• 53 52:24
    6:12
    (Kasan)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - Wizards DDM Praha 10 6:12
branky: 4. Michal Müller, 11. Petr Kořínek, 38. Daniel Jonáš, 40. Petr Kořínek, 49. Jan Žán, 51. Michal Müller - 11. Martin Lazárek, 15. Jiří Šrámek, 27. Martin Lazárek, 29. Jan Vašíček, 33. Jiří Šrámek, 34. Jiří Šrámek, 37. Jiří Šrámek, 38. Michal Kasan, 41. Martin Lazárek, 43. Petr Krob, 49. Martin Lazárek, 53. Martin Lazárek; rozhodčí: David Kozlík - Filip Dolejší; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 2; zásahy brankářů: Viktor Beneš 6, Pavel Zajíc 15 - David Sádlík 16; po třetinách: 2:2, 2:6, 2:4
59:59 Střely celkem: Fat Pipe Florbal Chodov B: 22, Wizards DDM Praha 10: 33
59:59 Komentář trenéra domácích Paskala: Mnoho individuálních chyb a špatná koncentrace nás připravili minimálně o dobrý výsledek Komentář trenéra hostů Šrámka: Dnes jsme udělali méně chyb než soupeř a to rozhodlo zápas už v druhé třetině.
59:59 Střely po třetí třetině: Fat Pipe Florbal Chodov B: 8, Wizards DDM Praha 10: 13
52:24 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:12
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #24 Michal Kasan (6:12)
50:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 6:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #34 Michal Müller bez asistence (6:11)
48:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 5:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #26 Jan Žán, asistoval #91 Marek Hotovčin (5:11)
48:04 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (4:11)
42:36 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #13 Petr Krob, asistoval #56 Jiří Šrámek (4:10)
40:52 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:9
39:59 Střely po druhé třetině: Fat Pipe Florbal Chodov B: 10, Wizards DDM Praha 10: 11
39:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 4:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #20 Petr Kořínek, asistoval #8 Daniel Jonáš (4:8)
37:54 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:8
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #24 Michal Kasan, asistoval #56 Jiří Šrámek (3:8)
37:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 3:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #8 Daniel Jonáš, asistoval #20 Petr Kořínek (3:7)
36:07 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:7
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #22 Martin Lazárek (2:7)
33:28 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:6
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #7 Filip Műller (2:6)
33:28 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Pavel Zajíc družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
32:18 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #23 Jan Heller (2:5)
30:35 V hale je poměrně klid, všechno včetně několika diváků působí unaveně.
28:07 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #15 Jan Vašíček, asistoval #7 Filip Műller (2:4)
26:41 Statická hra od obou týmů vyústila až ve faul Aubrechta a hosté ho potrestali
26:40 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #15 Jan Vašíček (2:3)
22:20 Sádlík neuvěřitelným zákrokem vyškrábl Žánovu dorážku před před bránou.
20:58 Úvodní buly vyhráli hosté, do vážnější šance se dostali ale domácí.
19:59 Střely po první třetině: Fat Pipe Florbal Chodov B: 10 Wizards DDM Praha 10: 9
14:57 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #94 Jindřich Zoth (2:2)
10:59 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #23 Jan Heller (2:1)
10:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #20 Petr Kořínek, asistoval #19 Viktor Beneš (2:0)
09:03 Hra je poměrně vyrovnaná, ale domácí jsou zatím produktivnější
03:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV B! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil #34 Michal Müller, asistoval #20 Petr Kořínek (1:0)