• 60 59:51
    4:6
    (Roletzky)

TEMPISH FBS Olomouc - FBK Letka Ostrava 4:6
branky: 23. Jan Sedlář, 24. Jiří Parzyk, 58. Daniel Tichý, 60. Daniel Tichý - 15. Marcel Balek, 18. Dalibor Ondruch, 41. Jan Mrázek, 42. Tomáš Lokša, 57. Petr Pavlík, 58. Karel Stejskal; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Michal Polčák 21 - Roman Fučík 17; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:4
60:00 Střely celkem: TEMPISH FBS Olomouc 21 - FBK Letka Ostrava 27
60:00 Střely na bránu po 3. třetině: TEMPISH FBS Olomouc 10 - FBK Letka Ostrava 7
60:00 Komentář trenéra hostí (Stejskal Karel): Zvláštní zápas, velké problémy s přesností zakončování a podržel nás velmi náš gólman. Děkujeme soupeři hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář trenéra domácích (Zdeněk Cholek): Podali jsme bojovný výkon a zaspali body na začátku poslední třetiny. Děkuji hráčům za zápas a soupeři hodně štěstí zítra v Uničově.
59:51 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #44 Daniel Tichý, asistoval #26 Jan Roletzky (4:6)
57:55 GÓL FBK Letka Ostrava! 3:6
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #41 Karel Stejskal, asistoval #19 Dalibor Ondruch (3:6)
57:42 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #44 Daniel Tichý, asistoval #43 Petr Kořenek (3:5)
57:42 Nádhernou nahrávku zadovkou překvapil obranu Ostravy Kořenek a ještě víc, když míček usměrnil za záda Fučíka Tichý.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty 3. třetiny.
56:56 GÓL FBK Letka Ostrava! 2:5
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #90 Petr Pavlík, asistoval #29 Marcel Balek (2:5)
54:56 Tým FBK Letka Ostrava hraje v plném počtu.
54:49 Chodil trefuje mantinel za bránou.
53:42 Novák trefuje boční síťku.
52:57 Olomouc má přesilovou hru. Jak s ní naloží ?
52:56 Timeout TEMPISH FBS Olomouc
52:20 Polčák opět jistý zákrok.
50:51 Prokop sbírá ze země zlomenou část hole a utíká na střídačku. Olomouc zatím drží míček za bránou Ostravy.
50:01 Ostrava v držení míčku a postupně střídá.
48:32 Olomouc rozehrává z rohu Ostravy.
47:32 Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:20 Ostrava uklidňuje hru a střídá.
41:34 GÓL FBK Letka Ostrava! 2:4
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #8 Tomáš Lokša, asistoval #71 Martin Krupa (2:4)
41:34 Tak na toto zakončení Lokši, kterým Ostrava odskakuje do dvoubrankového rozdílu, byl Polčák krátký.
40:23 GÓL FBK Letka Ostrava! 2:3
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #99 Jan Mrázek, asistoval #19 Dalibor Ondruch (2:3)
40:23 Rychlý protiútok využívá Ostrava.
40:01 Úvodní buly získala Olomouc.
39:55 Olomouc obětavě blokuje střely Letky.
37:56 Dudova střela od půlky trefuje pouze mantinel za bránou Fučíka.
37:25 Kombinace Ostravy končí mimo hřiště.
35:40 Nekula trefuje břevno.
34:21 Polčák neviděl přes bránícího Roletzkého střelu, ale dokázal vyrazit.
33:49 Kurucova střela mimo, Polčák se pouze ohlédl.
33:30 Moťkova střela opět nad.
32:00 Procházka trefil soupeře do ruky míčkem až okamžitě upustil bolestivě hůl a musel jít střídat.
31:30 Novák uklidňuje hru.
30:37 Hráčům Ostravy tečou drobet nervy. Což je poznat podle komunikace na jejich střídačce.
28:30 Polčák opět předvedl dva výborné zákroky proti přečíslením Ostravy.
26:26 Prudká střela Johna končí za hrací plochou.
25:28 Ostrava rozehrává z rohu domácích.
24:40 Fučík právě předvedl neskutečný reflex, když zákrokem vyrazil přehození Moťky, který byl sám v úniku.
24:00 Pavlík zazdil výbornou šanci tím, že míček poslal z dobré pozice poslal zpět do rohu domácích.
23:19 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #45 Jiří Parzyk, asistoval #3 Jiří Novák (2:2)
22:27 GÓL TEMPISH FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva TEMPISH FBS Olomouc vstřelil #48 Jan Sedlář, asistoval #26 Jan Roletzky (1:2)
22:27 Sedlář se nakonec dočkal branky. Na jeho výborné zakončení byl Fučík krátký.
22:10 Dobře rozehraný volný úder Olomouce,. Střelu Dudy po nahrávce Roleztkého nedokázal usměrnit do brány Sedlář.
21:40 Pavlík svoji laxní kličkou přišel o míček.
20:01 Druhá třetina zahájena hvizdem rozhodčího a k míčku se po vyhraném buly dostává Ostrava.
19:48 Polčák dalším důležitým zákrokem zachránil tým.
19:01 Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:21 Další dobrý zákrok Polčáka, který se nenechal překvapit lobem.
17:21 GÓL FBK Letka Ostrava! 0:2
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #19 Dalibor Ondruch, asistoval #88 Vítězslav John (0:2)
17:21 Chybu v obraně Olomouce trestá Ostrava gólem.
16:16 Lokša si zpracoval míček v nedovolené výšce a rozhodčí pískají volný úder pro domácí.
14:59 GÓL FBK Letka Ostrava! 0:1
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil #29 Marcel Balek, asistoval #99 Jan Mrázek (0:1)
14:59 Ostrava vstřeluje první branku utkání při odloženém vyloučení. Na prudkou střelu od mantinelu už Polčák nedokázal adekvátně reagovat a míček musel lovit z brány.
13:36 Janoušek unikl soupeřově obraně po levé straně hřiště, ale jeho střelu dokázal reagovat zákrokem Fučík.
13:05 Duda se uvolnil na středu, ale jeho střela končí v ochranné síti za bránou hostí.
12:42 Novák nad.
12:10 Dobré přečíslení domácích zkazilo špatné zakončení.
11:40 Roletzký se dokázal dostat o své brány až k půlce mezi dotírajícími útočníky Ostravy, uklidnil hru aby tým mohl začít v klidu rozehrát.
10:02 Moťka se protáhl přes obránce Letky, ale jeho rychlo střelu vyrazil Fučík.
09:21 Polčák vyrazil prudkou střelu do bezpečí.
07:20 Jurák z velmi slibné pozice nad.
05:30 Přerušení hry. Oba brankáři u zdravotnice si nechávají ošetřovat drobné šrámy od seker.
05:00 Hra je se v hodně rychlém tempu. Chvíli je u míčku Olomouc a chvíli Ostrava. Gólmani se zatím činí na obou stranách.
03:58 Polčák vyrazil maskou.
02:01 Kosek včas zachránil situaci, když vběhl na poslední chvíli obral o míček Kuruce.
01:45 Ondruchova střela letěla vysoko nad bránou domácích.
01:00 Roletzkému při nápřahu sjel míček z čepele, ale toho si všiml včas Kořenek, který následnou střelou překvapil Fučíka, který tak tak vyrazil.
00:27 Ostrava bude rozehrávat na půlce domácích.
00:01 Utkání zahájeno a u míčku jsou hráči domácího týmu.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u dnešního 19. kolo Divize mužů mezi TEMPISH FBS Olomouc a FBK Letka Ostrava.