2

1

3.

Sokol Pardubice - FBC Liberec 8:7pn
branky: 6. Ivo Teichman, 8. Martin Zozuĺák, 9. Přemek Pakosta, 27. Karel Brychta, 31. Jan Kourek, 35. Přemek Pakosta, 38. Jan Kourek, N Jan Savický - 1. Radek Valeš, 17. Jakub Procházka, 20. Jan Šoltys, 27. Radek Valeš, 51. Daniel Kroupa, 52. Radek Valeš, 55. Jan Baudisch; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 615; zásahy brankářů: Jakub Levínský 20 - Lukáš Chyna 6, Vít Vaníček 11; po třetinách: 3:3, 4:1, 0:3, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #55 Prokop Ferdan , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #58 Jan Savický a vstřelil rozhodující gól (8:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #89 Daniel Kroupa , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #21 Ivo Teichman a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #6 Matěj Klucho a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč #15 Martin Zozuĺák , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Dnes jsme opět skvělým divákům připravili infarktovou koncovku. Je škoda, že po dobré druhé třetině jsme nedokázali výsledek udržet, ale jsem rád, že po nepovedeném prodloužení a nájezdech s Kladnem a Spartou se štěstí dnes přiklonilo k nám a získali jsme důležitý bodík.
65:00 Komentář vedoucího družstva hostů Jana Krále: Dnes to nebylo úplně o soupeři, jako o nás. Po dobrém vstupu přišel nepochopitelný výpadek, který jsme ještě do konce první třetiny stihli napravit. Tentýž výpadek nás postihl ve druhé třetině, která byla z naší strany jednoznačně nejhorší. Nebýt silné vůle a kondice, zápas bychom nevyrovnali. Před zápasem bychom bod nebrali, ale teď jsme za něj rádi. Díky soupeři a divákům.
65:00 Střely v prodloužení: PARDUBICE - 1, LIBEREC - 0.
64:48 Němeček střílí vysoko nad Vaníčkovu branku.
64:00 Ďopan na míčku ve své obranné polovině dlouze přemýšlí, co udělá dál.
62:58 Hosté si předávali míček za brankou Levínského, ten však po míčku neváhal hmátnout.
61:19 Liberec je po blokování hokejky od Pardubic na míčku.
60:30 První střela v prodloužení patří Ferdanovi, Levínský jen tak tak vychytal.
60:00 Střely ve 3. třetině: PARDUBICE - 6, LIBEREC - 7.
59:00 Gregor přihrál Janečkovi, který mohl střílet téměř do prázdné branky. Ten však míček nestrefil.
58:02 Hrají se poslední dvě minuty poslední třetiny. Pardubice na míčku.
57:25 Pakosta si zpracovával míček před brankou hostů, ale Vaníček mu ho chvatně uzmul.
56:50 Pardubice rozehrávají za brankou Vaníčka.
54:50 Marek znovu nebezpečně čaroval s míčkem u Levínského. Protihráči však svého brankáře zvládli zachránit.
54:21 GÓL FBC Liberec! 7:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #48 Jan Baudisch, asistoval #61 Jan Šoltys (7:7)
54:21 Liberec se znovu vrací do hry.
51:43 Kroupa mohl vyrovnat, ale jeho střelu Levínský vyráží.
51:15 Timeout Sokol Pardubice
51:15 GÓL FBC Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #6 Matěj Klucho (7:6)
50:27 Do hry dnes po 50 minutách zasáhne také útočník Gregor. Střídá dnes nepříliš výrazného Němečka.
50:26 GÓL FBC Liberec! 7:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #89 Daniel Kroupa, asistoval #62 David Böhm (7:5)
50:00 Pardubice drží míček hodně v obraně, již se nechtějí hnát dopředu a ztrácet míčky.
47:40 Ďopanova střela mířila vysoko nad Vaníčkovu svatyni.
45:34 Pakosta zkusil střelu backhandem, s tou však Vaníček neměl problém.
44:19 Teichman byl natlačen téměř na pořadatelský stolek. Následuje rozehrávka domácích.
42:40 Markova střela mířila mimo branku a končí za mantinely.
40:40 Dnešnímu utkání přihlíží 615 diváků.
40:01 Úvodní buly vyhrává celek domácích.
40:00 Střely ve 2. třetině: PARDUBICE - 13, LIBEREC - 7.
39:53 Kluchovu prudkou střelu Ďopan blokuje.
39:32 Hraje se poslední minuta druhé třetiny. Rozehrává se buly za brankou Levínského.
38:10 Chvíli po gólu musel Vaníček znovu zasahovat. Pěkným zákrokem však nedopustil další obdrženou branku.
37:33 GÓL Sokol Pardubice! 7:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #85 Petr Němeček (7:4)
37:02 Klucha zkusil střelu z půlky hřiště, ale Levínský ji vychytal.
34:19 GÓL Sokol Pardubice! 6:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta bez asistence (6:4)
34:19 Střídání brankáře. Nový brankář #28 Vít Vaníček družstva FBC Liberec
32:05 Na hřišti mohou nyní diváci vidět kanonádu střel od obou týmů. Hra se prolíná nahoru a dolů.
30:32 GÓL Sokol Pardubice! 5:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #24 Tomáš Dlesk (5:4)
29:40 Teichman se ocitl osamocen před Chynou, ale ten jeho střelu zvládl vychytat.
28:50 Kroupa se již chystal posílat míček vpřed do útoku, ale Zozulák mu ho čistým zákrokem stihl uzmout.
26:40 GÓL Sokol Pardubice! 4:4
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #14 Karel Brychta, asistoval #24 Tomáš Dlesk (4:4)
26:40 Pardubice vrací rychlou odezvu. Znovu vyrovnáno.
26:18 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #35 Lukáš Veselý (3:4)
26:18 Levínský neměl vůbec tušení, kde je míček. Liberec jde do vedení.
24:56 Pardubice se po delší době zase zmocňují míčku po vysoké hokejce Marka.
23:54 Janeček chtěl poslat rychlou přihrávku dopředu na své spoluhráče, ovšem míček končí mimo hřiště.
22:53 Liberec se po standartní situaci drží ve své útočné polovině.
22:06 Zozulákova střela trefuje tyč.
21:55 Domácí rozehrávají na své útočné polovině.
21:01 Hra se pozastavuje po seknutí so gólmana Levínského.
20:00 Střely v 1. třetině: PARDUBICE - 4, LIBEREC - 13.
19:43 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys, asistoval #48 Jan Baudisch (3:3)
19:20 Domácí tým hraje v plném počtu.
18:20 Veselý se po přihrávce Klucha dostal do zakončení a strefuje tyč.
16:56 GÓL FBC Liberec! 3:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Procházka bez asistence (3:2)
16:56 Ovšem hned, co se Liberci podařilo Pardubicím míček uzmout, vstřelují branku.
16:33 Pardubice se nyní delší dobu posílají mezi sebou míček bez zakončení.
14:57 Ferdan neváhal vystřelit z otočky, ale trefil blokující protihráče před sebou.
12:48 Salát nyní poslal přesnou přihrávku na Procházku čekajícího před Levínského svatyní. Do branky se však nestrefuje.
12:09 Pěkný zákrok předvedl Levínský po střele Klucha.
10:03 Ďopan z obranné poloviny zahazuje míček až na Chynu.
09:00 Týmy běží střídat a ihned následuje rozehrávka hostů za brankou domácích.
08:37 Timeout FBC Liberec
08:37 GÓL Sokol Pardubice! 3:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #37 Přemek Pakosta, asistoval #21 Ivo Teichman (3:1)
07:16 GÓL Sokol Pardubice! 2:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #15 Martin Zozuĺák, asistoval #21 Ivo Teichman (2:1)
05:35 GÓL Sokol Pardubice! 1:1
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #37 Přemek Pakosta (1:1)
04:27 Pardubice rozehrávali standartní situaci ve své útočné polovině, ta se jim však vůbec nepovedla.
03:22 Veselý svou rychlou střelou překvapil Levínského, ten nakonec stihl míček zachytit.
02:32 Baudisch již potřeboval vystřídat a tak míček vyhodil mimo hřiště.
01:25 Pardubická první střela patří Dleskovi, jeho střelu však hosté zvládají blokovat.
00:30 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš bez asistence (0:1)
00:30 Hosté ze standartní situace a svou první střelou otevírají chvatem skóre dnešního utkání.
00:01 Televizní utkání právě začalo. Úvodní buly vyhrává celek hostů.