57
  • 57 56:20
    SK Jihlava

SK Jihlava - itelligence Bulldogs Brno 1:4
branky: 51. Simona Pálková - 21. Petra Krejčíková, 22. Michaela Žáková, 31. Michaela Žáková, 39. Michaela Žáková; rozhodčí: Zdeněk Rada - Miloš Janda; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Marie Zemanová 11, Kateřina Nováčková 6 - Renata Hořínková 40; po třetinách: 0:0, 0:4, 1:0
59:59 komentář trenéra hostujících R.Honc : ve 2.třetině se nám podařilo prolomit obranný val soupeře a 4 branami jsme zápas rozhodli. Děkujeme soupeři,doufáme,že nás po cestě domů opět nesrazí další převrácený kamion. komentář trenéra domácích R. Komendy : Nejsme spokojeni s naším výkonem budem se muset zlepšit a soustředit na hru.Děkujeme soupeři
59:59 Nejlepší hráčky utkání Intelligence Bulldogs Brno je hráčka s číslem 8 Michaela Žáková a Sk Jihlava hráčka s číslem 9 je Simona Pálková
59:59 Střely po 3.třetině domácí 16: 6 hosté
58:00 golmanka SK Jihlava velmi dobře zakročila a vychytala střelu
57:30 Tým SK Jihlava a Intelligence Bulldogs Brno střídají
57:07 Po skončení Timoutu vystřelila Martina Svobodová na brněnskou golmanku ta ale střelu pokryla
56:20 Timeout SK Jihlava
54:00 Bulldogs Brno útočí na jihlavskou brankářku ,ale ta velmi dobře pokryla střelu
53:05 jihlavské hráčky zkouší kombinaci a snaží se střílet na bránu,ale střela padla mimo bránu
50:42 GÓL SK Jihlava! 1:4
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #9 Simona Pálková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (1:4)
50:41 Jihlavské hráčky se snaží střílet na bránu a gol střelila hráčka s číslem 9 Pálková
48:08 brněnské hráčky rozehrávají a útočí před jihlavskou golmankou
46:12 Jihlavské hráčky měly velkou šanci ,ale neproměnily jí
45:00 skvělý zákrok domácí gomlanky
40:01 Domácí tým SK Jihlava změnily golmanku Zemanovou Marii a místo ní nastoupila Kateřina Nováčková
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Kateřina Nováčková družstva SK Jihlava
39:59 Střely po 2.třetině domácí 13:9 hostující
38:42 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #24 Kateřina Honcová (0:4)
38:42 Hráčka s číslem 8 Michaela Žáková tímto kompeltuje hattrick
33:05 Brněnské hráčky těsně před jihlavskou bránou se snažily míček dostat do brány ale nepodařilo se jim to
32:00 Kateřina Bednářová z SK Jihava zkusila vystřelit na bránu,ale bránu přestřelila
32:00 gomlanka Sk Jihlava velmi dobře zakročila a vychytala velmi rychlou a prudkou střelu
30:32 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková bez asistence (0:3)
30:31 brněnská hráčka s číslem 8 Žáková Michaela běží sama na bránu a dává gol
27:15 SK Jihlava aktivně útočí
26:12 Střídání obou týmů
25:05 jihlavská hráčka s číslem 23 Aneta Kastnerová vystřelila na bránu,ale míček letěl nad vedle
25:00 Dnešnímu utkání přihlíží 66 diváků
23:36 jihlavská hráčka s číslem 37 Katka Bednářová zkusila brněnskou golmanku
22:35 Brněnské hráčky ve 2.třetině začaly velmi dobře a aktivně střílí na jihlavskou bránu
21:35 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:2
20:26 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #49 Petra Krejčíková, asistoval #23 Yvona Dostálová (0:1)
20:01 úvodní buly 2.tř. vyhrál tým domácích
19:59 Po 1.třetině střel domací 12:6hostů
19:00 Zápas je velmi vyrovnaný
14:36 Brněnské hráčka se snaží útočit na jihslavskou bránu,ale domací útočnice velmi dobře brání
14:30 Domácí Martina Svobodová zaujala dobrou pozici a stříllí na bránu,ale netrefila
14:14 jihlavská hráčka s č.37 Bednářová Kateřina zkusila postřeh brněnské gomlmanky
12:00 Brněnské hráčky si vytváří dobré kombinace ale jsou blokovaný
11:00 Lucie Kozlíková s číslem 11 se snažila vystřelit .ale míček letěl nad bránu
10:30 Brněnská hráčka s číslem 49 vystřelila na jihlavskou bránu ale přestřelila bránu
10:00 velká šance pro hráčku Terezu Rychlou ,která netrefila bránu
09:05 Není vidět,žádná golová situace
04:35 ze standartní situace zkusila vystřelit jihlavská hráčka s číslem 13 Mácová Eva, ale její střelu zablokovala hráčka před ní
04:00 Brněnská hráčka přepadla přes mantinel,ale je v pořádku
03:00 Tým hostů měl velkou šanci, ale nevyužili jí
02:15 první střelu si připsal tým domácí
00:02 Obě mužstva se oťukávají nikdo z nich nechce udělat chybu
00:01 úvodní buly vyhrál tým domácí