3:4
    Jakub FEISTAUER
    (Mědílek)

Pacovští Honzíci - Florbal Primátor Náchod 3:4p
branky: 3. Daniel Macoun, 14. Matěj Doubek, 59. Matěj Doubek - 13. Jonáš Mědílek, 37. Martin Čečetka, 47. Jan Hrubý, 61. Jakub Feistauer; rozhodčí: Kamil Vraspír - Miloš Janda; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Máca 27, Jaroslav Mareš 7 - Daniel Ryšavý 37; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:1, 0:1
60:33 Vyjádření trenera domácích: Poslední utkání sezony popisovalo průběh celé sezony.
60:33 Vyjádření trenera hostů: Děkujeme soupeře za utkání
60:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #72 Jakub Feistauer, asistoval #11 Jonáš Mědílek (3:4)
60:32 pro hrubé chybě domácího hráče, který nahrál protihráči a ten krásné šance využívá a ukončuje zápas golem.
58:08 GÓL Pacovští Honzíci! 3:3
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #12 Tomáš Krátoška (3:3)
58:08 Domácí zamkli protihráče u vlastní branky a po doražené střele vyrovnávají skore na 3:3
57:10 Domácí brankář teď hodně sebejistě přikopl míček za brankou svému spoluhráči. K obdivu všech mu to vyšlo :-)
53:45 Timeout Florbal Primátor Náchod
52:10 Po krátné diskuzi domácího kapitána s rozhodčím se opět pokračuje ve hře.
47:38 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
47:38 Domácí střídají brankáře, který, po tvrdém ataku od protihřáče, má problémy s ramenem
46:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Jan Hrubý, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:3)
46:02 Domácí brankář se špatně přesunul a nohou si sráží míček do brány
41:48 Právě dlouze probíhal kolem časomíry domácí hráč s číslem 22 Ondej Toman a zdraví svou milou Verunku...
39:59 Končí duhá třetina, kterou ovládli hosté jak na střely, tak i na goly a odnáší si do kabin nerozhodný stav 2:2
39:45 Krásná solo akce domácího hráče s číslem 43, ale střela končí mimo hrací plochu
36:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Martin Čečetka, asistoval #6 Pavel Suchánek (2:2)
36:28 Tečovaná střela končí v domácí bráně.
35:28 Hosté se dostávají do několika šancí rychle za sebou, ale domácího brankáře se jim překonat nepodařilo.
32:21 Domácí hráč teď poslal tvrdou střelu na bránu a trefuje pouze břevno, již po několikáté.
31:00 Tvrdá střela domácího hráče od půlky, která s bídou dojela k bráně, ale i tak s tím měl brankář problémy.
30:50 A teď tvrdý souboj u mantinelu, který končí faulem na domácího hráče
29:59 Hosté se dostali do přečíslení, ale domácímu obránci se podařilo nahrávku zachytit
28:18 V druhé třetině jsou zatím aktivnější hosté minimálně na střely, ale domácí se nevzdávají a pomalu dotahují
24:13 Domácí se nenechali zaskočit, otáčí hru do třetiny hostů
23:40 Hosté nastny oupili do druhé třeti daleko aktivněji a dostávají se do spousty šancí. Domácí na štěstí zatím odolávají
13:07 GÓL Pacovští Honzíci! 2:1
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #99 Daniel Macoun (2:1)
13:07 Ale domácí okamžitě odpovídají a opět získavají jednobodové vedení
12:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #9 Jan Hrubý (1:1)
12:28 Teď se hodně nešťastně odrazil míček od domácího hráče rovnou do brány
12:10 I hosté dokáží tvrdě vystřelit od půlky. Jejich střela však míjí branku
11:28 Tvrdá střela domácího hráče od půlky. Brankář měl však dostatek výhledu a míček bez problému vyráží ven ze hřiště
08:00 Špatná rozehrávka hostů, kterou zachytil domácí obránce a míček hned posílá do útoku. K výrazné šanci se domácí však nedostali a jsou zatlačeny do své třetiny
02:42 GÓL Pacovští Honzíci! 1:0
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil #99 Daniel Macoun, asistoval #43 Matěj Doubek (1:0)
02:42 Důrazná práce domácích u soupeřové branky přináší své výsledky a domácí vedou jedna nula
00:01 Vítám Vás na sledování online přenosu zápasu mezi Pacovští Honzíci a Florbal Primátor Náchod