2:7
    Petr KUČERA
    (Kofroň)

TJ Lubná - FBK Piráti Sokol Chrudim 2:7
branky: 17. Michal Lipanský, 26. Filip Dohnal - 4. Milan Randa, 30. Jakub Kofroň, 32. Václav Svratecký, 51. Michal Trnečka, 58. Jakub Kofroň, 59. Milan Randa, 60. Petr Kučera; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 56; zásahy brankářů: Pavel Vomáčka 14 - Adam Pacinda 24; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:4
60:00 Nejlepší hráč utkání z celku FBK Lubná: č. 16 Lipavský Michal.
60:00 Nejlepší hráč utkání týmu FBK Piráti Sokol Chrudim: č. 11 Randa Milan.
60:00 Střely celkově 26:21 pro Lubnou.
60:00 Střely po třetí třetině 5:7 pro Lubnou.
60:00 Komentář trenéra FBK Lubná, Václava Kučery: Blahopřejeme soupeřům k vítězství. Soupeř vyhrál zaslouženě, protože byl efektivnější ve využívání svých gólových příležitostí.
60:00 Komentář trenéra FBK Piráti Sokol Chrudim, Petra Kučery: Dnes to byl vcelku podařený zápas, po nevídané řeži z posledního společného utkání jsme dnes čekali něco podobného, díky Bohu jsme dnes měli celý zápas pod kontrolou, a řekl bych, že jsme si v klidu dokráčeli za vítězstvím. Děkujeme divákům i soupeřům.
59:36 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:7
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #2 Petr Kučera, asistoval #7 Jakub Kofroň (2:7)
59:36 Spolupráce Kofroně s Kučerou funguje dokonale. Skóre zápasu je tomu jasným důkazem.
58:58 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:6
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #11 Milan Randa, asistoval #2 Petr Kučera (2:6)
57:54 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:5
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #2 Petr Kučera (2:5)
57:54 ,,Nedáš, dostaneš.' Po velké příležitosti Lubné kdy střelu zastavila branková konstrukce se hostujícím podařilo uprchnout a vstřelit gól. Stav je 5:2.
56:57 Timeout TJ Lubná
56:42 Pavel Vomáčka drží šance svého týmu na vyrovnání skvělými zákroky.
54:45 Fanoušci domácích ženou své příznivce zvučnými chorály za vyrovnáním.
50:13 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:4
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Michal Trnečka, asistoval #6 Martin Pešava (2:4)
50:13 Chrudim odskakuje Lubné na dvoubrankový rozdíl. Lubná bude muset přidat, jestli chce zápas v poslední desetiminutovce otočit,
47:06 I Chrudim se bude muset v příštích trénincích více zaměřit na využití přesilových her. Lubná dokázala početní převaze odolat.
45:06 Hráči obou celků asi zkouší pozornost rozhodčích a snaží se hrát neustále v šesti. Uvidíme jestli Chrudim dokáže této chyby domácích využít,
44:28 Lubná nenavázala na rychlé využití přesilové hry jako v první třetině. Skóre je tedy nezměněno.
41:30 Dohnal ve velké příležitosti neprokázal svůj střelecký potenciál. Volba nahrát nikomu nebyla správná.
41:00 Na dnešní zápas zavítalo 56 diváků. Všem děkujeme!
40:00 ,,Bez většího hladu se lepší výsledek uhrát nemůže.' Taková byla slova domácího trenéra. Uvidíme jak se domácí hráči poučí z chyb. Věříme že nepříznivý výsledek obrátí ve svůj prospěch.
40:00 Střely po druhé třetině 10:5 pro Lubnou.
39:30 V závěru třetiny Lubná několika pokusy ohrozila bránu soupeře. Skóre ovšem zůstává stejné,
39:05 Chrudim musí po zranění Randy hrát o devíti. Uvidíme jak toho dokáží domácí využít.
37:22 Diváci mohou na hřišti poprvé vidět Adama Klejcha, jenž musel zastoupit za pracovně vytíženého Martina Klusoně. Přejeme Adamovi hodně štěstí.
36:00 Hra byla přerušena z důvodu zranění Milana Randy. Uvidíme jestli bude moci zasáhnout do dalšího průběhu zápasu,
34:20 Po hezké akci Chrudimi zakončuje Kofroň nad bránu.
31:56 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #18 Václav Svratecký, asistoval #11 Milan Randa (2:3)
31:56 Milan Randa nabídl svému spoluhráči skvělou přihrávku před bránu Lubné , Václav Svratecký touto šancí nepohrdl a zvyšuje na 3:2.
29:49 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:2
29:49 Přihrávku zpoza brány zachytil Petr Kučera jehož střela byla skvělým zákrokem Pavla Vomáčky zastavena. Na dorážku Jakuba Kofroně už ovšem neměl nárok. Chrudim tedy srovnává skóre na 2:2.
29:01 Po vstřelení branky se hra uklidnila. Oba týmy vyčkávají na svou šanci postupnou rozehrávkou.
25:34 GÓL TJ Lubná! 2:1
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #9 Ondřej Chadima (2:1)
25:34 Lubné se povedlo rychle zužitkovat přesilovou hru, kdy Ondřej Chadima přesně nahrál Dohnalovi a ten z první uklízí míček do branky.
25:22 Hráč číslo 7 vyloučen za hrubost proti domácímu Kučerovi.
25:15 Lubná častými chybami v rozehrávce dává příležitosti chrudimským hráčům k rychlým protiútokům.
22:58 Hostům dělá problémy přejít přes střední pásmo, kde hráči Lubné sbírají balónky a vytvaří si tak příležitosti k zakončení.
21:45 V úvodu třetiny můžeme vidět aktivnější domácí celek.
20:00 V první třetině jsme mohli vidět atraktivní hru obou celků ve vysokém tempu. Hra se přelévala ze strany na stranu, skóre 1:1 odpovídá průběhu zápasu. Diváci se mohou těšit, co přinese další třetina.
20:00 Střely po první třetině 11:9 pro Lubnou
16:06 GÓL TJ Lubná! 1:1
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #16 Michal Lipanský, asistoval #12 Václav Kučera (1:1)
03:31 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 0:1