59
  • 59 58:24
    Okříšky

PSKC Okříšky-Kněžice - FBŠ Jihlava 10:3
branky: 1. Martin Žák, 3. Jan Kourek, 6. Filip Salák, 11. Jiří Uher, 15. Martin Žák, 19. Milan Picmaus, 24. Jiří Špinar, 41. Martin Žák, 47. Martin Žák, 52. Jan Kourek - 4. Václav Lorenc, 14. Tomáš Kasper, 16. Miroslav Čada; rozhodčí: Libor Štěcha - Jan Zachariáš; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 42 - Marek Břeň 51; po třetinách: 6:3, 1:0, 3:0
60:00 Vyjádření domácího trenéra: Zasloužené vítězství na závěr soutěže, děkuji všem hráčům, kteří do této sezóny zasáhli a vynikajícím fanouškům za podporu během celé sezony. Všem velké díky.
60:00 Vyjádření hostujícího trenéra: Utekl nám především začátek zápasu, který určil vývoj dnešního utkání, ve kterém jsme po většinu času tahali za kratší konec. Řada momentů by se vyjímala v pelhřimovském muzeu kuriozit a rekordů. Děkujeme soupeři a gratulujeme k druhému místu v soutěži.
59:50 Hra, kdo trefí břevno Kamilu Rychlýmu nepomohla a svoji střelu posílá na galerku.
58:24 Timeout PSKC Okříšky-Kněžice
58:24 Stav neunáší hostující hráč, který svými komentáři rozpálil rozhodčí do běla a ti mu udělují 2 + 10. Na přesilovou hru nastoupilo přesilovkové komando vedené Rychlým a Uhrem.
57:11 Štveráček se poučil a střílí krásnou střelu do výka, šanci však bravurním zákrokem gólman chytá.
55:10 Atmosféra v hale je výborná, nyní tu na trumpetu zní Zbláznilo se páže...
53:39 Fanoušci děkují dvěma tahounům, Janu Kourkovi a Martinu Žákovi, za výborné dlouholeté služby v barvách PSKC. Tito hráči v příští sezóně zkusí štěstí jinde. Děkujeme !!!
51:28 Timeout FBŠ Jihlava
51:08 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 10:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #21 Jan Kourek, asistoval #86 Martin Žák (10:3)
51:08 Jan Kourek skóruje po brejkové situaci, střílí desátý gól zápasu, basa, zároveň se tímto gólem osamostatňuje na první příčce kanadského bodování, basa. Když se daří, tak se daří...
48:23 Rovnač mantinelů, Pavel Vrzáček, nyní našeptává domácímu kouči, aby jeho tým hrál středem a né kolem mantinelů.
46:22 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 9:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #77 David Salák (9:3)
46:22 Martin Žák je při chuti a fanoušci skandují: Deset, deset...
46:07 Jihlavský hráč nyní kopl do ležícího Kourka, rozhodčí dělají, že nic nevidí.
45:27 Pohledná výměna kluků Brožkových končí střelou nad.
43:58 Hostující fanynky jsou zjevně výkonem svého týmu znuděni a pletou si copánky.
40:30 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 8:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #86 Martin Žák bez asistence (8:3)
40:30 Další gól domácích střílí Martin Žák, který kompletuje hattrick, to jistě potěší pokladníka týmu.
40:00 O přestávce se ke stolku časoměřičů dostavil nejmenovaný hráč domácích se slovy: 'Hej kámo, tohle mi do sestavy Třebíče příští rok nepomůže.'
40:00 Domácí gólman nabral sebevědomí a další přestávkovou spolupráci se zapisovatelem odmítl.
39:39 Jan Kourek hraje s Jihlavou! Jiřímu Špinarovi vystavil krásné tělo a zamezil mu jistě v gólové střele.
37:24 Nejhezčí kluk v Třebíči, ale průměrný v Jihlavě se pokusil ležícího gólmana překonat střelou po zemi.
36:05 Další domácí hráč je za mantinelem, rozhodčí to řeší hulákanou domluvou přes půlku hřiště.
34:44 Domácí gólman ve druhé třetině ještě neinkasoval. Je vidět že přestávková spolupráce s Martinem Ryglem mu prospěla.
31:32 Fanoušci zpívají chorály... Ostatně jako každý domácí zápas.
28:12 Hra se přiostřuje a domácí hráči létají za mantinel jeden za druhým.
26:02 Onlajniska Jakub Diviš je momentálně zaneprázdněn milostnou konverzací s místní krasavicí, proto si na další zpravodajství ze zápasu budete muset chvíli počkat.
23:35 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 7:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #26 Jiří Špinar, asistoval #21 Jan Kourek (7:3)
23:35 Kapitán Jiří Špinar zjevně překonal kocovinu a bombou od modré nedává gólmanovi šanci.
20:00 Jihlavští florbalisté měli za těžko přijít včas na začátek druhé třetiny a fasují dvouminutový trest.
20:00 Zapisovatel nyní rozchytává domácího gólmana, který by se rád dostal do provozní teploty. Mám pocit, že po první třetině je trochu pozdě...
19:00 Pavel Vrzáček je velmi nespokojen s hrou obou týmů u mantinelů, které musí neustále rovnat.
18:01 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 6:3
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #27 Milan Picmaus bez asistence (6:3)
18:01 Milan Picmaus zužitkoval rady starších spoluhráčů z béčka a vystřelil tam, kde nestál gólman.
15:13 GÓL FBŠ Jihlava! 5:3
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #52 Miroslav Čada, asistoval #48 Jindřich Dostál (5:3)
15:13 Oba gólmani se zatím nedokázali dostat do provozní teploty a góly rychle přibývají na obou stranách.
14:11 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 5:2
13:39 GÓL FBŠ Jihlava! 4:2
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper bez asistence (4:2)
13:39 První pobyt Kamila Rychlého na hřišti končí gólem Jihlavy.
13:19 Rozhodčí zachoval nadhled a hostujícího hráče tituloval volem.
12:59 U stolku časoměřičů nyní probíhají sázky, který hostující hráč bude vyloučen jako první.
10:49 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 4:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #55 Jiří Uher, asistoval #88 Lukáš Štveráček (4:1)
10:49 Přítomnost Kamila Rychlého na střídačce dodala spoluhráčům klid, který zužitkovali krásnou kombinací do prázdné brány.
10:34 Do sestavy domácích nastupuje Kamil Rychlý v noční košili.
05:25 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 3:1
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #11 Filip Salák bez asistence (3:1)
05:25 Do haly dorazil Worel a už tu zní zvuk trumpety. To mělo pozitivní vliv na Saláka Filipa a střelou od modré nedal gólmanovi šanci.
03:25 GÓL FBŠ Jihlava! 2:1
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil #64 Václav Lorenc, asistoval #76 Jan Horský (2:1)
03:25 První konflikt s rozhodčím neměli překvapivě hráči, ale nás zapisovatel, který byl proškolen, jak psát číslice.
03:25 Hosté snížili stav utkání z brejkové situace.
02:11 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 2:0
02:11 Jan Kourek 'skóruje' dnes již podruhé.
00:43 GÓL PSKC Okříšky-Kněžice! 1:0
Branku družstva PSKC Okříšky-Kněžice vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #26 Jiří Špinar (1:0)
00:43 Domácí na nic nečekají a Martin Žák navazuje na včerejší výkon prvním gólem.
00:00 Pokřik domácích připomínal přistříklého italského Švýcara.
00:00 Rozhodčí jsou staří známí, kteří dneska prošli zkouškou ohně při zápasech našeho B týmu.
00:00 Kotel hostí se začíná plnit, celkový počet je 3,5 fanoušků.
00:00 Zrak veškerých veškerých diváků bude upřen na Jiřího Špinara, který se včera stal opilecký dobrmanem a dnes už vede svůj tým jako kapitán.
00:00 Tribuny se nám pomalu zaplňují, tedy až na kotel hostujícího týmu, kde sedí jeden hráč z Dačic.
00:00 Zdravíme všechny příznivce florbalu! Před začátkem dnešního posledního kola Divize C bych Vás rád informoval o dnešních výsledcích B týmu PSKC. Vybojoval 2 výhry. 3:1 nad Snipers Třebíč 'B' a 9:1 na Bystřicí 'B'. Hráčem utkání byl zvolen Brázda Lukáš, který potvrdil roli typického nulometa.