• 62 61:48
    5:6
    (Soukup)

FbK Olymp Praha - SSK KSB Future Barrandov 5:6p
branky: 6. Jiří Beck, 18. Jan Havel, 19. Jan Havel, 27. David Jurášek, 34. David Jurášek - 6. Martin Ryneš, 11. Michal Soukup, 12. Martin Ryneš, 36. Michal Soukup, 51. Martin Ryneš, 62. Martin Ryneš; rozhodčí: Jan Černý - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Maňák 24 - Lubomír Nikolov 22; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:1, 0:1
61:48 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 5:6
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #13 Michal Soukup (5:6)
61:48 Komentář trenéra domácích: Proti soupeři jsme nemohli mít herní převahu, přehrával nás, ale šancí jsme měli dostatek abychom vyhráli. Díky soupeři za zápas. Komentář trenéra hostů: Díky za vyrovnaný zápas
61:48 Martin Ryneš dává dnes svou čtvrtou branku a po necelých dvou minutách prodloužení ukončuje dnešní zápas.
60:30 Oba týmy začali opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
60:00 Střely na branku ve třetí části: Olymp - 7, Future - 8
59:35 Maňák důležitým zákrokem podržel svůj tým!
59:00 Poslední minuta utkání. Šance jsou na obou stranách.
57:00 3 minuty do konce, Future ve velkém tlaku před brankou Olympu.
55:57 Z protiútoku se ke střele dostal Beck a svou střelou opět trefuje topení!
55:13 Future se teď usadil s míčkem na polovině Olympu.
54:34 Hubinka střelou z výběhu přestřeluje branku.
53:30 Ani další přesilovka nepřinesla úspěch, Olymp v plném počtu.
51:30 Po několika ostřejších zákrocích na obou stranách, vybrali rozhodčí jako nedovolený až ten Suchánkův. Ten dostává dvě minuty za bránění ve hře.
50:45 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 5:5
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil #27 Martin Ryneš, asistoval #97 Jakub Židlický (5:5)
50:45 M.Ryneš střelou od mantinelu zkompletoval hattrick a srovnává tak stav utkání.
50:00 Future teď zvyšují svůj tlak, domácí obrana zatím odolává.
48:50 Ani ta ale nic zajímavého nenabídla, oba týmy jsou kompletní.
48:01 Hladíkův trest vypršel, začíná zkrácená přesilovka domácích.
46:50 Přesilová hra hostů moc dlouho netrvala. Soukup vyloučen za hru vysokou holí, pokračovat se bude ve 4 na obou stranách.
46:01 Nesnídal a Hladík byli až moc hladoví po tom, získat míček. Hladík zvedl soupeři hůl a půjde si za to posedět.
43:26 Hosté v plném počtu.
42:58 Přesilová hra se zatím moc nedaří a Procházka trefuje pouze již zmíněné topení za brankou.
41:26 Soukup poslal k zemi jednoho ze soupeřů a ke svým dvěma brankám si připisuje i 2 trestné minuty do statistik. Domácí za chvíli zahájí první přesilovou hru dnešního utkání.
40:10 Hned po vhazování poslal Havel 'Šik' přihrávku na Piecha, ten se však ke střele nedostal.
40:00 Ve druhé třetině přestřílel Future domácí Olymp v poměru 11:6.
39:50 Petr před Nikolovem zahrál vydokou holí, z této akce nic nebude.
39:14 Nesnídal výborně zachytil rozehrávku Future, jeho střela už tak výborná nebyla.
35:28 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 5:4
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil #13 Michal Soukup, asistoval #82 Ondřej Koráb (5:4)
35:28 Další dvougólový střelec je na světě. Soukup po Korábově přihrávce snižuje. Domácí střídačka vystihla příčinu této branky zvoláním 'To chce důraz ty vo*e'.
33:59 GÓL FbK Olymp Praha! 5:3
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #20 Pavel Suchánek (5:3)
33:59 I Jurášek si dnes připisuje druhou branku. Po Suchánkově přihrávce přidává další branku do sítě Nikolova. Ten na tuto skutečnost reaguje hozenou helmou o podlahu Kunratické haly.
33:04 Cvrček trefuje Maňáka do pupíku!
31:48 Koráb poslal kros na Cvrčka, ten nezpracoval včas a domácí obrana tak zamezila nebezpečí.
29:15 Na druhé straně také velká šance! Míček už propadl za Maňáka, z brankové čáry ho v poslední chvíli odpaluje Suchánek
28:54 Další standartní situace Olympu, Petr trefuje připraveného Nikolova.
26:57 GÓL FbK Olymp Praha! 4:3
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #37 David Jurášek, asistoval #21 Jan Havel (4:3)
26:57 Domácí Olymp poprvé ve vedení! Havel rychle vybojoval ztracený míček, prostrčil ho na Juráška a ten posílá svůj tým do vedení.
23:51 Po faulu na Juráška mají domácí výhodu standartní situace. Po jejím rozehrání Votruba trefuje... pouze topení pár metrů za brankou.
20:00 Střely na branku v první třetině: Olymp - 13, Future - 9.
19:59 A v první třetině se již nic dalšího nestane.
18:59 GÓL FbK Olymp Praha! 3:3
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #21 Jan Havel, asistoval #14 Ladislav Procházka (3:3)
18:59 A máme znovu vyrovnáno! Procházkovu ránu sice zblokoval obránce, z druhé vlny však naběhl Havel a chvíli po svém prvním gólu přidává druhý zásah.
17:35 GÓL FbK Olymp Praha! 2:3
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #21 Jan Havel, asistoval #33 Ivan Petr (2:3)
17:35 Petr poslal z rohu skákavou přihrávku do brankoviště. Ta prošla přes dva bránící hráče a Havel neměl problém uklidit ji do prázdné branky.
16:04 Rozjásat je teď mohla Procházkova střela, Nikolov na ni však dobře viděl aa bez větších obtíží ji likviduje.
15:45 Hra je opět velmi ospalá, diváci se pomalu začínají nudit.
11:44 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 1:3
11:44 A hned vzápětí další branka. Svůj druhý dnešní gól dává M. Ryneš a získává pro hosty dvoubrankové vedení.
10:49 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 1:2
10:49 Gól ale padá na druhé straně. Soukupovu střelu Maňák nemohl vidět a jen bezmocně vytahuje míček z branky.
10:32 Jurášek se snažil z úhlu překvapit Nikolova, ten si ale prostor u tyčky pohlídal.
07:00 Hra se po úvodních brankách velmi zrychlila.
05:35 GÓL FbK Olymp Praha! 1:1
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil #73 Jiří Beck, asistoval #18 David Nesnídal (1:1)
05:35 A máme tu bleskové vyrovnání! Nesnídal našel přihrávkou Becka a ten střelou z poloviny hřiště prostřelil Nikolova
05:18 GÓL SSK KSB Future Barrandov! 0:1
Branku družstva SSK KSB Future Barrandov vstřelil #27 Martin Ryneš bez asistence (0:1)
05:18 A z ničeho nic se hosté ujímají vedení. Ryneš udělal tři rychlé kroky a překvapivě dopravil míček až do branky.
03:32 První zápasovou příležitost měl Petr, na brankovišti se mu ale nepovedlo dostat poskakující míček do branky.
02:00 První dvě minuty zápasu za námi. Oba týmy nasadily strategii uspat svého soupeře.
00:00 Krásný sobotní večer všem čtenářům dnešního onlinu. Za malou chvilku začne utkání mezi domácím Olympem, který se bude snažit odrazit ode dna tabulky a hostujícím SSK Future, okupující 5.místo tabulky.