11:6
    Jaromír VÁVRŮ
    (Horský)

FBŠ Jihlava - Spartak Pelhřimov B 11:6
branky: 6. Václav Lorenc, 8. Jan Horský, 11. Jan Horský, 19. Jan Horský, 20. Jan Mikeš, 39. Štěpán Seidl, 51. Adam Jirka, 57. Miroslav Čada, 59. Marek Dvořák, 60. Tomáš Kasper, 60. Jaromír Vávrů - 9. Jiří Žák, 15. Tomáš Kocián, 20. Martin Kos, 26. Jiří Jirků, 32. Libor Čech, 39. Jiří Jirků; rozhodčí: Michael Kudláček - Ondřej Havelka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Marek Břeň 3, Radek Kulhan 11 - Jakub Kuchař 26; po třetinách: 5:3, 1:3, 5:0
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Peterky: 'Měli jsme dobrý nástup do utkání, jen vlastními chybami jsme drželi soupeře ve hře. V prostřední části jakoby jsme nebyli na hřišti. O výsledku rozhodl závěr 3. třetiny, kdy se nám podařily střelit rozdílové branky a dovést utkání do vítězného konce. Děkujeme Pelhřimovu za florbalový přístup k utkání.'
60:00 Komentář trenéra hostí Jana Kotena: 'Rychlé a tvrdé utkání, které rozhodla lepší produktivita soupeře. Střídající brankář Kulhan nám ve 2. polovině utkání dovolil vstřelit jedinou branku. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně zdaru do dalších zápasů.'
60:00 Střely na bránu celkem: FBŠ Jihlava - 37 // Spartak Pelhřimov B - 20
59:59 Střely na bránu ve 3. třetině: Domácí tým - 13 Hostující tým - 9
59:32 GÓL FBŠ Jihlava! 11:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #63 Jaromír Vávrů, asistoval #76 Jan Horský (11:6)
59:00 GÓL FBŠ Jihlava! 10:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #52 Miroslav Čada (10:6)
58:45 GÓL FBŠ Jihlava! 9:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #16 Marek Dvořák bez asistence (9:6)
56:30 GÓL FBŠ Jihlava! 8:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #52 Miroslav Čada, asistoval #64 Václav Lorenc (8:6)
53:48 Trestné střílení družstva FBŠ Jihlava neproměnil #76 Jan Horský.
50:49 GÓL FBŠ Jihlava! 7:6
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #11 Adam Jirka, asistoval #63 Jaromír Vávrů (7:6)
50:47 Timeout FBŠ Jihlava
39:59 Střely na bránu : Domácí tým - 12 Hostující tým - 6
38:50 GÓL Spartak Pelhřimov B! 6:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #5 Jiří Jirků, asistoval #3 Martin Kos (6:6)
38:14 GÓL FBŠ Jihlava! 6:5
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #42 Štěpán Seidl, asistoval #11 Adam Jirka (6:5)
33:44 Mimo herní plochu se objevil nový talent. Zdravotnice Anička Přibylová ukazuje, že může konkurovat brankářkám, má totiž vynikající postřeh a pevný stisk.
32:31 Napětí na obou stranách stoupá. Hráči se pouští do osobních soubojů, které rozhodčí už nemohli přehlížet.
31:42 GÓL Spartak Pelhřimov B! 5:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #44 Libor Čech, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (5:5)
26:37 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Radek Kulhan družstva FBŠ Jihlava
25:52 GÓL Spartak Pelhřimov B! 5:4
20:01 Hráči domácího týmu nastoupili do druhé třetiny s dvougólovým náskokem. Hráč Jan Horský si v dnešním zápase připsal hattrick.
19:59 Střely na branku : Domácí tým - 12 střel Hostující tým - 5 střel
19:53 GÓL Spartak Pelhřimov B! 5:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #3 Martin Kos bez asistence (5:3)
19:36 GÓL FBŠ Jihlava! 5:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #31 Jan Mikeš, asistoval #52 Miroslav Čada (5:2)
18:58 GÓL FBŠ Jihlava! 4:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #76 Jan Horský bez asistence (4:2)
14:58 GÓL Spartak Pelhřimov B! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #8 Tomáš Kocián bez asistence (3:2)
14:58 Hráči hostujícího týmu chytli druhý dech, po chybě obrany domácího týmu zakončil akci hráč Tomáš Kocián
10:33 GÓL FBŠ Jihlava! 3:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #17 Jan Dočekal (3:1)
08:37 GÓL Spartak Pelhřimov B! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (2:1)
07:08 GÓL FBŠ Jihlava! 2:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #76 Jan Horský bez asistence (2:0)
05:23 GÓL FBŠ Jihlava! 1:0
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #64 Václav Lorenc, asistoval #16 Marek Dvořák (1:0)
00:01 Utkání bylo zahájeno. Úvodní vhazování vyhrál domácí tým.