• 60 59:47
    12:7
    (Štěpánek)

Snipers Třebíč - Spartak Pelhřimov B 12:7
branky: 5. Tomáš Sýkora, 9. Ondřej Blažek, 11. Pavel Štěpánek, 20. Tomáš Sýkora, 33. Jaroslav Dlabač, 33. Pavel Štěpánek, 34. Ondřej Blažek, 36. Jan Homolka, 51. Božidar Rašeta, 51. Pavel Štěpánek, 57. Matěj Kuželka, 60. Božidar Rašeta - 7. Milan Hendrych, 28. Jan Brothánek, 31. Tomáš Kocián, 31. Jan Koten, 33. Jiří Žák, 50. Milan Hendrych, 55. Milan Hendrych; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Bazala 19 - Jakub Kuchař 28; po třetinách: 4:1, 4:4, 4:2
59:59 Střely v poslední části 10:4.
59:59 Komentář trenéra hostů Jana Koten : 'Útočně vedené utkání, které muselo diváky bavit. Rozhodla kvalita, rychlost a přesnost soupeře. Přejeme hodně štěstí v utkáních play-up.' Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka : 'Děkujeme soupeři za férové utkání hrané v poklidné atmosféře.'
59:47 GÓL Snipers Třebíč! 12:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #90 Božidar Rašeta, asistoval #15 Petr Štěpánek (12:7)
59:47 Ekvilibristikou před brankou hostů se prosazuje Rašeta.
56:19 GÓL Snipers Třebíč! 11:7
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #74 Matěj Kuželka, asistoval #90 Božidar Rašeta (11:7)
56:19 Junior Kuželka se prosazuje střelou do levé šibenice. Nyní přesilovka domácích, v šancích bratři Štěpánci.
54:26 GÓL Spartak Pelhřimov B! 10:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #34 Jan Koten (10:7)
53:40 Pelhřimov teď vytváří také slušné akce, ale zatím bez využití. Nyní rychlá rozehrávka do nepozorné obrany domácích končí brankou.
51:10 Snipers nechtějí ztratit ani bod a přidávají díky zvýšenému nasazení další branky. Petr Štěpánek nyní dokonce napadá rozehrávající hráče Pelhřimova.
50:32 GÓL Snipers Třebíč! 10:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Pavel Štěpánek bez asistence (10:6)
50:12 GÓL Snipers Třebíč! 9:6
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #90 Božidar Rašeta, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (9:6)
49:20 GÓL Spartak Pelhřimov B! 8:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #33 Milan Hendrych z trestného střílení (8:6)
48:30 Domácí Sýkora zapomněl míček za sebou a v následném pádu hrál na zemi = 2 minuty na trestné. Následně v přesilovce Pelhřimova nedovoleně 'hasil' Homolka před brankou a bude následovat trestné střílení. Henrych s přehledem proměnil kličkou na bekend do víka Bazalovi branky.
47:00 Třebíč tlačí, ale bez kloudného zakončení.
44:00 Bratři Štěpánci zmátli zadovkou obránce Pelhřimova, ale Pavel chtěl dovézt míček až do brány a to mu překazil skvěle se vracející Zrzavý.
40:04 Dalším došvihem tentokrát od Rašety došlo už ke zranění Kotena v obličeji. Rozhodčí znovu netrestají, což se mi zdá dle pravidel dost podivné. Hráči Pelhřimova jsou ale tvrdí chlapi a pokračují ve svém snažení občas ohrozit branku domácích.
39:59 Utkání teď celkem zajímavé, hraje se pohledný florbal na obě strany. Pro trenéry dobrý sice není, ale pro nás diváky ano. Střely v prostřední části 12:12.
35:54 GÓL Snipers Třebíč! 8:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #90 Božidar Rašeta (8:5)
33:40 Před minutou se góly roztrhl pytel, až jsem to nestihl zadávat do online. Samé povedené akce, konečně se více prosadili útočící hráči než obrany. A další...z dorážky se prosazuje Homolka po nahození Rašety.
33:00 GÓL Snipers Třebíč! 7:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #66 Ondřej Blažek, asistoval #28 Jaroslav Dlabač (7:5)
32:13 GÓL Spartak Pelhřimov B! 6:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #2 Jiří Žák, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (6:5)
32:06 GÓL Snipers Třebíč! 6:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Pavel Štěpánek, asistoval #15 Petr Štěpánek (6:4)
32:02 GÓL Snipers Třebíč! 5:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #27 Marek Papoušek (5:4)
32:02 Pohledná kombinace domácích končí brankou do poloprázdné branky.
30:28 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #34 Jan Koten, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:4)
30:28 Hráči Snipers mají utkání dost 'na háku' a Pelhřimov využívá jejich nedůslednosti a kombinací na riziko. Prosadil se sekretář krajské unie Jan Koten.
30:03 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #33 Milan Hendrych (4:3)
27:30 GÓL Spartak Pelhřimov B! 4:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #36 Jan Brothánek, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (4:2)
27:30 Třebíčští hráči teď jen bezhlavě útočí a nemyslí na zadní vrátka. Pehřimov potrestal na několikátý pokus v předbrankovém prostoru.
25:00 Snipers chtějí přidat další branky, ale Pelhřimov pozorně v čele s brankářem Kuchařem brání.
20:00 Nikdo nechce protahovat přestávku na 10 minut. Jde se hrát. Domácí Kuželka v šanci nastřelil jen hráče před brankou a pak Papoušek došvihem téměř usekl ruku pelhřimovskému Henrychovi. Hráči Pelhřimova 'nebrečí', takže se pokračuje 5 na 5.
19:59 Utkání není nikterak záživné, domácí stav kontrolují. Střely po první třetině 18:11.
19:22 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora bez asistence (4:1)
19:22 Po mohutném sprintu se Sýkora prosazuje přízemní střelou.
13:20 Na bratry Štěpánky je výborný pohled...ranní štace je poznamenala a míček jim moc 'nelepí'. Pro Pelhřimov to je dobrá situace, protože dnes mají jedinečnou šanci urvat zde body.
10:10 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #77 Pavel Štěpánek, asistoval #20 Tomáš Sýkora (3:1)
10:10 Skvěle načasovanou přihrávku do 'brejku' v poklidu uklízí do brány hostů Pavel Štěpánek.
08:30 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
08:10 Zaváhání matadora hostů Kučery nevyužil Ondra Blažek. Vzápětí ale skóruje po zpětné přihrávce Dlabače.
07:00 Bratři Štěpánci kombinují, prozatím jen ťukají na masku brankáře Kuchaře.
06:05 GÓL Spartak Pelhřimov B! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil #33 Milan Hendrych, asistoval #21 Jakub Kovář (1:1)
04:44 GÓL Snipers Třebíč! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #20 Tomáš Sýkora, asistoval #27 Marek Papoušek (1:0)
04:44 Hezkou a rychlo akci zakončil po přihrávce Papouška do poloprázdné branky hostů Sýkora.
03:00 Třebíč si užívá balonku na svých holích, Pelhřimov se občas osmělí a vydá se do protiútoku. Prozatím žádné šance, které by stáli za zmínku.
00:00 Dobré odpoledne. Vítejte na posledním zápasu základní části divizní soutěže mezi Pelhřimovem v modrých dresech a Snipers Třebíč v bílo modrých. Atmosféra v hale je velmi uvolněná a všem hráčům se chce podávat vrcholné výkony asi tak, jako když jde důchodce nakoupit do Kauflandu. Dobrou zábavu.