4:7
    Patrik DÓŽA
    (Tyl)

itelligence Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:7
branky: 17. Jiří Koutný, 34. Jiří Juhaňák, 50. Jiří Koutný, 52. Jiří Bauer, 60. Jiří Koutný - 15. Michal Strachota, 20. Dan Kašovský, 24. Martin Pražan, 27. Miloš Tyl, 46. Michal Strachota, 50. Martin Koutný, 60. Patrik Dóža; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 279; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 24 - Jan Barák 28; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:3
60:00 Střely ve 3.třetině: domácí : 16 hosté: 10
60:00 Komentáře trenéru zněli asi takto : Bulldogs Brno , Jan Kadlec : Dnes budu kritický, utkání bylo z naší strany plné strachu, nedůrazu a neschopnosti splnit základní věci.Trénink zaměříme a věci z dnešního utkání.Největším rozdílem v dnešním utkání byla hra jednotlivce.V té Chodov dominoval
60:00 Celkový počet střel : domácí 33, hosté : 31
60:00 Komentář trenéra hostí Davida Podhráského : Chtěl bych hráče pochválit . Po posledních, ne zrovna přesvědčivých výkonech , jsme dnes předvedli zodpovědný výkon. a proti velmi dobře hrajícímu Brnu zvítězili.
60:00 Máme tu konec zápasu, měli jsme zde velmi excelentní souboj mezi domácími Bulldogs Brno a hosty : Fat - pipe Chodov, ve kterém zvítězili Chodov s tří gólovým náskokem.
59:57 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný bez asistence (5:7)
59:57 Jiří Koutný v sólové akci přidává jeden bezvýznamný gól. Konečné skóre 5:7. Jiří Koutný dovršil hattrick.
59:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Patrik Dóža, asistoval #14 Miloš Tyl (4:7)
59:15 Buldoci povolují a je tady souboj dva na dva a Chodov zakončuje do prázdné brány.
58:16 Gólman zpět v bráně
57:48 Běží nám poslední 2 minuty zápasu, dav podporuje domácí, jak jen to jde.
57:12 Velmi riskantní rozhodnutí trenéra domácích hrát v šesti hráčich , když do konce zbývá 2 a půl minuty
56:54 Buldoci hrají prázdnou bránou.
56:30 Bulldoci se rvou jako praví bojovníci nechávají na hřišti opravdu srdíčko.
55:49 Velmi nebezpečné nahození míčku do domácího pásma.
55:20 Brankář Chodova vyhazuje míček.
54:20 Systematickým postupem přechází do útočného pásma ,kde zkouší pokořit chodovského gólmana , bez úspěchu.
53:58 Domácí brání svoji polovinu.
53:18 Domácí jsou velmi bojovný tým , snaží se neustále vyvíjet tlak na hostí branku.
52:31 V obranném pásmu domácích je nyní opravdu horko. Chodov je stále nabuzen z dvou gólového náskoku a nechce se jen tak jednoduše polevit.
51:53 Zvoní tyčky , od které míček putuje do branky. Buldoci stahují náskok
51:52 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #14 Jiří Juhaňák (4:6)
51:08 Ve hře nacházíme jednu střelu za druhou , velmi strhující utkání dnes sledujeme mezi domácími Bulldogs Brno a hosty Fat Pipe Chodov. Stav utkání je 3:6
49:55 A na střídačce domácích je velmi dusno.
49:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #32 Martin Koutný, asistoval #23 Petr Pražák (3:6)
49:28 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 3:5
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #21 Jiří Koutný, asistoval #65 Jiří Bauer (3:5)
49:28 Neuvěřitelný gól po dvaceti minutách přesilovky.
49:00 buldoci měli ponechanou výhodu a teď přicházií šance snížit stav utkání, máme tu 2. přesilovku v zápase.
48:56 Další střela. a pozor bude se vylučovat.
48:00 Domácí trefují boční síťku brány. Hra se přesouvá na druhou stranu.
47:39 Domácí se nevzdávají a zkouší vyvíjet neustálý tlak.
47:26 Přízemní střela proletěla okolo brány hostí.
46:47 Buldoci ze středu ohrozili bránu , brankář měl opět , co dělat , aby tuto důraznou střelu pokryl.
46:20 Buldoci začínají být agresivní a důrazní.
45:27 Chodov zvyšuje stav utkání na tří gólový náskok.
45:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #26 Tomáš Sýkora (2:5)
45:26 Neuvěřitelná střela z otočky , která našla pravý růžek branky domácích.
45:14 Hosté mají vhazování ze střední vzdálenosti.
44:28 Hráč bulldogs Brno Jiří Koutný zkouší únik po mantinelu , ale špatně zakončuje a branku netrefuje.
43:40 Hosté také střílí, ale gól nepadl
43:10 Nečekaná střela domácích , brankář na poslední chvíli chytil střelu.
42:53 Vhazování pro domácí.
42:33 Buldoci uklidňují hru. a drží míček na obranné polovině.
42:02 Hráči Chodova hrají v pěti.Přesilovka domácích byla bez gólová.
41:40 Přesilovka bude brzy končit.
41:05 2 nebezpečné střely zkoušeli Buldoci , brankář nekompromisně úspěšný.
40:24 Stále nám pokračuje přesilovka domácích.
40:01 Připravuje se na vhazování. Třetí třetina právě začíná. Míček mají hosté.
40:00 Čeká nás třetí , a tedy poslední třetina v zápase, uvidíme , co na nám týmy ještě ukážou.
40:00 Máme tu opět konec tentokrát 2.třetiny. Stav po druhé třetině : 2:4 , počet střel : Buldoci : 11 ,Chodov : 11,
39:50 Máme tu posledních 10 vteřin hry. Ještě poslední střela domácích.
39:22 Domácí hrají první přesilovku v zápase.
38:51 Domací mají výhodu a hrají v 6 hráčích na hřišti.
38:30 Bude se vylučovat.
38:00 Domácí překombinovali v útočném pásmu.
37:00 Viděli jsme okolo 5- ti velmi kuriózních střel na domácí bránu.
36:25 Nebezpečná střela , která poznamenala brankovou konstrukci. a další nebezpečná střela , kterou brankář zneškodnil.
36:19 Buldoci střídají a budou rozehrávat z rohu útočného pásma.
36:00 Vhazují hosté.
35:59 Míček opět mimo hřiště.
35:04 Domácí se snaží projít do útočného pásma , nebezpečné nahození před bránu, které si obránci hostí pokryli.
34:41 Hráč domácích odehrál míček mimo hrací plochu.
33:58 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 2:4
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil #14 Jiří Juhaňák, asistoval #91 Josef Žižka (2:4)
33:58 V čase 13:58 se prosadili domácí , stav : 2:4
33:30 Hosté opravdu šlapou, jako hodinky.
33:20 Veliké štěstí Chodov nastřelil tyčku.
33:12 Hráč Chodova nahazuje k domácí bráně.
32:59 Domácí v útočném pásmu.
32:36 Několik kombinací a přihrávek nám teď ukázali domácí.
32:06 Hráči Buldoku mají vhazování.
31:36 A dvě střely nám ukazují domací.
30:40 Menší zmatky na hřišti , hra se odehrává na půli hřiště , ale velmi nebezpečná střela , která trefila domácího brankáře.
30:08 U míčku opět Chodov
29:47 Hráči Chodova se zapletli do rozehrávky a dali tak šanci Buldokům.
29:28 Hosté střílí, ale netrefují .
29:04 Rozehrávka domácích v útočném pásmu.
27:57 Lukáš Jalový z týmu Bulldogs Brno zkouší ohrozit bránu, ale nakonec přihrává.
27:20 Hra nám pokračuje za stavu 1:4
26:48 Timeout itelligence Bulldogs Brno
26:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Miloš Tyl, asistoval #66 Patrik Dóža (1:4)
26:48 Presink hostů se vyplatil, vstřelují další , již čtvrtý gól.
26:36 hosté ohrožují bránu od mantinelu.
26:06 Velký rozruch před bránou Chodova . Buldoci si nenechávají nic líbit.
25:44 Vhazování pro Buldoky.
25:19 Hráči Chodova nebezpečně napadají domácí bránu. Brankář Buldoků čaroval v bráně.
24:18 Další drobné přerušení , právě spadly mantinely. Míček mají na hokejkách hráči Buldoků
24:11 Hra pokračuje za stavu 1:3.
23:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #26 Tomáš Sýkora (1:3)
23:56 Chodov přešel do proti útoku a vstřeluje gól.
23:03 K míčku se dostávají hosté.
22:32 Buldoci nádherně kombinují a vytváří hru.
22:00 Skákavá střela od půlky , brankář Chodova měl , co dělat.
21:36 Domácí v držení míčku.
21:10 Hráč Buldoku se zkoušel prosadit ,ale obránce byl nekompromisní.
20:20 Máme tu druhou část hrací části a s ní i odpočinuté hráče . Uvidime , co nám předvedou tentokrát
20:00 Máme tu konec 1.třetiny a s ní i 10-ti minutovou pauzu. Stav utkání zůstává 1:2 . Střely po 1.třetině : Domácí : 6 , Hosté : 10
19:50 Máme tu posledních 10 sekund hry.
19:47 Stav utkání 1:2
19:20 Během deseti vteřin přesilové hry hostí vstřelili góla.
19:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #12 Dan Kašovský, asistoval #14 Miloš Tyl (1:2)
19:03 Chodov má přesilovku.
19:03 Bude se vylučovat.
18:52 Přidávají další střelu, kterou brankář vytěsnil svým tělem.
18:15 Hráči Chodova teď drží míček na útočné polovině.
17:46 Tým Chodova je trošku otřesený , Buldoci zasazují další střely na bránu.
17:00 Po neuvěřitelném úniku Jiřího Koutného je tu vyrovnávací gól na 1:1. Jíří Koutný si počkal na správnou chvíli a vymetl pravý růžek brány.
16:42 GÓL itelligence Bulldogs Brno! 1:1
16:07 Úspěšný zákrok gólmana Buldoků
15:12 Utkání pokračuje za stavu 0 :1 , teď zkoušeli Buldoci střelu ,ale ta minula bránu.
14:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #3 Martin Pražan (0:1)
14:34 Po neuvěřitelné kombinaci hráči chodova vstřelují gól
14:20 Zblokovaná střela. Chodov má vhazování za domácí bránou.
13:56 Nebezpečná situace Chodova. Přihrávka protihráče minula,
13:15 Vhazování na útočné polovině pro Buldoky. Buldoci střídají.
12:55 Vidíme stále přenášení hry. Z obranné poloviny na útočnou.
12:39 Buldoci střílí na bránu, brankář je úspěšný a střelu pokryl.
12:25 Nebezpečná střela , která lízla pravou tyč domácí brány.
12:10 Buldoci bojují za brankou hostí.
11:19 Rozehrává Chodov . Buldoci jsou velmi efektivní a rvou se jako draci.
11:02 Tlak před chodovskou bránou.
10:33 Buldoci v držení míčku, střídají hráče na hřišti.
10:03 Buldoci vhazují v útočném pásmu. A znovu. Nádherná přihrávka na druhou stranu hřiště. Těsná střela.
09:49 Nebezpečná střela Chodova, brankář byl úspěšný a střelu vyrazil
09:08 Viděli jsme spoustu šancí, jak na straně domácích tak na straně hostů, Stav po 9:00 minutách 0:0.
02:33 Zblokovaná střela v obranném pásmě Buldoků.
02:22 Dnes na tady na Vodové máme velmi běsnící dav , který podporuju svůj tým.
01:40 Hráč Chodova odstavil obránce Buldoků u mantinelu.
01:22 Vhazování pro Buldoky.
01:20 Míček mají na hokejkách hráči Chodova.
00:39 První nebezpečný střet před bránou Chodova.
00:20 V držení míčku jsou hráči Chodova.
00:01 Hráči nastupují na hřiště. Je tu první písknutí, což znamená, že hra začíná.