9:2
    Josef BLAHA
    (Blizňák)

FBK Spartak Hluk - FBC ZŠ Uničov 9:2
branky: 8. Dominik Kovář, 19. Lukáš Blizňák, 29. Robin Kollár, 31. Tomáš Olbert, 33. Pavel Koželuha, 35. Tomáš Olbert, 36. Robin Kollár, 40. Pavel Rochovanský, 59. Josef Blaha - 26. Marek Rotrekl, 53. Marek Rotrekl; rozhodčí: Broněk Bryson - Jan Máša; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Martin Kotrla 27 - Adam Pavlát 15, Patrik Šenk 12; po třetinách: 2:0, 6:1, 1:1
60:00 Komentář trenéra domácích (Rochovanský): 'Splnili jsme povinnost zisku tří bodů. Po ospalém začátku jsme se postupně rozjeli a ve druhé části rozhodli o výsledku. Děkujeme soupeři za utkání, kteří i ve všední den dorazili a odehráli velmi slušné utkání. Hodně štěstí do dalších zápasů.'
60:00 Střely v poslední části: 13 - 12. Celkem Hluk 36 - Uničov 29
60:00 Komentář trenéra hostí: No coment.
58:27 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Josef Blaha, asistoval #12 Lukáš Blizňák (9:2)
57:26 Ze strany Hluku to teď vypadá, že chce dát gól každý. Hráči místo kolektivní hry v podobě přihrávek radši volí individuální akce, které nejsou moc efektivní.
56:46 Holý teď přiznal teč a hosté rozehrávají z rohu.
56:10 Kollár vyslal nebezpečnou střelu, gólman tak tak vytěsnil mimo svou svatyni.
52:37 GÓL FBC ZŠ Uničov! 8:2
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #13 Marek Rotrekl, asistoval #85 Milan Kobylka (8:2)
52:01 Rochovanský se zlobí na Šimíčka.
50:23 Timeout FBC ZŠ Uničov
50:23 Krásná akce po ose Hubáček J. - Blaha - Blizňák gólem nekončí.
49:49 Kotrla konečky prstů vytěsnil mezi tři tyče.
48:42 Hostující hráč č.4 Kristián Dufek leží na zemi, vypadá to vážně. Zdravotník Fantomas už za ním běží.
48:07 Galetka předvedl sólo přes celé hřiště ovšem jeho střela mířila mimo tři tyče.
47:44 Utkání se spíše dohrává, opět nuda.
45:00 Dnešní utkání sleduje 66 neplatících diváků. Děkujeme!
43:01 Ve třetí třetině se spíše hraje nahoru dolů.
40:05 Celá hala skanduje Kaaaarel Hošek!
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Patrik Šenk družstva FBC ZŠ Uničov
39:59 Ve druhé třetině se hra zlepšila a bylo vidět hodně krásných akcí a pohledných gólů.
39:58 Střely ve 2.třetině: Hluk-Uničov 13 - 10
39:54 Šimíček trefuje břevno!
39:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský bez asistence (8:1)
39:30 Rochovanský ani neví jak ale vstřelil gól.
38:20 Hostující hráč kulhá na střídačku a vypadá to na problém s kolenem. Náš zdravotník Fantomas už za hráčem doběhl a ten je již v dobrých rukou.
35:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Robin Kollár, asistoval #14 Jiří Petlan (7:1)
35:36 Kollár si vychutnal gólmana hostí a navyšuje vedení domácího týmu na 7:1.
34:53 Kollár opět 'vyhouslil' protihráče, tyhle parádičky ho náramně baví.
34:13 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert z trestného střílení (6:1)
34:13 Nájezd pro domácí. Všichni si přejí, ať ho nejde hráč s číslem 44.
32:20 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #88 Pavel Koželuha, asistoval #78 Martin Kotrla (5:1)
32:20 Kotrla ihned dlouhým výhozem posílá Koželuhu na bránu a ten se nemýlí.
32:15 Kotrla zkrotil neposedný míček.
30:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #23 Tomáš Olbert, asistoval #44 Pavel Rochovanský (4:1)
29:51 Rochovanský před prázdnou bránou pouze promáchl, ach jo...
28:57 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Robin Kollár, asistoval #64 Ondřej Hubáček (3:1)
28:57 Kollár vymetl pavučinu z horního růžku brány a stav je 3:1.
28:50 Kotrla opět předvedl krásný zákrok. Dnes chytá velmi dobře!
27:59 Kotrla vyráží maskou.
26:49 Kovář teď dobře zachytil kříženou přihrávku a zamezil tak nebezpečné akci hostí.
25:50 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #13 Marek Rotrekl, asistoval #31 Stanislav Štork (2:1)
25:50 Hosté snižují.
25:38 Kollár krásně našel Zábranu avšak ten bez zábran vystřelil nad.
23:44 Rochovanský na zemi a s ním i celá řada mantinelů.
22:40 Hubáček J. střílí jen do hrudi gólmana.
22:03 Domácí nejdřív nastřelili tyčku a poté Hubáček J. trefil masku gólmana.
21:32 Kotrla opět zachránil svůj tým!
19:59 První třetina byla poněkud ponurá. Žádnému z diváků se tahle hra nemohla líbit. Doufejme, že se hra obou celků ve druhé třetině zlepší.
19:58 Počet střel v 1.třetině: Hluk-Uničov 10 - 7
18:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #12 Lukáš Blizňák, asistoval #9 Jindřich Hubáček (2:0)
18:23 Blizňák navyšuje vedení.
16:24 Kotrla opět podržel svůj tým! Krásný zákrok!
14:00 Šimíček si teď může sypat popel na hlavu! Z bezprostřední blízkosti netrefil odkrytou klec.
12:52 Hosté netrefují prázdnou bránu!
12:15 Kotrla předvedl krásný zákrok!
11:12 Hosté mohli z dobré akce vyrovnat stav dnešního utkání, to by však jejich útočník nesměl vystřelit pět metrů nad.
09:33 Kollár si teď dovolil menší parádičku, soupeři nasadil ostudné 'jesličky'.
08:20 Šimíček trefuje boční síť.
07:42 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #91 Dominik Kovář, asistoval #14 Jiří Petlan (1:0)
07:12 Domácí mají možnost otevřít skóre dnešního zápasu. Mají přesilovku.
06:00 Nuda, nuda, šeď, šeď. Utkání je velmi ospalé. Žádné nebezpečné akce ani šance.
04:22 Utkání je zatím nemastné, neslané.
03:02 Olbert trefuje břevno!
02:49 Šimíčkovu střelu vytěsnil gólman hostí mimo tři tyče.
00:50 První střela hostí, docela chabá. Kotrla bez problému chytá.