• 45 44:10
    5:5
    (Horák)

TJ Lubná - ŽSK Třemošnice 5:5
branky: 2. Ondřej Beneš, 6. Michal Lipanský, 21. Vojtěch Jakubík, 40. Ondřej Beneš, 43. Ondřej Beneš - 10. Daniel Novák, 17. Lukáš Horák, 22. Miloslav Klepač, 32. Lukáš Horák, 45. Daniel Novák; rozhodčí: Lenka Jansová - Michal Taufmann; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 16 - Jakub Drozen 25; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2
44:10 GÓL ŽSK Třemošnice! 5:5
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #3 Daniel Novák, asistoval #17 Lukáš Horák (5:5)
43:30 Tým Lubné se dostává ke konci zápasu do vedení:
42:58 GÓL TJ Lubná! 5:4
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #15 Ondřej Beneš, asistoval #12 Michal Frank (5:4)
39:47 Přesilovou hru Lubné se podařilo využít a vyrovnávají skóre.
39:46 GÓL TJ Lubná! 4:4
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #15 Ondřej Beneš, asistoval #14 Vojtěch Jakubík (4:4)
36:30 Standartní situaci Lubné před bránou se nepodařilo proměnit.
31:41 GÓL ŽSK Třemošnice! 3:4
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #17 Lukáš Horák, asistoval #22 Zdeněk Jelínek (3:4)
30:00 Začala nám třetí třetina tohoto zápasu a oba týmy vstupují do konce zápasu s velkými ambicemi.
21:41 GÓL ŽSK Třemošnice! 3:3
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #77 Miloslav Klepač, asistoval #17 Lukáš Horák (3:3)
20:39 GÓL TJ Lubná! 3:2
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #14 Vojtěch Jakubík bez asistence (3:2)
16:45 V polovině zápasu to vypadá na dělbu bodů.
16:30 GÓL ŽSK Třemošnice! 2:2
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #17 Lukáš Horák, asistoval #69 Lukáš Horák (2:2)
13:32 Nejhezčí dívka u stolku časoměřičů je znuděna průběhem utkání...
09:58 GÓL ŽSK Třemošnice! 2:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #3 Daniel Novák, asistoval #14 Miloš Němec (2:1)
09:30 Neskutečný 'námaz' Třemošnice Lubná nevytrestala.
06:12 Začíná se na palubovce přiostřovat. Hráči si nedarují ani centimetr místní palubovky. Diváci kvitují tvrdou hru a oceňují i výkony sportovců.
05:00 GÓL TJ Lubná! 2:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #16 Michal Lipanský, asistoval #8 Marek Boštík (2:0)
03:38 Hraje se ve vrcholném tempu. Oba týmy 'jedou na doraz'.
01:40 GÓL TJ Lubná! 1:0
Branku družstva TJ Lubná vstřelil #15 Ondřej Beneš, asistoval #16 Michal Lipanský (1:0)
01:40 ... a jak jsme předpověděli se i děje. Lubná vstřílí první gól po poněkud náhodné šanci.
00:30 Lubná si jde hned ze začátku utkání pro tři body!