4:2
    Michaela ŽÁKOVÁ
    (Andrlová)

TJ Sokol Brno Židenice B - itelligence Bulldogs Brno 4:2
branky: 21. Aneta Federselová, 23. Martina Horáková, 23. Kateřina Kouřilová, 33. Petra Drápalová - 2. Kateřina Knotková, 43. Michaela Žáková; rozhodčí: Jiří Boček - Jakub Cigl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Vendula Nováková 11 - Renata Hořínková 28; po třetinách: 0:1, 4:0, 0:1
60:00 Komentář trenéra domácích: Dana Horníčková: Holky měly větší chuť vyhrát a byly mnohem více produktivnější než včera. Děkujeme soupeři za skvělé dvojutkání.
60:00 Komentář trenéra hostů: Robert Honc: Stejně jako včera, i dnes rozhodla 2. třetina. Tentokrát v náš neprospěch. Gratulujeme soupeřům a děkujeme našim věrným fanouškům za podporu.
60:00 Nejlepšími hráčkami utkán: V hostujícím týmu hráčka č.49 Konkolská Petra, za domácí hráčka č.76 Finková Anička
60:00 Střely na bránu: Domácí: 11, Hosté: 6
58:00 Probíhají poslední 2 minuty 3. třetiny.
48:58 Tým domácích hraje v plném počtu.
42:48 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #10 Kristýna Andrlová (4:2)
40:00 Střely na bránu: Domácí: 12, Hosté: 2
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
37:20 Družstvo domácích hraje v plném počtu.
32:51 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #16 Simona Némethová (4:1)
30:00 K dnešnímu utkání přihlíží 51 diváků.
22:53 Timeout itelligence Bulldogs Brno
22:53 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #11 Kateřina Kouřilová bez asistence (3:1)
22:17 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #69 Martina Horáková, asistoval #76 Anna Finková (2:1)
20:45 GÓL TJ Sokol Brno Židenice B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice B vstřelil #27 Aneta Federselová bez asistence (1:1)
20:00 Počet střel na bránu: Domácí: 9, Hosté: 5
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
09:33 Družstvo hostů hraje v plném počtu.
07:13 Nádherný zákrok předvedla domácí gólmanka Nováková
06:15 Útok hostů 2 na 1 skončil nepovedeným.
03:20 Nepovedenou standardní situaci domácích využila hráčka hostů útokem 1 na 3, kde měla neúspěšné zakončení.
01:46 Buldočky převzaly vedení a hra se pohybuje převážně na domácí půlce.
01:06 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #12 Kateřina Knotková, asistoval #46 Petra Metzová (0:1)
00:21 Domácí hráčky začaly dobře a mají míček pod kontrolou.