5:6
    Kryštof KŮS
    (Svoboda)

Pacovští Honzíci - TJ Centropen Dačice 5:6
branky: 3. Milan Paták, 24. Matěj Doubek, 33. Matěj Doubek, 41. Milan Paták, 54. Zdeněk Kounek - 29. Tomáš Kubek, 32. Kryštof Kůs, 34. Oldřich Pecha, 40. Milan Svoboda, 44. Kryštof Kůs, 59. Kryštof Kůs; rozhodčí: Kamil Vraspír - Petr Holeček; vyloučení: 0:0; využití: 0:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 31 - Jakub Krejčí 26; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:2
59:59 Vyjádření trenéra domácích: Nemohl podat vyjádření, protože přes slzy nevidí.
59:59 Vyjádření trenéra hostů: vyhrál šťastnější tým. Děkujeme soupeři
58:23 Timeout Pacovští Honzíci
58:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #15 Milan Svoboda (5:6)
57:05 Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #94 Kryštof Kůs.
53:55 GÓL Pacovští Honzíci! 5:5
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #28 Zdeněk Kounek, asistoval #43 Matěj Doubek (5:5)
53:55 Hosté si dali trochu nešťastně vlastní gol a tím vyrovnali na 5:5
46:14 Hosté jsou v plném počtu
43:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #34 Pavel Gellner (4:5)
41:26 Domácí jsou v plném počtu
40:10 GÓL Pacovští Honzíci! 4:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #28 Zdeněk Kounek (4:4)
40:10 Ani oslabení domácí tým nezaskočil a po krásné akci hráč s číslem 33 vyrovnává na 4:4
39:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #12 Pavel Stejskal (3:4)
36:08 Hra se přelévá z jedná strany na druhou
33:44 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #35 Oldřich Pecha, asistoval #15 Milan Svoboda (3:3)
33:44 Hosté využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav na 3:3
32:13 GÓL Pacovští Honzíci! 3:2
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek bez asistence (3:2)
32:13 Důrazná hra před bránou domácího hráče s číslem 43 přináší jednobodobé vedení domácího týmu.
31:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
31:54 Po krásné akci tým hostů vyrovnává na 2:2
28:45 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #82 Tomáš Kubek, asistoval #15 Milan Svoboda (2:1)
28:45 Po rozehrávce hosté snižují stav na 1:2
23:47 GÓL Pacovští Honzíci! 2:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #4 Petr Diviš (2:0)
23:47 Krásná akce hráče 43 kdy se mu podařilo obehrát tři protiháče a zavěsit do šibenice
11:42 je odehráno víc jak půlka první třetiny a domácí zatím drží jednobodový náskok a udávají tempo zápasu.
07:14 Donácí hrácč zachytil nahrávku na půlce a nahrává hráči 43, ten bohužel netrefuje...
02:15 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #33 Milan Paták, asistoval #43 Matěj Doubek (1:0)
02:15 Po krásné nahrávce od mantinelu na střed hráči číslo 33 Milan Paták posílá domácí do vedení.