2:3
    Aneta KOLÁČKOVÁ
    (Andrlová)

FBŠ Jihlava - itelligence Bulldogs Brno 2:3p
branky: 38. Karolína Chvátalová, 57. Zuzana Trávníková - 3. Kateřina Honcová, 36. Michaela Žáková, 65. Aneta Koláčková; rozhodčí: David Černý - Pavel Urbánek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Martina Miksová 22 - Renata Hořínková 14; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0, 0:1
65:00 Komentář trenérky domácích: Dneska jsme byly šťastnějším týmem, soupeř nás velkou většinu zápasu přehrával a od debaklu nás zachránilo asi 20 tyček. Po výkonu v první polovině zápasu můžeme být za 1 bod rády. Doufám, že nám tyčky budou v uších znít až do zítra, aby jsme si uvědomily, že nestačí hrát 20 minut ze zápasu.
65:00 Komentář trenéra hostí: V zápase jsme měli herní převahu, bohužel výborně chytající brankářka hostí a individuální chyby nás připravily o zisk 3 bodů. Soupeři děkujeme, jdeme vyhrabat auta ze sněhu.
65:00 Ukončení prodloužení
64:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #27 Aneta Koláčková, asistoval #10 Kristýna Andrlová (2:3)
63:44 Týmy se do ničeho moc nehrnou a hrají s klidem na hokejce
63:10 Hra se hraje převážně na hostující polovině, Domácí mají navrch
61:01 Domácí fanklub podporuje Jihlavu v dotáhnutí zápasu do vítězného konce.
60:01 Základní hrací část nestačila na rozhodnutí zápasu a tak uvidíme prodloužení
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely v 3. třetině (FBŠ 7) (IBB 5)
58:00 Halou se rozléhají povzbuzující pokřiky. Dvě minuty do konce je Jihlava na koni.
56:42 GÓL FBŠ Jihlava! 2:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #77 Zuzana Trávníková bez asistence (2:2)
56:42 Jihlava udržela míček na hostující půlce a střelou dává vyrovnávací gól Trávníková.
56:35 Buriánová běží po mantinelu, zabíhá za bránu a snaží se nahrát před branku. Míček končí v půli cesty na hokejce hráčky z Brna.
54:58 hosté drží míček na domácí polovině a prověřují Miksovou přesnými střelami
53:48 Štěrbová vybíhá z rohu hřiště a střílí. Míček opět trefil pouze tyčku.
51:43 S přibývajícím časem vidíme zvyšující se produktivitu Jihlavy. Zajíždí do každého souboje a nenechává Brno v klidu rozehrát
50:29 Přibylová opět vysílá Váňovou, která běží sama na bránu. Míček na dlouhé hokejce pošťouchla ale jen do gólmanky.
49:08 Jihlava je v plném počtu
47:00 Pacalová střílí příklepem. zblokovaný míček letí za mantinel a Jihlava bude rozehrávat z rohu.
46:01 Přibylová vysílá pas na Váňovou, ta ale míček předržela a pozdější přihrávka už byla zblokovaná
43:56 Jihlava si tvoří pěkné akce, hrají s klidem a je vidět i zlepšení v obraně
40:49 Jihlava začíná třetinu na útočné polovině
40:00 Střely v 2. třetině (FBŠ 6) (IBB 9)
37:27 GÓL FBŠ Jihlava! 1:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #14 Karolína Chvátalová bez asistence (1:2)
37:27 Chvátalová se prosazuje střelou, která se šikovně odrazila od nohy gólmanky do brány.
37:05 Chvátalová zkouší střílet z vlastní poloviny, v půli cesty míček sebrala ještě Přibylová a střelu z otočky musela zachytit Hořínková
35:22 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková bez asistence (0:2)
35:15 Miksová teď zachránila svůj tým od obdržení branky. Dva potřebné zákroky vytáhla ze svýho rukávu a hru zastavil až pískot oznamující hru v brankovišti.
34:02 Jihlava se trápí a jako kdyby ztrácela síly. Hosté jsou všude dřív.
32:35 Dufková střílí skoro z nulového úhlu, o dobře postavený bráně Miksové už teď nemůže být pochyb. Míček trefil tyčku a od ní se dostal pod nohy Miksové, kde ho chytla těsně před brankovou čárou.
30:00 Počet diváků: 18
28:57 Přibylová se snažila zblokovat přihrávku z rohu. S trochou štěstí míček z její hokejky trefil jen břevno.
27:25 Pacalová střílí a trefuje tyčku
25:53 Dvořáková vysílá Plánkovou, ta ale místo střely volí znovu přihrávku a akce končí nezdarem
24:16 Hubátová zkouší střelu z půlky, srazila se ale s Přibylovou a gólmanka neměla příliš práce se zachycením střely.
23:23 Brno šlo do protiútoku 3 na 2, Žáková minula
23:04 Přibylová na středu hřiště promáchla, míček stihla ještě odehrát na Dvořákovou. Poté byl odpískán faul.
21:46 Jihlava ze začátku hraje aktivně a napadá
21:17 v 1. třetině mělo Brno jasně navrch , uvidíme jak tomu bude v 2. třetině
20:00 Střely v 1. třetině (FBŠ 2) (IBB 10)
19:34 Chvátalová zkouší střelu z otočky, trefuje masku Hořínkový
17:04 Konkolské střela příklepem ze středu hřiště těsně míjí bránu
15:46 Dvořáková nemá komu nahrát a míčku na domácí polovině se opět zmocňuje Brno
15:17 Miksová si očividně dobře postavila bránu, protože její tyčky jsou zatím nejtrefovanější
14:43 Jihlava zatím nemůže přijít na svojí hru a Brno má jeden únik za druhým. Žáková v rychlostním souboji přes půl hřiště předběhla Hubátovou a trefuje další tyčku.
12:32 Domácí hrajou v plném počtu. V oslabení utrpěla domácí Jihlava dvě tyčky a jedno břevno.
11:23 Brno v přesilovce nastřelilo již druhou tyčku.
10:32 Domácí okusí hru ve 4, když byl Dvořákové odpískán faul za vrážení.
10:32 Domácí se nedokážou dostat za vlastní polovinu
09:47 Sekaninová zkouší střelu z půly hřiště, zasahovat musela Miksová
09:20 Pacalová přihrávkou z otočky hledala před bránou Hadrabovou.
08:13 Bulldogs zapojujou do hry beky a vyčkávají na uvolnění před bránou. Míček je stále v jejich držení
07:08 Buriánová běží po mantinelu a snaží se přihrát před bránu. Zblokovaný míček se dokutálel za bránu a odsud přišla přihrávka před bránou na Přibylovou, která těsně minula střelou po zemi.
06:10 Další akce Brna, krosovou přihrávku z obrany před bránou ale hráčka promáchla
04:50 Obrana domácích není dostatečně důrazná, hostům stačí dvě přesné přihrávky a můžou střílet na odkrytou bránu.
02:58 Tým Brna se dobře uvolňuje před bránou a vytváří si nebezpečné akce. Hned po prvním gólu přišla další nebezpečná akce, míček ale nezamířil do brány, pouze nad ní
02:04 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Kateřina Honcová, asistoval #18 Michaela Sekaninová (0:1)
01:33 Ze středu k mantinelu si s míčkem vyběhla Pacalová, střela příklepem letěla vysoko nad bránu
00:19 První útok zaznamenalo Brno, kdy z rohu přišel před bránu pouze vysoký lob a tak se ale nejednalo o žádnou nebezpečnou akci.