7:10
    Petr PRAŽÁK
    (Vávra)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:10
branky: 23. Petr Trulík, 29. Pavel Übelauer, 30. Dominik Klimscha, 32. Dominik Klimscha, 34. Patrik Šimíček, 43. Wojciech Malajka, 58. Petr Trulík - 12. Daniel Maxa, 41. Martin Pražan, 43. Michal Kotlas, 43. Marek Vávra, 44. Patrik Dóža, 48. Marek Vávra, 50. Marek Vávra, 51. Marek Vávra, 60. Michal Strachota, 60. Petr Pražák; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:0; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 15 - Daniel Műck 7, Jan Barák 11; po třetinách: 0:1, 5:0, 2:9
60:00 Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: První třetinu jsme zvládli celkem obstojně. Ve druhé třetině tu zase byli ti machírci z Prahy, kteří tu poslední dva roky ztratily body . Naštěstí jsme se vzpamatovali a ve třetí třetině jsme prokázali svoji sílu. Takže asi tak no.....
60:00 Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Dvě třetiny jsme odehráli dá se říct fantasticky , bohůžel v poslední třetině nám došly síly , jelikož jsme hráli na dvě pětky a momentálně třetí pětku nemáme. Je to škoda, ale jdeme bojovat dál. Obrovský dík klukům za předvedený výkon.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 7 , Chodov - 12
59:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #21 Marek Vávra (7:10)
59:52 A ještě jedna změna skóre.
59:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #78 Michal Strachota z trestného střílení (7:9)
58:54 Vávra ve velké šanci ale stříli moc vysoko.
58:46 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:25 Chodov se nikam nežene a hraje na své polovině.
57:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík bez asistence (7:8)
57:13 Dóža kvalitně namazal Trulíkovi a ten vykoupal Baráka.
56:01 Hosté s přehledem kontrolují hru a nepouští domácí tým do žádných příležitostí.
54:38 Heczko si teď pomohl faulem a hrát bude Chodov.
53:07 Kotlasova střela z poloviny ale Klobučník byl připraven.
52:05 Trulík precizně odzbrojil Dóžu, ale jeho střela končí jen v boční síti.
50:28 Vávra s Dóžou hrajou stále stejnou písničku, ale domácí to očividně ještě nepřečetli.
50:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #66 Patrik Dóža (6:8)
49:05 Skoro 4 identické asistence v podání Dóži a hosté se dostávají do vedení.
49:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:7
47:47 Barák stihl zakročit včas proti Sládkově kličce.
47:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:6
47:14 Špatný pohyb domácích je stál další inkasovanou branku.
46:22 Šebesta hledal před brankou volného spoluhráče, ale nikdo jeho pobídku netrefil.
44:34 Domácí se snaží vymyslet kloudnou odpověď na tuhle rychlou sprchu, ale zatím marně.
43:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #66 Patrik Dóža, asistoval #3 Martin Pražan (6:5)
43:15 Dóža trefuje odkrytou branku.
42:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:4
42:45 Momentálně je to jako na houpačce a Chodov pomalu ale jistě dotahuje.
42:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Michal Kotlas, asistoval #22 Vojtěch Procházka (6:3)
42:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #10 Šimon Kuczera (6:2)
42:04 Dóžovu pumelici stihl na poslední chvíli vytěsnit Klobučník.
40:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Martin Pražan, asistoval #23 Petr Pražák (5:2)
40:38 Aktivní start Chodova a domácí jsou v nepříjemném zámku.
40:01 U míčku hráči Ostravy.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině : Ostrava - 9 , Chodov - 8.
39:15 Hosté teď na chvíli měli možnost útoku, ale Heczko zachytil jednu z přihrávek a získává tak míček pro sebe.
36:30 Zbořil se Šebestou teď dirigují hru svého týmu a zdá se že nikam nespěchají, proč by taky vlastně měli.
35:04 Do ČPP arény si dnes našlo cestu rovných 100 diváků.
33:34 U míčku hosté, ale ohrožení branky se zatím nekoná.
33:06 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Jan Barák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
33:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #31 Patrik Šimíček, asistoval #37 Pavel Übelauer (5:1)
31:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Dominik Klimscha, asistoval #9 Wojciech Malajka (4:1)
31:48 A Klimscha se nemýlí ani na podruhé.
30:28 Ostrava teď na hřišti jasně dominuje a hosté působí mírně opařeným dojmem.
29:05 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Dominik Klimscha, asistoval #11 Petr Trulík (3:1)
29:04 Klimscha 'na pána' navyšuje skóre.
28:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #37 Pavel Übelauer, asistoval #11 Petr Trulík (2:1)
27:35 Kuczerova petelice z půlky hřiště ale jen zblokována.
26:19 Domácí teď tlačí na pomyslnou pilku, ale zatím se jim z toho nedaří těžit.
25:01 Malajka ze zajímavé pozice zkusil Mückovu pozornost.
23:55 Závar před Mückem nakonec skončil v jeho rukou, respektivě tedy míček.
22:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík, asistoval #31 Patrik Šimíček (1:1)
22:30 Na podruhé už ale slaví úspěch.
22:07 Trulík mířil na dobré místo, ale nepodařilo se mu úplně přesně trefit.
20:01 Druhou třetinu začnou s míčkem domácí borci.
20:00 Střely na branku v první třetině: Ostrava - 5 , Chodov - 5.
19:44 Klečkova velká šance ale Mück byl připraven.
18:09 Klobučník se teď vyznamenal svým hlavovým zákrokem proti Dóžovi.
16:13 Klimscha šikovně obehrál bránícího protihráče, ale nikdo se mu nenabízel na případnou přihrávku.
15:04 Šimíčkovi se podařilo vybojovat míček a i zakončit, ale střela skončila zblokována.
13:08 Mück a jeho úspěšný zákrok proti Sládkovi.
12:15 Pěkně sehranou standartku zakončil Heczku jen kousek vedle brány.
11:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #3 Martin Pražan (0:1)
11:23 Odražený míček končí v síti.
09:23 Chodovští teď u míčku, ale jen přemýšlecí fáze na jejich polovině.
07:49 Dóža mazácky 'koupal' své soupeře, ale finální přihrávka už nikoho z jeho spoluhráčů nenašla.
06:43 Vypadalo to , že Hromádka má nabito na pořádnou pumelici ale v poslední vteřině mu míček sjel z čepele.
05:26 Dóža mohl potrestat Heczkovo zaváhání, ale trefuje mimo.
04:16 Hodně nepřesná rozehrávka od Klečky a hosté tak snadno získávají míček.
02:56 Sládek s Malajkou teď měli útočné choutky, ale nebyly úplně ukojeny.
01:27 Martiniak hledal volného Klečku ale svým centrem neměl moc šanci ho najít.
00:34 První střelecký pokus si vzal na triko Strachota, ale trefil jen bránícího hráče.
00:01 Úvodní buly pro hráče Chodova.