3:4
    Tereza RUBÁČKOVÁ
    (Kašparová)

Výběr JMaZL WU17 - Výběr HKaPA WU17 3:4
branky: 2. Natálie Janečková, 27. Barbora Husková, 28. Barbora Husková - 3. Denisa Dunajčáková, 8. Lucie Kubištová, 24. Monika Macháčková, 29. Tereza Rubáčková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková ? - Nela Mihatschová ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2
30:00 Komentář trenéra domácích k utkání: 'Začátek utkání z naší strany byl velmi nervózní. Po zlepšeném výkonu se nám podařilo vyrovnat. Bohužel kvůli neproměňování šancí a nešťastnému vlastnímu gólu ke konci utkání, nám nezbývá nic jiného, než pogratulovat soupeřkám k jejich vítězství.'
30:00 Komentář trenéra hostů k utkání: 'Náš příjezd za pět minut dvanáct poznamenal i vstup do turnaje. Naštěstí se nám utkání povedlo dovést do vítězného konce. Děkujeme soupeři i divákům.'
30:00 Střely v 3. třetině: 4;6
30:00 Ukončení 3. části
28:31 GÓL Výběr HKaPA WU17! 3:4
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil #13 Tereza Rubáčková, asistoval #12 Karolína Kašparová (3:4)
27:46 GÓL Výběr JMaZL WU17! 3:3
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil #4 Barbora Husková, asistoval #6 Eva Urbášková (3:3)
27:36 Timeout Výběr JMaZL WU17
26:16 GÓL Výběr JMaZL WU17! 2:3
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil #4 Barbora Husková, asistoval #8 Barbora Sedláčková (2:3)
23:17 GÓL Výběr HKaPA WU17! 1:3
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil #9 Monika Macháčková bez asistence (1:3)
07:56 GÓL Výběr HKaPA WU17! 1:2
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil #6 Lucie Kubištová, asistoval #12 Karolína Kašparová (1:2)
02:02 GÓL Výběr HKaPA WU17! 1:1
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil #14 Denisa Dunajčáková bez asistence (1:1)
01:46 GÓL Výběr JMaZL WU17! 1:0
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil #18 Natálie Janečková, asistoval #16 Markéta Sedláčková (1:0)