• 61 60:36
    7:8
    ()

Pacovští Honzíci - FBC Trutnov (DTJ) 7:8p
branky: 24. Matěj Doubek, 26. Matěj Doubek, 44. Jan Maršík, 53. Matěj Doubek, 53. Matěj Doubek, 54. Matěj Doubek, 59. Matěj Doubek - 4. Jonáš Mikšovský, 7. Jonáš Mikšovský, 13. Daniel Vymlátil, 19. Jonáš Mikšovský, 46. Jan Pradáč, 48. Tomáš Kruliš, 53. Tomáš Kruliš, 61. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 21 - Marek Těšina 39; po třetinách: 0:4, 2:0, 5:3, 0:1
65:00 Ukončení prodloužení
60:36 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:8
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Jonáš Mikšovský bez asistence (7:8)
60:01 Vyjádření trenera domácích: Bojovné utkání, ve kterém v se v prodloužení přiklonilo štěstí k oupeři.
60:01 Vyjádření trenera hostů: Výborný výkon od obou družstev. Zápas byl těžký do konce.
60:00 Zahájení prodloužení
59:41 DOmácí jdou do rizika a zkouší to v šesti
58:29 Timeout Pacovští Honzíci
58:29 GÓL Pacovští Honzíci! 7:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #22 Ondřej Toman (7:7)
58:29 Pacovští zabrali a minutu a půl je před koncem srovnali na 7:7
53:22 GÓL Pacovští Honzíci! 6:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek z trestného střílení (6:7)
52:23 GÓL Pacovští Honzíci! 5:7
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #99 Daniel Macoun (5:7)
52:06 GÓL Pacovští Honzíci! 4:7
52:01 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:7
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #10 Tomáš Kruliš, asistoval #9 Patrik Sytný (3:7)
47:37 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:6
45:21 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #6 Jan Pradáč bez asistence (3:5)
43:42 GÓL Pacovští Honzíci! 3:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #17 Jan Maršík, asistoval #43 Matěj Doubek (3:4)
41:10 Hra se přelévá z jedná strany na druhou a nelze říct, že by jeden z týmů měl převahu
39:59 Skončila druhá třetina, ve které byl domácí tým výrazně aktivnější než v první a podařilo se jim upravit skore na 2:4
38:23 Po krátké technické přestávce, kdy domácí hráč důraznou prácí u mantinelu složil skoro celé hřiště, se opět pokračuje ve hře
32:29 hra se přelévá z jedné strany na druhou a domácí mají navrh
29:05 Krásná důrazná práce domácího obránce o své brány, který odstavuje protihráče.
28:35 Domácí brankář není žádnej bídak a pokračuje ve hře
28:29 a toto je nemilé, protože dokází ke zranění domácího brankáře. Snad bude moct pokračovat
27:43 Hosté jsou v plném počtu a domácí sice odehráli pěknou přesilovou hru, ale bohužel bez golu.
25:18 Domácí tým gol nabudil a po chvilce přidávají další a získavají vládu nad zápasem. A teď budou hrát přesilovku
25:11 GÓL Pacovští Honzíci! 2:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #28 Zdeněk Kounek (2:4)
23:49 GÓL Pacovští Honzíci! 1:4
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #6 Miroslav Vlach (1:4)
23:49 Domácí obránce našel volného Doubka a ten snižuje stav na 1:4
22:10 hráč domácích zkušeně přešel za půlku, ale pak trochu nezkušeně nahrál a míček zachytil soupeř. Domácí hráč už jen dlouze povzdechl
20:01 začala druhá třetina a Honzíci zatím drží soupeře na jejich třetině
18:09 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #5 Jonáš Mikšovský, asistoval #10 Tomáš Kruliš (0:4)
17:00 Trestné střílení družstva FBC Trutnov (DTJ) neproměnil #10 Tomáš Kruliš.
12:47 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #8 Daniel Vymlátil bez asistence (0:3)
11:56 Hráč hostů špatně došloupl a nejspíš si zranil kotník
06:28 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:2
06:28 Pacovští prohrávají o dva goly, když Trutnov využil přesilovou hru
05:54 A Pacovští bohužel prohrávají o gol a ještě čelí přesilové hře
03:56 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 0:1