57
  • 57 56:54
    Dačice

TJ Centropen Dačice - Florbal Primátor Náchod 3:5
branky: 5. Milan Svoboda, 26. Milan Svoboda, 55. Michal Obertan - 25. Pavel Suchánek, 31. Tomáš Zíbr, 43. Jan Hrubý, 43. Martin Haklička, 52. Jan Hrubý; rozhodčí: Kamil Vraspír - Michal Šafář; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Jakub Krejčí 18 - Daniel Ryšavý 29; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:3
59:59 Komentář domácího kapitáne Kubeka: Vyrovnané utkání, které rozhodla opět naše mizerná produktivita. Absence snipera Pechy byla také znatelná.. Komentář hostujícího trenéra: nepodařilo se získat
59:58 Už se toho moc nestane... Dačice podlehly Náchodu 3:5.
57:30 Dačice v 6...
57:00 Jak konstatuje zdravotník: 'Je to marný'
56:54 Timeout TJ Centropen Dačice
56:54 Time-out pro domácí.
54:50 Hromadná vzpoura hráčů zapříčinila zvýšenou aktivitu pořadatelů kvůli urovnávání manťáků...
54:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Michal Obertan, asistoval #94 Kryštof Kůs (3:5)
53:11 Hrubý neunesl že nedokázal obehrát obranu domácích a fauloval Stejskala.
51:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Jan Hrubý, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:5)
45:46 Pozdrav pro Davida Černého na hory.
42:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #55 Martin Haklička, asistoval #6 Pavel Suchánek (2:4)
42:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
35:11 Kolik gólu dal, tolikrát si sedl na trestnou. Milan Svoboda: góly vs vyloučení 2:2.
31:25 Domácí se perou s absencí trenéra zdatně ale zatím neúspěšně. Dačice polevily a střely na bránu v 2. třetině jsou 4:10.
30:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #4 Tomáš Zíbr, asistoval #26 Martin Čečetka (2:2)
27:32 Mědílek neudržel nervy na uzdě a dostává 2+10.
25:52 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #20 Radovan Kubek (2:1)
25:52 Kubek připravil šanci a Svoboda nezaváhal. Dačice opět ve vedení.
24:20 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Pavel Suchánek, asistoval #87 Adam Kováč (1:1)
24:20 Jak málo stačí... Nahození z půlky a Krejčí nedokázal zareagovat.
22:50 Dačice odbránily oslabení a hned si vytvořily nebezpečnou šanci.
18:58 Šance střídá šanci ale kromě větší spotřeby míčků žádná změna.
16:49 Kováč obehrál 3 dačické hráče, ale nedokázal proměnit.
15:26 Střely na bránu 11:4.
10:00 Půlka třetiny za námi a na Dačickou bránu nepadla ani jedna střela.
04:39 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Milan Svoboda, asistoval #3 Filip Šlápota (1:0)
04:39 Chyba v postavení a Dačice neváhají. Stav 1:0 ...
02:25 Dačice nastupují ve vysokém tempu a branka hostujících je v jednom ohni.
01:00 Začátek utkání přirušily technické problémy.