9:12
    Michal SLÁDEK
    (Heczko)

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:12
branky: 9. Jakub Šárka, 10. Jan Dobisík, 16. Aleš Hőffer, 21. Matyáš Krebner, 22. Martin Kisugite, 22. Pavel Čihák, 32. Martin Poláček, 35. Martin Kisugite, 38. Martin Kisugite - 5. Jiří Šebesta, 8. Dominik Chvastek, 12. Matěj Erbs, 12. Petr Trulík, 16. Filip Hrabal, 40. Filip Hrabal, 41. Šimon Kuczera, 47. Matěj Erbs, 51. Filip Hrabal, 53. Patrik Šimíček, 59. Filip Hrabal, 60. Michal Sládek; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 315; zásahy brankářů: Jan Hejný 1, Tomáš Hyršl 11 - Jakub Klobučník 17; po třetinách: 3:5, 6:1, 0:6
60:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: 'Hrál se ofenzivní florbal, který se musel divákům líbit, kdy se na konci usmálo štěstí na Ostravu.'
60:00 Komentář trenéra hostů Martina Smetáka: 'Utkání jsme začali výborně, první třetinu podle našich představ. Nechápu začátek druhé třetiny, kdy jsme zůstali ještě v šatně, když soupeř nám nasázel 5 gólů. Poslední třetinu jsme stáhli na 2 lajny a vyplatilo se. A máme důležité 3 body.'
60:00 Střely ve třetí třetině: Boheminas - 7 Ostrava - 12
59:38 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #8 Filip Heczko (9:12)
59:38 Domácí to zkoušeli i přes obdržený gól a dostávají další, autorem je Sládek
58:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #11 Petr Trulík (9:11)
55:43 Šárka ze vzduchu těsně vedle
54:50 Petr Trulík sám před Hyršlem, ale domácí brankář mu míček dokázal vykopnout a jeho šanci zneškodnit
52:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #31 Patrik Šimíček, asistoval #52 Łukasz Chlebda (9:10)
52:29 Další protiútok Ostravy využit, Šimíček natáhl od mantinelu a nedal Hyršlovi šanci
51:20 Dobisík našel Čiháka, ten pálí, ale Klobučník připraven
50:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:9
50:13 Ze standardní situace vyrovnává Filip Hrabal, Hyršl vůbec nic neviděl
49:16 Kieler střílí, ale netrefuje branku
48:30 Hyršl zasáhl helmou proti Eichnerově střele
47:24 Klobučník podržel svůj tým, když vytáhl pěkný zákrok proti Höfferově střele
46:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #43 Michal Sládek (9:8)
46:03 Na rozdíl jediné branky snižuje Smeták, který byl zcela osamocen a dostal nahrávku přímo na hokejku od obránce Bohemky, pak už měl jednoduchý úkol a nemýlil se
44:44 Aleš Höffer dostal hezký pass, ale střelu mu na poslední chvíli překazil bránějící hráč, Klobučník chytá
42:52 Na hřišti se nám to trochu přiostřuje. Po jednom souboji zůstává na zemi ostravský hráč Smeták, ale po krátkém ošetření odchází po svých
40:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Šimon Kuczera, asistoval #43 Michal Sládek (9:7)
40:15 Hosté vlétli do třetí třetiny doslova po hlavě, po 15ti vteřinách skórují a snižují tak na rozdíl 2 branek
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians - 10 Ostrava - 5
39:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #22 Jiří Šebesta (9:6)
39:52 Ostrava dává domácím hráčům gól do šatny, z protiútoku se trefuje Hrabal
38:32 Dnešní utkání sleduje zde na hale 315 diváků. Děkujeme!
37:11 GÓL FbŠ Bohemians! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #91 Jakub Šárka (9:5)
37:11 Ale asi sem to přivolala... po nádherném krosu se podruhé trefuje přesně k tyči a celkově potřetí v tomto utkání Martin Kisugite!
36:51 Zatím jsme žádnou pořádnou šanci v podání domácích při přesilovce neviděli
35:16 A máme tu první přesilovku a to v podání domácích. Na trestnou lavici si jde odpočinout Matěj Směták
35:14 Domácí nastřelují tyčku
34:12 GÓL FbŠ Bohemians! 8:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #39 Lukáš Kuncman (8:5)
34:12 Ale Kisugite z půlky napřahuje a bomba k tyči kterou vyslal, nemůže končit jinak než gólem
34:01 Ostrava zase o něco svoji hru zlepšila a je opět nebezpečná
31:50 GÓL FbŠ Bohemians! 7:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #28 Martin Poláček bez asistence (7:5)
31:50 Martin Poláček využil zaváhání obrany hostů a byl u míčku první, natáhl a střela Klobučníkovi propadla pod rukou
31:04 Hrabal to zkoušel, ale jeho střela končí zblokována v rohu domácích
30:11 Kisugite utekl hostujícím a ještě zkoušel nahrát Šárkovi, ale ten to měl na bekhend a míček netrefil ideálně
29:07 Kindl střílí nad
28:04 Brankář hostí vypadá, že je v pořádku, hra pokračuje dál
27:07 Hra na chvíli přerušena. Klobučník ošetřován po konfliktu s hokejkou s některým z hráčů Bohemky
26:52 Bohemka mnohem aktivnější a přesnější než v první části. Ostrava spíše pod tlakem v posledních minutách
26:24 Kieler pálí z prostředka, jeho střela sražena do rohu hřiště
25:31 Nebezpečný závar před Hyršlem, který byl faulován, pro domácí tak odvráceno nebezpečí
24:23 Aleš Höffer se řítil na Klobučníka, ale nedokázal zakončit lépe než jeho samotného trefit
23:09 Po obratu jakoby Ostrava prošla mrazem..domácí získávají převahu a mají více ze hry
21:32 GÓL FbŠ Bohemians! 6:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #66 Patrik Kieler (6:5)
21:32 Tak to byl opravdu rychlý obrat....domácí skórují již potřetí za minutu a půl. O šestý gól se postaral Čihák
21:09 GÓL FbŠ Bohemians! 5:5
21:09 Máme vyrovnáno! Kisugite zakončuje přesně a nedává tak Klobučníkovi šanci
20:50 GÓL FbŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #28 Martin Poláček (4:5)
20:50 Z rychlého protiútoku domácích překonává Klobučníka Matyáš Krebner
20:28 Ale teď už na balonu Ostrava
20:01 Úvodní vhazování opět pro domácí
20:00 Střely v první třetině: Boheminas - 9 Ostrava - 7
19:50 Probíhají poslední vteřinky první třetiny a v šanci byl ještě domácí Bagin, ale Klobučník svůj tým drží
17:54 V poslední minutě, která se odehrála na hřišti, balonek na hokejkách domácích playerů, ale žádná pořádná palebná pozice z toho nebyla
15:42 GÓL FbŠ Bohemians! 3:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Aleš Hőffer, asistoval #28 Martin Poláček (3:5)
15:42 Bohemka snižuje, Höffer si vyběhl z rohu a našel mezeru na bližší tyči
15:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
15:02 Další pohledná akce Ostravy, která končí gólem. Trulík získal balonek na půlce a v kombinaci s Hrabalem uklidili balonek do prázdné branky
13:43 Kuncman pouze nad branku Klobučníka
12:58 Ostrava po dvou střelených brankách lepším týmem
11:40 Střídání brankáře. Nový brankář #93 Tomáš Hyršl družstva FbŠ Bohemians
11:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík, asistoval #27 Dominik Eichner (2:4)
11:39 Další úder od hostujících hráčů. Po hezké kombinaci se prosazuje Trulík
11:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #87 Matěj Erbs, asistoval #8 Filip Heczko (2:3)
11:01 Další protiútok Ostravy končí gólem. Postaral se o to Smeták, který dostal nabídku do prázdné branky od Heczka a nemýlil se
10:50 Hrabal vyslal nebezpečnou střelu, ale Hejný chytá
09:06 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Jan Dobisík, asistoval #44 Pavel Čihák (2:2)
09:06 A máme tu rychlé vyrovnání od domácích hráčů! Nejdříve doslova vykoupal Šárka gólmana hostí a poté přesně mířil Dobisík
08:34 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka bez asistence (1:2)
07:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #6 Dominik Chvastek, asistoval #9 Wojciech Malajka (0:2)
07:53 Druhá branka Ostravy.. protiútok přesně zakončuje Chvasek a Hejný musí podruhé lovit míček zpoza svých zad
05:15 Šárka inkasoval úder do obličeje, ale nakonec odchází po svých a snad bude v pořádku
04:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #22 Jiří Šebesta, asistoval #23 Filip Hrabal (0:1)
04:03 Ostrava dává první gól utkání, Šebesta dokázal proměnit svou šanci
03:40 Eichner ze standardky pálí mimo
02:34 Hezká kombinace v podání D. Šimka-Šárky a zakončujícího Kisugiteho, ten však nedokázal trefit branku
01:26 Zápas již od samého začátku nabírá na obrátkách, můžeme vidět rychlý florbal
00:25 První šanci utkání měl na hokejce Lukáš Kuncman, ale mířil jen do připraveného gólmana Klobučníka
00:01 Úvodní vhazování pro domácí
00:00 Vážení sportovní diváci, vítám Vás u 11. kola Superligy mužů, kde se proti sobě postaví domácí FbŠ Bohemians a hostující FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Přeji Vám příjemnou zábavu!