Kristýna ANDRLOVÁ
    (Detková)
3

itelligence Bulldogs Brno - FBŠ Teiwaz Hranice 4:2
branky: 14. Kateřina Honcová, 31. Yvona Dostálová, 34. Petra Metzová, 35. Kristýna Andrlová - 7. Noemi Knapová, 22. Natálie Porčová; rozhodčí: Broněk Bryson - Marek Loskot; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Renata Hořínková 21 - Markéta Šulejová 22; po třetinách: 1:1, 3:1, 0:0
60:00 Komentář hostujícího trenéra Oty Rochowanskiho: 'Celé utkání rozhodla tříminutovka během druhé třetiny. Kdy domácí otočili stav ve svůj prospěch. Jinak byla hra celou dobu vyrovná. Soupeřům gratulujeme ke třem bodům.'
60:00 Komentář domácího trenéra Roberta Honce: 'V zápase jsme měli více ze hry, vítězství jsme si zajistili soustředěným výkonem. Děkujeme soupeři a fámózním fanouškům obou týmů.'
60:00 V 3. třetině gól nepadl. Na střely 8:6 pro Brno. Výsledek utkání Brno : Hranice 4:2
59:22 Další protiútok Hranic, Petra Bartošová střílí mimo.
58:36 Zápas se přiostřuje, hraje se více do těla.
58:10 Další přihrávku za obranu Brna, Hranice se ale k zakončení nedostaly.
57:16 Hranice teď v útoku drží míček a snaží se utkání zdramatizovat.
56:10 Katka Dufková teď přepadla přes mantinel a zbourala půlku hřiště. Hra je přerušena.
55:36 Brno i za stavu 4:2 je stále aktivní a snaží se vstřelit branku.
54:47 Petra Metzová (Brno) v dobré příležitosti, ale střela ji nesedla.
53:39 Po faulu na Lenku Kopeckou, Hranice z volného úderu branku soupeře neohrozili.
52:56 Brno napadá rozehrávku Hranic hned u branky soupeře.
51:18 Brno drží míček a snaží si kombinačně vypracovat gólovou příležitost.
50:18 Volný úder Hranic na středu hřiště. Podešová ale střílí nad bránu.
49:26 Ke střele z boku hřiště se dostala Tereza Tomanová (Brno), brankářka vyráží přilbou.
48:08 Michaela Žáková (Brno) se pěknou kličkou zbavila obránkyně, její střela ale mířila příliš vysoko.
47:17 Hranice se snaží za bránou rozehrát, ale Brno výborně napadá.
46:34 Faul Brna, Hranice rozehrávají z půlky.
44:55 Další protiútok Hranic v šanci Veronika Cibulková
43:15 Brno dobrou obranou a napadáním nenechává Hranice v útoku kombinovat.
42:21 Karolína Lysá (Brno) dostává přihrávku před branku, ale míček ji přeskočil přes čepel.
41:18 Michaela Žáková (Brno) teď v dobré příležitosti trefuje boční síť.
40:46 Brno napadá rozehrávku Hranic za cenu faulu.
40:00 Hráčky už jsou připraveny, 3. třetina za malou chvíli začne.
40:00 Dnešnímu utkání přihlíží 102 diváků.
40:00 Druhou třetinu Brno vyhrálo 3:1 na góly a 10:9 na střely.
39:55 Ke konci třetiny měla Linda Detková s Kristýnou Anderlovou možnost navýšit skóre. Následná střela, ale mířila mimo branku.
38:40 Brno dobře napadá rozehrávku Hranic a nepouští je do postupného útoku.
36:30 Obraz hry je stejný. Brno kombinuje v útoku a Hranice hrozí z následných protiútoků.
34:08 Z prostoru před brankou se trefuje Kristýna Andrlová.
34:07 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #10 Kristýna Andrlová, asistoval #88 Linda Detková (4:2)
33:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #46 Petra Metzová, asistoval #24 Kateřina Honcová (3:2)
32:58 Katka Dufková dostala přihrávku na středu hřiště, udělala kličku do středu a posílá Brno poprvé v tomto zápasu do vedení.
32:27 Hranice v protiútoku 3 na 1. Yvona Dostálová výborně útok Hranic překazila skvělým obranným zákrokem.
31:43 Hranice zahrozily z následného protiútoku.
30:39 Brno svůj tlak přetavilo gól a opět máme srovnáno.
30:38 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #23 Yvona Dostálová, asistoval #8 Michaela Žáková (2:2)
29:38 Opět špatná rozehrávka Hranic, Aneta Koláčková s Michaelou Žákovou gólovou příležitost zahodily.
28:21 Brno výborně brání a nepouští Hranice do střeleckých příležitostí.
26:17 Brno v útoku aktivní, střely ale většinou blokují obrankyně Hranic nebo si s nimi poradí brankářka.
25:16 Detková Linda zachytila rozehrávku Hranic, ale její střela mířila přímo do brankářky.
23:55 Do Brna přijela i početná skupinka fanoušků Hranic, kteří jsou se stavem utkání zatím spokojeni.
23:07 Fanoušci křičí 'Nevadí, Brno nevadí' a tlačí Brno kupředu.
21:14 Nedáš, dostaneš. Brno prohrává a musí přesněji střílet.
21:13 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 1:2
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #24 Natálie Porčová bez asistence (1:2)
20:48 Michaela Žáková (Brno) si krásně obhodila obránce, k zakončení se ale nedostala.
20:00 Po první třetině je stav utkání 1:1. Vyrovnáno je i na střely 8:8
19:45 Brno ke konci poločasu napadá rozehrávku a snaží se vstřelit gól.
18:52 Hranice hrozí z protiútoků nebo dlouhých přihrávek za obranu.
18:02 Bulldogs v šanci 3 na 1, bohužel Petra Konkolská střílela přímo do brankářky.
17:04 Brno stále aktivnější v poli, ale nemá tolik střeleckých příležitostí.
16:28 Detková Linda teď byla sama před brankářkou, bohužel svou šanci nevyužila
13:19 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #24 Kateřina Honcová, asistoval #88 Linda Detková (1:1)
13:19 Katka Dufková z prostoru před bránou trefuje pravý růžek branky. Začínáme od začátku.
12:23 Hranice zahrozili výbornou střelou z půlky, brankářka Brna ale měla dobnrý výhled a se střelou si poradila.
11:15 Hranice v rychlém protiútoku 2 na 1. Střela ovšem nemířila do brány.
09:47 Chvíli prostoru ke střele dostala Kristýna Andrlová, která dokázala nebezpečně vystřelit, ale brankářka byla připravena.
09:06 Domácí jsou po většinu času u míče ale chybí jim střelba na bránu.
06:47 GÓL FBŠ Teiwaz Hranice! 0:1
Branku družstva FBŠ Teiwaz Hranice vstřelil #66 Noemi Knapová, asistoval #22 Lenka Kopecká (0:1)
06:47 Přihrávku za obranu Brna dostala Lenka Kopecká, ale její střela mířila do brankářky. Z následné dorážky už Noemi Knapová nezaváhala a posílá hosty do vedení.
03:55 Většinou se hraje před brankou hostí a Hranice občas zahrozí protiútokem. Od počátku je Brno aktivnější.
02:05 Domácí výborně napadají a znepříjemňují hostům rozehrávku.
00:35 Bulldogs Brno je od začátku aktivnějším týmem a má už dvě střely na branku soupeře.
00:00 Vítáme vás u 22.kola 1. ligy žen mezi domácími itelligence Bulldogs Brno a hostujícími FBŠ Teiwaz Hranice. Utkání začíná ve 20:00.