14:12
    Jiří PLANÝ
    (Miškov)

FbK Horní Suchá - FBC Orca Krnov 14:12
branky: 2. Petr Šimek, 3. Vojtěch Kopia, 11. Matěj Černý, 16. Filip Mocek, 22. Vojtěch Kopia, 22. Vojtěch Kopia, 28. Vojtěch Kopia, 31. Jan Galuszka, 39. Matěj Černý, 40. Vojtěch Kopia, 48. Ondřej Melník, 52. Matěj Černý, 54. Marek Piskorz, 55. Tomasz Cielecki - 2. Filip Fňukal, 2. Jaromír Filip, 10. Jaromír Filip, 14. Jaromír Filip, 17. Jaromír Filip, 19. Filip Fňukal, 33. Filip Fňukal, 38. Dominik Fňukal, 47. Jaromír Filip, 54. Filip Fňukal, 57. Jaromír Filip, 59. Jiří Planý; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:0; využití: 2:3; diváků: 70; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 24 - Milan Baran 25; po třetinách: 4:6, 6:2, 4:4
60:00 Komentář trenéra domácích: Děkuji za skvělý zápas, škoda že takových není více. Škoda že se zde objevily prvky, které do florbalu nepatří.
60:00 Komentář kapitána hostů: Vysoké tempo, parádní zápas, škoda pěti minutového vyloučení, ale i tak jsme se vrátili do zápasu. Děkuji skvělému publiku, soupeřům a hlavně svým hráčům.
58:54 GÓL FBC Orca Krnov! 14:12
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #10 Jiří Planý, asistoval #22 Ondřej Miškov (14:12)
58:50 Tým hostů se snaží prorazit bodový rozdíl powerplayem.
56:43 I přes tuto únavu, se podařilo nejproduktivnějšímu hráči z divize vstřelit branku.
56:28 GÓL FBC Orca Krnov! 14:11
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #18 Jan Vaľočík (14:11)
55:20 Blíží se konec třetí třetiny, ale tým domácích vypadá, jako by nebyl vůbec unavený. Oproti týmu hostů, který hraje z posledních sil.
54:42 GÓL FbK Horní Suchá! 14:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #4 Tomasz Cielecki bez asistence (14:10)
53:42 GÓL FbK Horní Suchá! 13:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #30 Marek Piskorz, asistoval #24 Matěj Černý (13:10)
53:03 GÓL FBC Orca Krnov! 12:10
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #25 Filip Fňukal, asistoval #10 Jiří Planý (12:10)
52:51 Hráč Matěj Černý se i přes oslabení snažil vstřelit bránu, bohužel byl jeho pokus neproměněný.
51:54 GÓL FbK Horní Suchá! 12:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #18 Filip Krajíček (12:9)
51:10 Krásným freestylovým pokusem vstřelit bránu, hráč Marek Piskorz rozvášnil publikum.
49:41 V soubojích o míček naštěstí vyhrává domácí tým a daří se mu proměňovat šance.
47:12 GÓL FbK Horní Suchá! 11:9
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #24 Matěj Černý (11:9)
46:27 GÓL FBC Orca Krnov! 10:9
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #25 Filip Fňukal (10:9)
43:35 Třetina je velice napjatá, ani jeden tým nehodlá prohrát a dochází stále častěji k soubojům o míček, které musí zastavovat rozhodčí.
42:28 Hosté dohrávají zbývající minuty přesilovky a zatím si vedou výtečně. Tým domácích pálí jednu ránu za druhou, avšak bezvýsledně.
40:00 Střely na bránu, Domácí: 13, Hosté: 10
39:48 GÓL FbK Horní Suchá! 10:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #30 Marek Piskorz (10:8)
38:49 GÓL FbK Horní Suchá! 9:8
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #10 Štěpán Hladký (9:8)
37:36 Hosté se již jeví unavení a to může znamenat další branky ve prospěch týmu FbK Horní Suchá.
37:18 GÓL FBC Orca Krnov! 8:8
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #82 Dominik Fňukal, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (8:8)
35:36 Tým FbK Horní Suchá vytváří tlak před brankou hostů, při kterém byl zraněn brankář týmu FBC Orca Krnov. Naštěstí je schopen pokračovat ve hře.
34:20 Hráč domácího týmu s číslem 24 Matěj Černý, měl právě výtečnou šanci díky rychlému výhozu domácího brankáře. Šanci bohužel neproměnil.
34:01 Stav utkání se zdá vyrovnaná
32:00 GÓL FBC Orca Krnov! 8:7
30:38 GÓL FbK Horní Suchá! 8:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #21 Jan Galuszka, asistoval #13 Václav Večeřa (8:6)
27:30 GÓL FbK Horní Suchá! 7:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia, asistoval #74 Filip Mocek (7:6)
21:58 Po bezchybném nájezdu hráče s číslem 33, vstřelil Vojtěch Kopia šestou bránu pro tým FbK Horní Suchá.
21:45 GÓL FbK Horní Suchá! 6:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #33 Vojtěch Kopia z trestného střílení (6:6)
21:30 Do druhé třetiny se vrátila Horní Suchá jak ji známe, ze skvělé rozehrávky v proměněnou bránu.
21:14 GÓL FbK Horní Suchá! 5:6
18:28 GÓL FBC Orca Krnov! 4:6
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #25 Filip Fňukal, asistoval #20 Štěpán Lhoťan (4:6)
17:21 Domácí dnes nehrají špatně, bohužel je ale hostující tým přehrává.
16:28 GÓL FBC Orca Krnov! 4:5
15:26 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #74 Filip Mocek bez asistence (4:4)
13:22 GÓL FBC Orca Krnov! 3:4
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #12 Daniel Černý (3:4)
11:33 Horní Suchá dává soupeři jasně najevo, že tento zápas hodlá vyhrát. Avšak stav branek je zatím vyrovnaný.
10:09 GÓL FbK Horní Suchá! 3:3
09:52 GÓL FBC Orca Krnov! 2:3
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #17 David Matušinský (2:3)
08:16 Vynikající práce ze strany brankáře domácích Vojtěcha Stefana, který vyrazil několik střel a zbavil tým tlaku na domácí bránu.
06:06 Domácí vytváří výborné šance, bohužel se jim nedaří proměnit.
05:18 Výborná šance před brankou hostů bohužel skončil střelou mimo bránu.
03:40 Zápas je velmi vyrovnaný, oba týmy jdou do hry vší silou a šance jsou vyrovnané.
02:57 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
01:59 GÓL FBC Orca Krnov! 1:2
01:51 GÓL FBC Orca Krnov! 1:1
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil #25 Filip Fňukal, asistoval #91 Jaromír Filip (1:1)
01:08 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #28 Petr Šimek, asistoval #30 Marek Piskorz (1:0)
00:42 Tým domácích vstoupil do zápasu tvrdě a už padlo pár nebezpečných střel.