9:2
    Lucie KOPÝTKOVÁ
    (Urbášková)

FBŠ Jihlava - SK Bivojky Litvínov 9:2
branky: 10. Iva Váňová, 11. Karolína Chvátalová, 12. Anna Konečná, 13. Karolína Chvátalová, 19. Karolína Chvátalová, 38. Andrea Doležalová, 50. Karolína Chvátalová, 51. Anna Konečná, 55. Iva Váňová - 23. Lucie Kalinová, 57. Lucie Kopýtková; rozhodčí: Václav Paletář - Martin Draxler; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Šárka Domanská 10 - Lucie Kadlecová 14; po třetinách: 5:0, 1:1, 3:1
60:00 Střely ve 3.třetině (CELKEM): Jihlava 8 (23) - Litvínov 5 (12).
60:00 Komentář domácí trenérky AnKu Dvořákové: Soupeřky byly nebezpečné v útoku, ale to jsme ustály. Ve hře se nám dařilo využívat četná přečíslení, do kterých jsme se celkem snadno dostávaly. Děkujeme za zápas a přejeme litvínovským štastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra hostujícího týmu (Filip Skořepa):Jihlavský celek se dostal do rychlého vedení pár náhodnými góly a poté i přes výbornou druhou třetinu naše hráčky nedokázaly srovnat. Co bych ovšem rád zkritizoval, byla hra jihlavských na konci zápasu, kdy bylo rozhodnuto a předvedly téměř likvidační zákroky. To považuji za velice nesportovní a trapné!.
58:00 Poslední otázkou dnešního odpoledne, kterou je třeba odpověděť je, zdali padne ještě desátý dól či nikoliv ?
56:17 GÓL SK Bivojky Litvínov! 9:2
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #6 Lucie Kopýtková, asistoval #83 Tereza Urbášková (9:2)
56:17 Litvínovské hráčky využívají chaotické hry a podruhé se trefují. Bude drama ?
54:36 Timeout SK Bivojky Litvínov
54:36 GÓL FBŠ Jihlava! 9:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #20 Iva Váňová, asistoval #31 Adéla Mikinová (9:1)
54:36 V oslabení se trefou k nepopulární desítce přibližuje Ivča Váňová.
52:46 AnKu došla trpělivost s předchozími verdikty ke hře tělem, ve stejném čase však došla trpělivost i jednomu z arbitrů... škoda. Současný trend je přece jen trochu jinde?
51:28 Během pětiminutové výhody domácí sestav dvakrát skóruje a nejspíš definitivně rozhoduje o osudu dnešního utkání. Otázkou je již podoba výsledného skóre.
50:37 GÓL FBŠ Jihlava! 8:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #10 Anna Konečná, asistoval #16 Anna Dvořáková (8:1)
50:37 Necelou minutu před návratem litvínovské hříšnice se trefuje podruhé kapitánka Přibylová po krásné kolmici AnKu Dvořákové.
49:25 GÓL FBŠ Jihlava! 7:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #21 Petra Przeczková (7:1)
49:25 Tak přece jen proměněná výhoda... a kdo jiný, než Kája Chvátalová, která přerušila pomalou kombinaci a vzala odpovědnost na sebe.
48:47 Přesilová hra není v tomto případě příliš výhodou a tak se hraje okolo litvínovské branky bez výrazných šancí.
46:28 Vysoká hůl a zásah protihráčky do hlavy vyústil i přes nevoli hostující lavičky v pětiminutový trest.
43:34 Závar před vlastní brankou rezolutně vyřešila Peťa Prouzová, po právu si šla odpočinout.
40:50 Ukázkovou šanci 2na1 jsme bohužel ukázkově zahodili...
40:00 Střely v 2.třetině: Jihlava 6 - Litvínov 3
39:59 Druhá třetina je za námi a my se těšíme na návrat florbalové krásy v poslední třetině. Zatím stále platí slibné pětibrankové vedení domácích hráček. Litvínov si dokáže připravit šance, zakončení je však slabinou hostujícího celku.
37:37 GÓL FBŠ Jihlava! 6:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #8 Andrea Doležalová, asistoval #9 Petra Prouzová (6:1)
37:37 Téměř dvacetiminutové trápení střelkyň protrhla Rea Doležalová!
31:22 Přesilová hra nepřinesla žádné vzrušení a nyní diváci musí přetrpět hluchou pasáž hry...
22:16 GÓL SK Bivojky Litvínov! 5:1
Branku družstva SK Bivojky Litvínov vstřelil #92 Lucie Kalinová, asistoval #11 Ivana Hrušková (5:1)
22:16 Domácí hráčky byly v mysli nejspíš ještě v šatně... Kalinová prošla celé hřiště jednoruč a v nedbalkách nachytala i Topičovou.
20:00 Střely v 1.třetině: Jihlava 9 - Litvínov 4
18:49 GÓL FBŠ Jihlava! 5:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #10 Anna Konečná (5:0)
18:49 Ještě nezazněla první siréna a Kája kompletuje hatrick!
12:41 GÓL FBŠ Jihlava! 4:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Karolína Chvátalová, asistoval #7 Tereza Plánková (4:0)
12:41 S novou holí přichází i střelecká forma, z podobného místa ale tentokrát ze hry se podruhé trefuje Kája Chvátalová!
11:36 GÓL FBŠ Jihlava! 3:0
11:36 Rozborka, sborka... do prázné zakončuje Anička Přibylová!
10:23 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
10:23 Po rozehrávce volného úderu uklízí Kája Chvátalová míček k tyči téměř z poloviny hřiště.
09:45 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #20 Iva Váňová, asistoval #8 Andrea Doležalová (1:0)
09:45 A jdeme do vedení! Pohotovou dorážkou otevírá skóre Ivča Váňová.
06:57 První vážnější šance si připisují Šánová s Mikinovou, zatím bez gólového efektu.
04:35 Úvodní minuty nabízejí řadu nepřesností na obou stranách.
00:01 První buly vyhrávají hráčky Litvínova.
00:00 Do úvodního hnizdu zbývají poslední minuty a my vás vítáme u online přenosu 15. kola 1. ligy žen mezi domácí Jihlavou a soupeřkami z Litvínova.