• 43 42:34
    8:0
    (Kozák)

Kings Praha - Sokol Benátky 8:0
branky: 4. Tomáš Janeček, 10. Jakub Mudra, 20. Filip Šíma, 22. Jan Hněvkovský, 24. Ondřej Svoboda, 37. Ondřej Svoboda, 38. Jan Hněvkovský, 43. Tomáš Janeček; rozhodčí: Filip Bollardt - Lukáš Husák; vyloučení: 0:0; využití: 3:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Petr Pajer ? - Jan Martinec ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 3:0
42:34 GÓL Kings Praha! 8:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #14 Tomáš Janeček, asistoval #23 Ondřej Kozák (8:0)
37:40 GÓL Kings Praha! 7:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #28 Jan Hněvkovský, asistoval #14 Tomáš Janeček (7:0)
36:21 GÓL Kings Praha! 6:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #15 Ondřej Svoboda bez asistence (6:0)
23:43 GÓL Kings Praha! 5:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #15 Ondřej Svoboda, asistoval #12 Aleš Janda (5:0)
21:29 GÓL Kings Praha! 4:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #28 Jan Hněvkovský, asistoval #15 Ondřej Svoboda (4:0)
19:40 GÓL Kings Praha! 3:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #27 Filip Šíma, asistoval #28 Jan Hněvkovský (3:0)
15:00 V první části došlo ke strhujícímu závěru, kdy se tým domácích musel bránit pouze ve čtyřech urputnému náporu hostí. Těm se i přes ohromnou snahu gól dát nepodařilo. Po první třetině je tedy stav stále 2:0.
09:02 GÓL Kings Praha! 2:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #6 Jakub Mudra, asistoval #28 Jan Hněvkovský (2:0)
08:35 Trestné střílení družstva Kings Praha neproměnil #14 Tomáš Janeček.
03:19 GÓL Kings Praha! 1:0
Branku družstva Kings Praha vstřelil #14 Tomáš Janeček, asistoval #6 Jakub Mudra (1:0)