58
  • 58 57:16
    Slavia Plzeň

FBŠ SLAVIA Plzeň - Banes Florbal Soběslav 4:3
branky: 13. Julie Svítilová, 13. Magdalena Kolářová, 18. Helena Böhmová, 20. Helena Böhmová - 6. Markéta Kabešová, 11. Markéta Kabešová, 41. Markéta Kabešová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 12 - Jana Pavlíková 28; po třetinách: 4:2, 0:0, 0:1
59:59 Komentář trenéra hostí : Gratulujeme soupeři k vítězství.
59:59 KOmentář trenéra domácích: Náš dnešní výkon raději nebudu hodnotit, jsme však rádi za tři body. Děkujeme soupeři.
59:59 Střely na branku : Domácí - 9,hosté 2
59:00 Hraje se poslední minuta utkání.
58:25 Po timeoutu se ooba celky vrátily na hřiště velmi útočně.
57:16 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
56:31 Na soběslavských je jasně vidět touha po gólu.
54:00 Několik šancí hostů, žádná střela však nebyla tak přesná aby přešla brankovou čáru za zády Fialové.
51:06 Nachtmanová se vrací z trestné lavice.
50:15 Plzeňské hráčky jsou zatím u balonku více a hra je za soběslavskou bránou.
49:06 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #22 Adéla Kubátová.
49:06 Nachtmanová chtěla zabránit golu za každou cenu. Dala však Soběslavským výhodu v podobě trestnéhostřílení.
47:25 Plzeňští střílí z dálky, Pavlíková je pozorná.
46:13 Teď měly více šancí soběslavské hráčky.
45:22 Začátek třetí třetiny je takový, že ani jeden z týmů nemá převahua hra se odehrává nejčastěji na středu hřiště.
40:35 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #8 Monika Háková (4:3)
40:35 Z přečíslení čtyři na dvě nedokázala Soběslav nic vytěžit, z následné standartky v rohu však dáva svůj hattrick Kabešová.
39:59 Střely na branku : Domácí - 10, hosté : 5
39:56 Soběslavský tým je vždy ve svých protiútocích zastaven.
39:05 Před Staňkovouzela odkrytá brána jí se však podařilo trefit tyčku.
37:57 Střelu Šnebergrové vyrazila helmou Pavlíková.
33:25 Bínové střelu z půlky chytilla bez problémů Fialová.
32:27 Slavistky jsou v převaze a hra se odehrává hlavně na polovině soběslavských.
31:18 Slavistky oslabení ubránily a hrají v plném počtu.
30:22 Domácí se i při oslabení dostávají k balonku i do zakončení.
29:18 Trestné střílení družstva Banes Florbal Soběslav neproměnil #77 Táňa Pospíšilová.
28:48 Velká šance pro domácí v podobě standartky kousek před velkým brankovištěm.Soběslav však postavila zeď dobře a míček odletěl mimo.
26:45 Volkmannová svou šanci kdy šla sama na Pavlíkovou překombinovala a míček jí sjel z hokejky.
22:04 Drobná šla sama na bránu , ale přestřelila a míček skončil v outu.
19:59 Střely na branku : Domácí -13 , hosté - 7
19:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Helena Böhmová, asistoval #21 Ivana Drugdová (4:2)
19:57 Ještě přd koncem první třetiny Bohmová dostrčila míček do soběslavské branky.
17:55 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #22 Helena Böhmová, asistoval #8 Magdalena Kolářová (3:2)
17:55 Další přesná střela z dálky a domácí se dostávají do vedení.
12:57 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #8 Magdalena Kolářová, asistoval #21 Ivana Drugdová (2:2)
12:57 Střela Kolářové z dálky prošla za Pavlíkové záda.
12:19 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #12 Julie Svítilová, asistoval #2 Aneta Nachtmanová (1:2)
12:19 Domácí snižují.
11:33 Nebezpečnou střelu Dudové vyrazila z hřiště pozorná Fialová.
10:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #11 Tereza Kratochvílová (0:2)
10:30 Obrana plzeňských zaspala a zpoza branky přidává další gól opět Kabešová.
05:17 GÓL Banes Florbal Soběslav! 0:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #13 Markéta Kabešová, asistoval #19 Klára Dudová (0:1)
05:17 Rychlý protiútok hostí takončuje Kabešová.
04:05 Oba celky se dostaly do šancí, žádná však neskončila gólem.