56
  • 56 55:02
    Dačice

TJ Centropen Dačice - Orel Přelouč  1:3
branky: 48. Pavel Urbánek - 16. Ladislav Jezdinský, 22. Jiří Maček, 42. Ladislav Jezdinský; rozhodčí: Michael Kudláček - Ondřej Havelka; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 18 - Jakub Albrecht 30; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:1
59:59 Komentář domácích: Bez gólu se vyhrát nedá. Gratulujeme soupeři. Komentář hostů: Bez komentáře.
59:04 Dačickým se ani v 6 nedaří vstřelit gól, přeloučský brankář, který není žádný drobeček, je hbitý a vychytává všechny snahy o gól.
56:33 Dačičtí stáhli brankáře, hrají v 6.
55:02 Timeout TJ Centropen Dačice
49:54 Dačice přesilovku nevyužily, ale střílí, co jim síly stačí.
47:02 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #49 Pavel Urbánek, asistoval #20 Radovan Kubek (1:3)
47:02 První vlaštovka domácích přilétá spolu se střelou Urbánka.
45:25 Tato třetina je snad vyhrocenější než předchozí. Přeloučským se daří napravovat včerejší nezdar s Pacovskými. Dačičtí chtějí navázat na včerejší výhru, zatím se jim to nedaří.
41:24 GÓL Orel Přelouč ! 0:3
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #99 Ondřej Janata (0:3)
40:33 Vstoupili jsme do poslední třetiny, skóre je zatím příznivější pro Přelouč, ale Dačice se ještě nevzdávají.
32:00 Tentokrát oslabení uchránili přeloučští.
30:01 Téměř prázdná brána, ale domácí Pecha přestřelil.
28:20 Krásná střela Tomáše Kubeka, ale brankář vychytal.
28:00 Domácí tým opět oslabení přestál bez újmy.
23:11 Mohli jsme mít první gól dačických, jenže těsně předtím rozhodčí přerušil hru.
21:04 GÓL Orel Přelouč ! 0:2
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #19 Jiří Maček, asistoval #10 Pavel Kurka (0:2)
21:04 Ani jsme se nestačili pořádně rozkoukat po přestávce a je tu další gól přeloučských.
17:35 Přelouč se snaží utrhnout za tento hrací víkend aspoň nějaké body, zatím se jim to daří.
15:08 GÓL Orel Přelouč ! 0:1
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil #27 Ladislav Jezdinský, asistoval #15 Martin Šetina (0:1)
15:08 Domácí neumí zakleknout do zdi, a tak jim Přelouč vstřelila gól.
12:06 Dačický tým oslabení přežil bez újmy.
10:01 Timeout Orel Přelouč
07:30 Hra je vypjatá, že nám prvně bourá mantinely přeloučský hráč, po pár vteřinách i dačický hráč.
04:14 Míček se kutálí ze strany na stranu, hráči se snaží střílet na bránu, zatím marně.
01:18 Zdravíme vás z žirovnické sportovní haly. Hned ze začátku utkání oba týmy tlačí na hru.