• 59 58:31
    9:2
    (Sýkora)

Snipers Třebíč - FBŠ Jihlava 9:2
branky: 13. Jaroslav Dlabač, 28. Petr Štěpánek, 42. Pavel Štěpánek, 49. Ondřej Blažek, 51. Štefan Furdan, 53. Marek Papoušek, 57. Matěj Kuželka, 58. Marek Papoušek, 59. Ondřej Blažek - 25. Miroslav Čada, 55. Václav Lorenc; rozhodčí: Bronislav Návojský - Libor Štěcha; vyloučení: 0:0; využití: 2:1; diváků: 33; zásahy brankářů: David Štos 25 - Radek Kulhan 26; po třetinách: 1:0, 1:1, 7:1
59:59 Komentář kapitána hostů Horského : 'Děkujeme soupeři za utkání'. Komentář trenéra domácích Pazderníka : 'Děkujeme soupeři za utkání.'
59:59 Utkání zajímavé, chvílemi komické, body pro Snipers zaslouženě doma. Střely v poslední třetině 14:8.
58:31 GÓL Snipers Třebíč! 9:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #20 Tomáš Sýkora (9:2)
58:20 Ondřej Blažek 'zasouvá' po výborné přihrávce před branku od Sýkory.
57:24 GÓL Snipers Třebíč! 8:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #27 Marek Papoušek, asistoval #74 Matěj Kuželka (8:2)
56:33 GÓL Snipers Třebíč! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #74 Matěj Kuželka, asistoval #8 Jan Vlček (7:2)
56:33 Konečně jsme viděli povedený volný úder. Kuželka střílí ze středu do horní poloviny branky...Kulhan si s jeho lehčí střelou neporadil.
54:36 GÓL FBŠ Jihlava! 6:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #64 Václav Lorenc, asistoval #17 Jan Dočekal (6:2)
54:00 Hráči hostů neunáší stav utkání a za sekání přes nohy jde zaslouženě 'bručet' Horský. Bohužel Snipers hrají přesilovku příliš profesorsky a Lorenc trestá.
52:11 GÓL Snipers Třebíč! 6:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #27 Marek Papoušek bez asistence (6:1)
52:11 Papoušek si udělal z hráčů hostí kužely pro slalom a zakončil své zápasové cvičení nekompromisní střelou do horního rohu na zadní tyč Kulhanovi branky. Klobouček
51:16 Jihlavané mají volný úder ze slibné pozice...končí zase jen zblokovanou střelou.
50:41 Timeout FBŠ Jihlava
50:41 GÓL Snipers Třebíč! 5:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Štefan Furdan, asistoval #20 Tomáš Sýkora (5:1)
50:33 Hráči FbŠ tvrdí muziku, Snipers ale znovu trestají v přesilovce.
48:40 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
48:30 Emoční napětí na hřišti se zvyšuje...rozhodčí nabádají hráče ať mlčí a raději hrají. Hned nato úspěšně zakončuje Ondřej Blažek do poloprázdné klece po luxusní přihrávce Sýkory.
47:00 Hráč Jihlavy se pokoušel useknout Furdanovi ruku, nepovedlo se, ale jde zaslouženě 'bručet'.
45:00 Domácí Kryštof Blažek ve slibné šanci jen usměrnil míček na branku.
42:50 Nyní trenér hostů rozhněval nesportovním chováním rozhodčího a dnes si už nezatrénuje. Dostal trest 2+10 minut a to znamená, že na zápas kouká z hlediště.
41:57 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Pavel Štěpánek, asistoval #20 Tomáš Sýkora (3:1)
41:00 Na začátku třetí třetiny předvádí Třebíčští junioři, jak dokáží zkazit i jednoduché přihrávky. Jihlavané nepředvádí nic a inkasují střelou do víka od Pavla Štěpánka.
39:59 Zápas prozatím skoupý na branky. Střely v druhé části - 15:12.
38:50 Petr Štěpánek promarnil šanci před odkrytou brankou po výborné akci Rašety.
38:10 Jihlavané v šanci...několik dorážek se neujalo.
35:31 Vávrů a Rašeta se 'kočkovali' a jdou vychladit horké hlavy na trestnou. Při hře 4 na 4 domácí taktizují.
35:00 Domácí junior Kuželka v obrovské šanci, Kulhan ho pohotovým přesunem vychytal.
32:12 Rašeta s Furdanem teď předvádí velice zajímavé ekvilibristiky...to byste museli vidět.
30:00 Snipers lze přitápí Jihlavě pod kotlem, ale bohužel potřetí neskórují.
27:37 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #15 Petr Štěpánek, asistoval #11 Štefan Furdan (2:1)
27:00 Dlabač měl dvě slibné šance, ale prozatím neskóroval. Zato Petr Štěpánek pohotově dorazil zády k brance prudké nahození Furdana.
25:50 Furdan nahrává před vlastní branku soupeři...ten jeho kiksu nevyužil.
24:35 GÓL FBŠ Jihlava! 1:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #52 Miroslav Čada, asistoval #4 Tomáš Kasper (1:1)
23:06 Nyní se Pavel Štěpánek příliš opřel do soupeře a šel si odpočinout na trestnou. Přesilovka Jihlavy končí po dobré kombinaci přes šířku hřiště brankou.
21:00 Koučové domácích dávají příležitost mladým nadějím a srbskému reprezentantovi, tak uvidíme, zda se prosadí? Zatím nic
19:59 První třetina přinesla jen jeden gól, dost soubojů o něco méně solidních kombinací. Na střely 9:7 pro domácí.
16:00 Jinak se toho zase moc neděje. Občas akorát upracované souboje jitří negativní emoce.
12:47 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #27 Marek Papoušek (1:0)
12:47 A nyní se ujala dorážka Dlabače po prudké střele Papouška.
11:10 Nyní Furdan doslova jezdí popr....li. Vůle vyhrát je znát, ale bez přesného a prudkého zakončení na branku to nepůjde.
09:00 Nyní volný úder pro domácí ze slibné pozici...výsledek, 'beruška' na noze bránícího hráče. Jinak zatím samé nepřesnosti v zakončení.
07:00 Na zápase lze vidět, že Třebíč nemá tah na branku. O výsledek totiž už nejde, Snipers zůstanou první, i kdyby prohráli oba své poslední domácí zápasy.
05:05 Snipers tlačí, ale jejich tlak je prozatím jalový.
02:00 Jihlavští se dobrou minutu vozí na třebíčském kolotoči a pak se dostali na půli domácích cca na 20 vteřin. A zase Třebíč uzamčela Jihlavu na jejich polovině...tyč, ale nic s toho.
00:30 Na hrací ploše zatím jen řinčí mantinely a není vidět kloudná akce.