:00 Komentář trenéra Soběslavi - Bělohlav: Gratuluji soupeří k vítězství. Ve velmi nervozním utkání jsme si nezasloužili prohrát. Komentář trenéra Litvínova - Arazim: Byli jsme disciplinovanějším týmem. V půli se holky začali vztekat, ale nakonec jsme to zvládli a holky se zklidnili
56:42 Timeout Banes Florbal Soběslav
54:17 po první střela míček veze do bezpečí Kubátová
54:16 Domoácí staví zeď...
53:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová bez asistence (4:6)
53:42 Bínová dává góla - skočil Štěpánkové přes nohu
51:40 Kabešová (P) nelejvá Dudové....ta branku přestřeluje
51:20 Pěkný zákrok Drachovské
50:35 Matoušková projíždí celé hřiště s balonkem, na konci bohužel trefuje masku Štěpánové
48:55 Hraje se v pěti
48:45 Drachovská bezchybně vyráží střelu Kalinové
46:55 Holky se rozhodly si to vyřídit 1 na 1.
45:01 Hra se převážila spíš na půlku domácích
43:44 GÓL SK Bivojky Litvínov! 3:6
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #6 Lucie Kopýtková, asistoval #53 Renata Zajíčková (3:6)
43:44 nedáš - dostaneš
43:20 Domoácí pracně dotáhnou míček až před bránu hostí, zakončení je ale nic moc
41:45 Tohle bude zajímavá třetina! Obě držstva jedou na 100% a i emoce se projevujou
40:58 Domácí jsou v plném počtu
37:33 GÓL SK Bivojky Litvínov! 3:5
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #53 Renata Zajíčková, asistoval #83 Tereza Urbášková (3:5)
32:31 Sledujeme úplně jiný florbal
31:43 Již 2x za krátkou dobu šla Kabešová sama na bránu, ale v obou případech neúspěšně
31:20 Už ani divácí nejdou daleko pro slovo....domácí to povzbuzuje do akce!
29:48 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Klára Dudová, asistoval #13 Markéta Kabešová (3:4)
29:00 Hra se začíná přiostřovat a ani z jednoho týmu nejdou hráčky daleko pro slovo
27:15 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #77 Táňa Pospíšilová, asistoval #13 Markéta Kabešová (2:4)
27:15 Sice šmudla, ale taky se počítá!!!
27:13 Po nevinně vyhlížejícím střetu odchází Kubátová s kulháním
26:35 Domácí měli dvě výborné šance, ale obě promarnili
25:30 Litvínovské nepustí Soběslav k míčku...když už se k míčku dostanou, obrana hostů je skvělá
24:00 Litvínov začal pomalu deklasovat domácí již tříbrankovým rozdílem, ikdyž na začátku vyhrávali
23:19 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:4
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #6 Lucie Kopýtková, asistoval #92 Lucie Kalinová (1:4)
23:19 Kopýtková doklepává z druhé střely góla
21:26 Hosté jsou v plném počtu
20:57 Lamková odkopává míček prakticky Kabešové z hokejky a jde sama na bránu, neúspěšně
20:00 Skončila nám první třetina a domácí po prvním gólu čekalo těžké zklamání. Očividně dost lapou po dechu a Lítvínovským moc nestíhají. Nicméně v počtu střel mají lehce navrch, a to v poměru 7:6
19:54 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:3
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #14 Denisa Pechánková, asistoval #29 Marie Langová (1:3)
19:52 Domácí hrozně propadávají v obraně
19:26 Nedává...bohužel
19:26 A je tu nájezd....jede ho Adéla Kubátová
18:07 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:2
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #6 Lucie Kopýtková, asistoval #29 Marie Langová (1:2)
16:44 GÓL SK Bivojky Litvínov! 1:1
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #29 Marie Langová, asistoval #92 Lucie Kalinová (1:1)
14:04 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:0
10:15 Jírová zabíhá před bránu Drachovské, přihrávku naštěstí pro domácí nestíhá zpracovat
09:00 Hra je neuvěřitelně vyrovnaná....občas se přeleje, ale gólová situace žádná sláva
05:39 Bínová se snaží střílet z otočky, balónek končí vysoko za bránou
04:00 Litvínovské holky mají jasnou převahu v kondičce...běhají s větrem o závod
01:30 Obě družstva nejen že trápí menší počet hráček, ale do toho nám ještě do haly začalo svítit slunce a dost znepříjemňuje hráčkám rozhled
01:00 Začal nám předvánoční zápas a hned po prvním hvizdu vyhrává buly Litvínov