5:6
    Tomáš NUSHART
    (Soukup)

Kanonýři Kladno - FbŠ Bohemians 5:6
branky: 46. Michal Klápa, 48. Dušan Přívara, 55. Marek Soukup, 56. Dušan Přívara, 57. Tomáš Nushart - 7. Vojtěch Zezulka, 12. David Šimek, 39. Vojtěch Bagin, 47. Martin Šimek, 48. Patrik Kieler, 49. Martin Kisugite; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 122; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 18 - Ivan Ponomarev 14; po třetinách: 0:2, 0:1, 5:3
60:00 Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: Pro nás důležitá výhra. Pro diváky nic moc podívaná, ale hrálo se o dost. Kladno bylo dobrý, akorát v šesti. Díky
60:00 Komentář trenéra domacích Jana Zahalky: I přes mohutný tlak v třetí třetině se nám dnes nepovedlo vyválčit z dnešního zápasu ani bod. Prezentovali jsme se lepší obrannou hrou, ale dvě třetiny jsme nebyli schopni proměňovat naše šance a to nás nakonec stálo celý zápas.
59:00 Probíhá polsední minuta třetí třetiny.
56:08 GÓL Kanonýři Kladno! 5:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Tomáš Nushart, asistoval #27 Marek Soukup (5:6)
55:47 GÓL Kanonýři Kladno! 4:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #8 Jan Řehoř (4:6)
55:00 Kladno v šesti.
54:33 GÓL Kanonýři Kladno! 3:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Marek Soukup, asistoval #44 Tomáš Nushart (3:6)
54:33 Nushart nahodil balonek na Soukupa, který střelou ze vzduchu snižuje na 3:6.
54:31 Timeout Kanonýři Kladno
52:59 Řehoř stříí těsně mimo.
48:21 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #10 Vojtěch Bagin (2:6)
48:21 Kisugite střelou z první překonává Cmírala.
47:26 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #66 Patrik Kieler, asistoval #7 Martin Šimek (2:5)
47:26 Kieler z předbrankového prostoru dává pátý gól Bohemians.
47:15 GÓL Kanonýři Kladno! 2:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #44 Tomáš Nushart (2:4)
47:15 Přívara ze vzduchu nádherně trefil balonek a Ponomarev byl bezmocný.
46:04 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #66 Patrik Kieler (1:4)
46:04 Šimek z předbrankového prostoru vrací Bohemce tříbrankové vedení.
45:24 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Michal Klápa, asistoval #8 Jan Řehoř (1:3)
45:24 Střely Klápy nad nohu Ponomareva a je tu první gól Kladna.
45:20 Řehoř trefuje horní tyč!
44:40 Střela Soukupa prosvištila okolo branky.
42:20 Backhandová střela Louvara končí za bránou.
40:00 Střely v 2. třetině: Kladno - 4, Bohemians - 6
38:52 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Vojtěch Bagin, asistoval #5 Martin Kisugite (0:3)
37:53 Po pádu Buriana se v zajímavé pozici ocitl Polášek, ten ovšem vůbec netrefil bránu.
35:24 Bohemians kontroluje hru a drží balonek na svých holích.
31:20 Soukup trefil horní tyč!
29:24 Kladno hraje v plném počtu.
26:21 Slivka prověřil Ponomareva těžkou střelou po zemi, gólman Bohemians byl ovšem velmi pozorný.
23:59 Přívara se dostal ke střele ve středu plochy, Ponomarev byl připravený.
21:44 Šimek střílí těsně mimo.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Kladno.
20:00 Střely v 1. třetině: Kladno - 6, Bohemka - 11
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:21 Kieler trefil tyč.
15:24 Růžek netrefil doslova prázdnou bránu.
11:51 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 David Šimek, asistoval #66 Patrik Kieler (0:2)
11:51 Kieler našel Šimka krásnou přihrávkou přes šířku hřiště a Šimkovi nedělalo problém zakončit do odkryté branky.
10:01 Kladno kombinuje na své půlce a nikam se nežene.
06:41 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Vojtěch Zezulka, asistoval #88 Adam Růžek (0:1)
06:41 Zezulka střelou nad nohu Cmírala otevírá skóre dnešního utkání.
05:15 Klápa trefil tyč!
03:33 Cabejšek se dostal do samostatného úniku, ale Cmíral si s jeho střelou poradil.
01:05 Cmíral včas nevyhodil balonek a rozhodčí píská zdržování hry. Uvidíme tedy volný úder z předbrankového prostoru.
00:01 Úvodní buly utkání vyhrává Bohemka.