• 60 59:35
    6:4
    (Šimera)

FbC Asper Šumperk - TJ Sokol Brno Židenice 6:4
branky: 2. Jiří Trávníček, 15. Jindřich Kamler, 22. Ondřej Kováč, 57. Jiří Trávníček, 58. Ondřej Kováč, 59. Ondřej Kováč - 12. Martin Holeček, 41. Martin Ritz, 45. Petr Augustin, 60. Martin Holeček; rozhodčí: Libor Ludvík - Kamil Sobotka; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Antonín Byvan 20 - Martin Kolínský 31; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:3
60:00 Trenér domácích: Horor, omlouváme se všem. Jestli nějaký co byl dnes, přijde i zítra, tak je masochista. Přesto všechny zveme, fanoušci budou u vchodu fasovat kapky do očí.
60:00 Trenér hostů: Dnes byly body hodně blízko. Troufám si říct, že vyhrál šťastnější tým. Děkuji našim hráčům za dobře odehraný zápas a soupeři gratuluji.
60:00 V hotovou ofenzivní smršť se strhnul závěr utkání. Týmy bezhlavě útočili a stihli střelit 3 góly behem 2 minut. Vítězně nakonec odchází domácí. Poměr střel v závěrečné části byl 17:8. Celkově pak 37:24.
59:35 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #20 Daniel Šimera (6:4)
58:33 GÓL FbC Asper Šumperk! 6:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #19 Jindřich Kamler (6:3)
57:22 GÓL FbC Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #66 Michael Maus (5:3)
57:22 Domácí přidávají další gól. Brankář první střelu zleže vyrazil, míček odplul k Mausovi, který opět střílel což ještě stále ležící brankář nečekal. Míček sice stihl odrazit, ale vedle čekal na správném místě Kováč, který vše ukončil a slaví hattrick.
56:37 Timeout TJ Sokol Brno Židenice
56:37 GÓL FbC Asper Šumperk! 4:3
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček, asistoval #13 Ondřej Mrázek (4:3)
56:37 Domácí si to naplánovali dobře. Po krásné akci se míček třepetá v sítí. Hosté odpovědělí vlastním timeoutem. Uvidíme co vymyslí oni.
55:57 Timeout FbC Asper Šumperk
55:57 Domácí si vzali timeout k naplánovaní bojového plánu.
55:35 Hráči bojují o každý míček a takto blízko konci nechtějí nechat nic náhodě.
52:50 Domácí tlačí na hosty, ale ti nechtěí dát nic zadarmo.
51:20 Nebezpečná situace před bránou hostí, ale míček se do brány i přes několik soubojů nedostal.
51:05 Domácím se zatím příliš nedaří.
50:10 Poté, co Trávníček neproměnil nájezd, když mu do střeli dal brankář nohu, si domácí poprvé v tomto zápase zahrají přesilovou hru.
50:09 Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil #18 Jiří Trávníček.
50:09 Šíma sám před bránou mířil těsně vedle, ale vybojoval pro domácí nájezd, na který se chystá Trávníček.
46:52 Neuvěřitelná šance domácích, ale brankář stihl skočit mezi míček a odkrytou bránu. Hned na to se hosté vyřítili na bránu domácích, ale také neuspěli.
46:41 Aktivita hráčů na hřišti se po vyrovnání rapidně zvýšila. Hrajse se na obou stranách hřiště a týmy si neustále míček vyměňují.
44:52 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #96 Petr Augustin, asistoval #20 Daniel Šimera (3:3)
44:52 A je srovnáno. Hostující hráč získal míček na své půlce, doběhl s ním před bránu a mířil přesně pod horní tyč.
43:37 Brankář domácích nyní žongloval s míčkem na hranici brankové čáry, ale podařilo se mu ho po několika pokusech vyhodit nad bránu.
40:17 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #16 Martin Ritz, asistoval #28 Ivo Přichystal (3:2)
40:17 Hosté ze sebe přestávku otřepali mnohem rychleji než Asper a po 17 vteřinách snižují na 3:2, když brankáře prostřelil rozběhnutý hostující hráč.
40:00 Trenér domacích: Horor, omlouváme se všem. Jestli nějaký divák co byl dnes, přijde i zítra, tak je masochista. Přesto všechny zveme. U vchodu budou fanoušci fasovat kapky do očí.
40:00 Ke konci třetiny si ještě domácí vytvořili šance, ale nedokázali je využít. Hra se oporti první třetině výrazně zlepšila a zrychlila. Poměr střel v této třetině byl 11:9.
39:09 Míček poletuje od jedné brány k druhé a hráči za ním. Nikomu se ale nedaří prosadit.
35:59 Krásná střela z otočky domácích, brankář ji stihl vyrazit.
34:38 Domácí jsou v plném počtu
34:34 Na hřišti to vypadá, že přesilovou hru mají spíše domácí, kteří drželi hosty zamčené na jejich půlce.
33:33 Největší šanci přesilovky měl zatím domácí Kamler, který mířil těsně nad bránu hostů.
32:38 Hráč hostů se těžce zvedá po souoji v rohu hřiště a domácí brnou. Domácí Gruntorád si za to vysloužil vyloučení a hosté tak mají šanci využít další přesilovou hru.
31:52 Domácí Kováč mířil prudkou střelou těsně vedle.
31:20 Domácí nyní tlačí na hosty a drží je na jejich polovině.
29:16 Hráči na obou stranách hřiště se rozhodli, že jim pomalé tempo nevyhovuje a nasadili vyšší obrátky.
27:26 Domácí hráč dostal přihrávku přes střed půlky hostů, měl odkrytou bránu, nakonec ale mířil mimo.
26:14 Hosté se snaží něco vymyslet, ale Asper jim nechce nic dovolit, nedaří se jim koncovka.
22:51 Vypadá to, že Asperu přestávka prospěla, můžeme se jen domnívat jaké taktické připomínky se v šatně odehrály, ale očividně fungují. Asper nyní hraje mnohem lépe.
21:11 GÓL FbC Asper Šumperk! 3:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #71 Ondřej Kováč, asistoval #4 Michal Šíma (3:1)
21:11 Přestože se trenér domácích Šíma dnešního zápasu účastní pouze na lavičce, jakmile rozhodčí zasignalizoval vyloučení, Šíma naskočil na plochu a hned všem na ploše ukazuje, jak se to dělá, kdy nachystal gól pro Kováče.
20:45 Rozhodčí signalizuje vyloučení hostů a plochu rychle opustil domácí brankář. Hraje se tak 6 na 5.
20:00 Utrápená první třetina skončila lépe pro domácí. Poměr střel v této části byl 9:7 pro domácí.
19:40 Aper převzal iniciativu a nyní brankáře hostí zachránila tyč.
17:10 Po pěkné kombinaci nahodil domácí hráč míček na braánu, už se začal radovat, ale trefil pouze boční síťku.
14:59 GÓL FbC Asper Šumperk! 2:1
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler bez asistence (2:1)
14:59 Kamler zastavil na půlce přihrávku hostí, rozběhl se a střelou z nátahu poslal míček nad ramenem brankáře k horní tyči brány.
13:29 Otěže zápasu převzali hosté. Hra teď vypadá přesně naopak oproti úvodu.
11:50 GÓL TJ Sokol Brno Židenice! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Brno Židenice vstřelil #38 Martin Holeček, asistoval #3 Jan Petlach (1:1)
11:50 A hosté přesilovku využívají. Po delší době, kdy drželi míček a kombinovali na půlce domácích, se jim nakonec v závěru přesilovky podařilo protlačit míček do brány.
11:44 Hosté drží míček na půlce domácích.
10:18 Hosté dostávájí šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry po faulu domácího u brány.
08:50 Nebezpečná situace před domácí bránou, brankář míček dostatečně nezpracoval, ten se několikrát poodrážel od hráčů a nakonec vyletěl ze hřiště.
06:35 Hosté se po úvodních pomallejších minutách už probrali a nyní začínají Asperu trochu zatápět.
04:30 Pěkná, překvapující střela hostujícího hráče. Brankář domácích ale refleně rukou míček vyrazil.
02:58 Domácí jsou aktivnější a doráží na bránu hostí.
01:34 GÓL FbC Asper Šumperk! 1:0
01:34 Rychlý uvodní gól střílí domácí, poté co od počátku drželí míček na půlce soupeře se trefuje Trávníček.
01:11 Asper drží míček na půlce soupeře.