4:8
    David SALÁK
    (Kourek)

TJ Lubná - PSKC Okříšky-Kněžice 4:8
branky: 5. Václav Kučera, 33. Tomáš Klusoň, 39. Tomáš Klusoň, 57. Tomáš Klusoň - 12. David Salák, 23. Jan Kourek, 24. Tomáš Nestrojil, 25. Jan Kourek, 46. Martin Žák, 48. Martin Žák, 50. Jan Kourek, 57. David Salák; rozhodčí: Michal Taufmann - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 19 - Vojtěch Neuwirth 31; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:4
60:00 Komentář trenéra domácích: Gratulujeme soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Komentář trenéra hostů: V první třetině nás domácí jasně přehrávali, ve druhé třetině náš výkon šel lehce nahoru, a teprve třetí třetina byla podle našich představ. Děkujeme soupeři za hezké utkání a přejeme úspěchy do dalších zápasů.
60:00 Nejlepší hráč zápasu z PSKC Okříšky-Kněžice: č. 21 Kourek Jan
60:00 Nejlepší hráč zápasu z Lubné: č. 7 Tomášk Klusoň
60:00 Střely celkově 35:27
60:00 Střely po třetině 12:11 pro Lubnou.
56:10 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 4:8
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #77 David Salák, asistoval #21 Jan Kourek (4:8)
56:10 Ještě ani neskončily oslavy ze čtvrtého gólu Lubné, a hostující tým si opět pojišťuje své vedení.
56:00 GÓL TJ Lubná! 4:7
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň bez asistence (4:7)
53:16 Hosté v plném počtu.
51:16 Druhá přesilová hra pro Lubnou. Doufejme, že tentokrát využijí a dají tak dlouho očekávaný gól.
49:46 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:7
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #77 David Salák (3:7)
47:50 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:6
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #21 Jan Kourek (3:6)
46:45 I s dvougólovým náskokem Okříšek je hra vyrovnaná, přelevá se ze strany na stranu. Na obou týmech je vidět touha získat 3 body a pojistit si tak svá místa v tabulce.
45:45 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:5
40:00 Střely po druhé třetině 17:9 pro Lubnou.
40:00 V prvních minutách druhé části Okříšky povzbuzeni z kabin zvýšili své skóre. Průběh hry byl mnohem dynamičtější, hrači rychle přeměňovali ofenzivní způsob hry k defenzivě. Lubná se v druhé polovině probudila a své promyšlené akce dotáhla do konce.
39:01 V posledních minutách vidíme větší tlak od Lubné.
38:14 GÓL TJ Lubná! 3:4
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň, asistoval #2 Jiří Boštík (3:4)
32:31 GÓL TJ Lubná! 2:4
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň bez asistence (2:4)
32:31 Přesilovku nevyužili, ale hned na to skóruje Tomáš Klusoň z forehandu a snižuje rozdíl na 2:4
32:09 Přesilovku domácí nevyužili.
29:45 Na začátku třetiny se míčku a následného vedení ujali hráči z Okříšek, díky kterým jsme mohli vidět zajímavé akce. Lubenští se ale postupem času probudili a hra se opět vyrovnává.
24:20 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:4
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #86 Martin Žák (1:4)
23:13 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #32 Tomáš Nestrojil, asistoval #12 Kamil Rychlý (1:3)
22:36 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:2
20:00 První třetina byla pro oba celky spíše poznávací a o něco rychlejší tempo jsme mohli vidět spíše až ke konci, kde už hra byla mimo jiné i více kontaktnější. V následující třetině se proto můžeme jistě těšit na divácky zajímavější hru.
20:00 Střely po první třetině 6:7 pro Okříšky.
16:45 Nedá se říct, že by jeden z týmu výrazně přehrával svého soupeře. Od obou je vidět hezký florbal, který se začíná přiostřovat.
13:50 Hostující tým je o něco techničtější, předvádí hezké kombinace, které bohužel pro ně nekončí tak, jak by si představovali.
11:02 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #77 David Salák bez asistence (1:1)
10:30 Tempo hry je prozaítm klidnější, hráči se oťukávají a snaží se nebezpečnými útoky útočit na soupeřovu branku. Prvním, komu se to podařilo, byl Vašek Kučera z domácího celku, kdy se přesnou střelou postaral o první gól zápasu. Okříšky se ale nenechávají zahambit a i od nich jsou vidět přesné střely.
04:07 GÓL TJ Lubná! 1:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera bez asistence (1:0)
00:00 Dobré dopoledne vážení diváci, vítáme Vás na dnešním zápase, kdy se proti sobě utká TJ Lubná s PSKC Okřížky-Kněžice. Oba týmy včerejší zápasy prohrály, ale zůstaly na svých předešlých pozicích, Okřížky se aktuálně nacházejí na druhém místě v tabulce, Lubná na 7.příčce. hráči již nastoupili tak můžeme začít!