• 60 59:03
    10:5
    (Kruliš)

FBC Trutnov (DTJ) - TJ Lubná 10:5
branky: 8. Jonáš Mikšovský, 9. Jonáš Mikšovský, 14. Patrik Sytný, 19. Tomáš Kruliš, 33. Marek Matěják, 39. Jonáš Mikšovský, 49. Marek Matěják, 51. Jonáš Mikšovský, 59. Jonáš Mikšovský, 60. Jonáš Mikšovský - 7. Ondřej Háp, 19. Ondřej Háp, 34. Tomáš Klusoň, 46. Tomáš Klusoň, 55. Václav Kučera; rozhodčí: Michal Měsíček - Michal Taufmann; vyloučení: 0:0; využití: 2:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna 16 - Pavel Vomáčka 11; po třetinách: 4:2, 2:1, 4:2
59:59 Poslední chvíle zápasu se odehrály v poklidu. Střely ve třetí třetině: Domácí na branku 9, mimo 5. Hosté 10 na branku a 9 mimo.
59:03 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 10:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Jonáš Mikšovský, asistoval #10 Tomáš Kruliš (10:5)
59:03 Jonáš opět zakončuje do prázdné branky, již 6 spolupráce hráčů Kruliše a Mikšovského a tohle, dámy a pánové, je doopravdy GG!
58:11 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 9:5
58:11 Osvědčená spolupráce přinesla ovoce a nejlepší možnou odpověď na tlak hostů, vypadá to na GG.
57:56 Teď hosté několikrát ohrozili bránu, domácí špatně brání..
56:39 Hosté se snaží zvrátit výsledek, občas ohrozí branku.. nicméně zatím bez výraznějších úspěchů.
54:08 GÓL TJ Lubná! 8:5
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #12 Václav Kučera, asistoval #7 Tomáš Klusoň (8:5)
54:08 Hosté trestají špatnou rozehru.
52:31 Na konci přesilové hry hosté nepříjemně zahrozili, Škvrna chytá a přesilovka končí.
50:47 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 8:4
50:47 Přesilová hra hostů nezačala podle jejich představ a v přesilové hře inkasovali z rychlého protiútoku osvědčené dvojice Kruliš a Mikšovský.
50:33 Davidík nedovoleně vrážel a opět se vyprasil na trestnou lavici.
48:46 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #3 Marek Matěják, asistoval #10 Tomáš Kruliš (7:4)
48:46 Tentokrát se Matěják po přihrávce Kruliše nemýlil a zasunul do brány.
47:36 Matěják netrefuje prázdnou bránu.
47:10 Hráč hostí Dohnal osekával Škvrnu i když už měl dááávno míček pod kontrolou. Rád bych pouze upozornil, že od Dohnala z týmu domácích by se takové chování nedalo očekávat!
46:49 Kruliš břevno.. chtělo to líp mířit..
45:34 GÓL TJ Lubná! 6:4
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň, asistoval #12 Václav Kučera (6:4)
45:34 Klusoň z výběhu snižuje nepříznivý stav utkání pro hosty.
43:24 Zatím z obou stran nevýrazné zahájení poslední třetiny.
39:59 Ve druhé třetině: Domácí střely na branku 8, mimo 5. Hosté střely na branku 5, mimo 7.
38:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:3
38:40 Třetí přihrávka od Kruliše už využita byla a Jonáš Mikšovský se nemýlil. Celá akce v průběhu odloženého vyloučení.
38:19 Přihrávky před branku nejdříve nevyužil Matěják do prázdné branky, druhé Mikšovský do gólmana. Mozek akcí Kruliš.
37:13 Domácí si zatím v přesilové hře nevypracovali výraznější šanci..
34:25 Hráč Jiří Boštík nebyl uveden v zápisu, tudíž dostal ČK a následuje 5 minutová přesilová hra domácích.
33:55 GÓL TJ Lubná! 5:3
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #7 Tomáš Klusoň bez asistence (5:3)
33:55 Na gól hostí nahrával hráč číslo 2 neuvedený v zápise. Nastalá situace se řeší...
32:13 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #3 Marek Matěják, asistoval #5 Jonáš Mikšovský (5:2)
32:13 Perfektně vyřešený přechod 3 na 2, kdy Matěják po náhře Kruliše a Mikšovského zakončuje do prázdné brány.
32:02 Domácí oslabení zvládli a poslední půlminutu Kruliš držel míč na polovině soupeře.
31:23 Hosté zatím v přesilovce moc nekoušou.. snad to tak zůstane.
30:02 Davidík se proprasil až na trestnou lavici za nedovolené bránění.. bohužel, hrál pouze hráče, nikoliv balón..
28:43 Další protiútok hostů, tentokrát branku neohrozili. Hosté zatím spoléhají pouze na protiútoky.
28:10 Hosté zahrozili z protiútoku, střela byla zablokována obranou.
27:39 Domácí drží míček u branky hostí už více jak minutu.. zatím bez výraznější šance.
26:01 Hosté teprve podruhé za třetinu ohrozili branku domácích.
25:25 Střelu Davidíka hostující gólman vyrazil a bohužel se neuchytila ani dorážka Pradáče.
24:20 Davidík již několikátý ostřejší obranný zákrok, zatím však bez vyloučení. Rozhodčí zatím nechávají hru plynout a tvrdší..
23:11 Domácí aktivnější a stále na míčku.
20:27 Matěják orazítkoval břevno branky hostů.
20:00 Po první třetině měli domácí 10 střel mimo branku a 4 do branky. Hosté 7 střel mimo branku, 4 na branku a 2 do branky.
18:53 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Tomáš Kruliš, asistoval #2 Jakub Davidík (4:2)
18:53 Po nahrávce Davidíka opět zvyšuje náskok domácích Kruliš, který sám před brankářem nezaváhal a brankáře vykoupal.
18:31 GÓL TJ Lubná! 3:2
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #9 Ondřej Chadima (3:2)
18:31 Ondřej Háp snižuje náskok domácích střelou z otočky, ovšem rozdíl skóre o jednu branku nebude na dlouho..
14:09 Zápas mají domácí zatím pod kontrolou, což je až s podivem, vzhledem k absenci opor týmu, jmenovitě Daniela Dohnala...
13:30 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #9 Patrik Sytný, asistoval #6 Jan Pradáč (3:1)
08:28 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:1
07:16 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
06:47 GÓL TJ Lubná! 0:1
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #14 František Košňar (0:1)