• 60 59:36
    10:7
    (Hanzlík)

SK Florbal Benešov - Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK 10:7
branky: 8. Adam Vnouček, 10. David Lukáš, 19. Martin Jaeger, 23. Martin Jaeger, 30. Petr Vachtl, 33. Martin Jaeger, 34. Patrik Velcl, 38. Ladislav Vorel, 47. Miloš Vojtíšek, 57. Ladislav Vorel - 9. Petr Pánek, 24. Jakub Hradecký, 40. Martin Hampl, 42. Pavel Hanzlík, 55. Michal Kavalír, 58. Aleš Tůma, 60. Martin Hampl; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - Tomáš Kostinek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 18 - Jakub Šmíd 17; po třetinách: 3:1, 5:2, 2:4
60:00 Komentář trenéra domácích Lukáše Brože: Dvě třetiny se hrál krásný florbal, bohužel třetí třetina měla s florbalem pramálo společného. Jsme rádi za vítězství a tři body. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář kapitána hostů Jakuba Drobného: Soupeř trestal naše chyby, z rychlých protiútoků skóroval a to rozhodlo o zápase. Děkujeme za pěknou hru.
59:59 Po zbytečných chybách domácích se snížilo skóre na konečných 10:7.
59:36 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 10:7
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #22 Pavel Hanzlík (10:7)
57:52 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 10:6
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #9 Aleš Tůma, asistoval #10 Petr Pánek (10:6)
57:00 Skóre naznačuje jasný zápas pro Benešov, ale Nymburk nedá soupeři nic zadarmo.
56:40 GÓL SK Florbal Benešov! 10:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #26 David Lukáš (10:5)
56:00 Svižná hra na obou stranách hřiště. Oba týmy mají stále chuť hrát.
54:24 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 9:5
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #15 Michal Kavalír, asistoval #10 Petr Pánek (9:5)
54:00 Tyčka v oslabení od Jeagera!
47:00 Dobrá komunikace a přehled ve hře domácích přináší úspěch.
46:49 GÓL SK Florbal Benešov! 9:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #9 Martin Jaeger (9:4)
43:00 Hosté zahájili třetinu aktivněji a vytvářejí si mnoho nebezpečných šancí.
41:49 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 8:4
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #22 Pavel Hanzlík, asistoval #10 Petr Pánek (8:4)
39:06 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 8:3
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #23 Martin Hampl bez asistence (8:3)
38:00 I přes nepříznivý stav je Nymburk stále bojový, avšak nemůže najít správnou cestu na snížení skóre.
37:11 GÓL SK Florbal Benešov! 8:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #41 Adam Vnouček (8:2)
33:45 Opět Benešov nebráněn, a tak trestá protihráče nekompromisním zakončením po kombinaci přihrávek.
33:44 GÓL SK Florbal Benešov! 7:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #69 Patrik Velcl, asistoval #47 Petr Vachtl (7:2)
33:15 Bezchybné bránění benešovských barev!
32:39 GÓL SK Florbal Benešov! 6:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #14 Ladislav Vorel (6:2)
29:30 Rychlý únik útočníka Petra Vachtla a perfektní odehrání balónku beckhandem ve vzduchu do soupeřovi brány.
29:28 GÓL SK Florbal Benešov! 5:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #47 Petr Vachtl, asistoval #41 Adam Vnouček (5:2)
28:00 Vysoké tempo druhé třetiny.
23:07 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 4:2
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #14 Jakub Hradecký bez asistence (4:2)
22:40 Dorážka, která je důkazem, že domácí jsou momentálně silnější.
22:33 GÓL SK Florbal Benešov! 4:1
18:42 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #9 Martin Jaeger, asistoval #23 Tomáš Pícha (3:1)
17:00 První třetina nasvědčuje tomu, že oba týmy jsou na stejně bodově linii v tabulce. Utkání je tvrdé, rychlé a dramatické.
14:00 Skvělý freestyle Miloše Vojtíška, bohužel jen tyčka.
12:00 Hra se vyrovnala.
09:22 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (2:1)
08:30 Z nenápadné situace vyrovnávací gól.
08:26 GÓL Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK! 1:1
Branku družstva Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK vstřelil #10 Petr Pánek, asistoval #22 Pavel Hanzlík (1:1)
08:00 Skvěle odehraná početní výhoda Benešova a nekompromisní zakončení.
07:30 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #41 Adam Vnouček, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (1:0)
05:00 Nepřesné přihrávky domácích májí za následek větší šance na vstřelení gólu do jejich brány.
03:00 Zmatená hra Benešova a aktivní napadání soupeřů.
01:30 Utkání začalo v rychlém tempu a dvěma nebezpečnými šancemi Nymburka.