5:6
    Tomáš MAREK
    (Veselý)

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 5:6p
branky: 4. Aleš Hőffer, 7. Jakub Šárka, 35. Daniel Cabejšek, 47. Pavel Čihák, 50. Martin Kisugite - 8. Jan Bitman, 13. Lukáš Veselý, 42. Pavel Hůza, 46. Matěj Klucho, 51. Tomáš Marek, 61. Tomáš Marek; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 123; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 12 - Lukáš Chyna 23; po třetinách: 2:2, 1:0, 2:3, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích, Michala Jedličky: 'Tak už je to druhý zápas za sebou, kdy jsme sice přišli na florbal, ale florbal se moc nehrál. Dobře rozehrané utkání jsme nedokázali dotáhnout do vítězného konce. Budeme se muset zlepšit, abychom hráli play-off. Už se těším na NFL.'
65:00 Komentář trenéra hostí, Zdeňka Skružného: Je těžké hledat klíčový moment dnešního utkání na tomto malém hřišti. Šancí na obou stranách bylo na 3 zápasy, brankáři toho dnes taky dost pochytali. Holt to muselo rozlousknout prodloužení a v tom jsme byli šťastnější. Díky přijeduvším divákům z Liberce!!!
65:00 Střely v prodloužení: Bohemians - 0 Liberec - 1
60:36 GÓL FBC Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #35 Lukáš Veselý (5:6)
60:36 Tak to bylo opravdu rychlé..Tomáš Marek zařizuje pro Liberec bod navíc
60:00 Střely ve třetí třetině: Boheminas - 9 Liberec - 4
59:59 V základní době se už nic nestane, uvidíme pětiminutové prodloužení
58:29 Probíhají necelé poslední dvě minuty základní části, domácí jsou teď ti, kdo se snaží vytvořit šance
57:11 Střelu Čiháka i trochu se štěstím vytěsnil Chyna nohou
54:20 Přijdeme si tady na pořadatelském stolku jak na farmě..voly se to tady jenom hemží
52:10 Na lavičce Liberce panuje poněkud lepší, řekněme i pozitivnější nálada, než je tomu na druhé straně..uvidíme, jestli i tento detail bude mít vliv na další vývoj utkání
50:44 GÓL FBC Liberec! 5:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #21 Tomáš Marek, asistoval #10 Petr Salát (5:5)
50:44 Dlouho to netrvalo a máme tu opět vyrovnáno. Do odkryté branky zakončuje Tomáš Marek
49:07 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #99 Martin Kisugite, asistoval #7 Martin Šimek (5:4)
49:07 Domácí opět strhávají vedení na svou stranu, postaral se o to Martin Kisugite
48:20 Matěj Klucho se tak moc soustředil na bránění až skončil na zemi..asi se zvedají tady na Děkance čáry
46:14 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #23 David Šimek (4:4)
46:14 Domácí ale rychle odpovídají. Pavel Čihák zapřáhl od levého mantinelu a jeho střela doputovala až za Chynova záda
45:36 GÓL FBC Liberec! 3:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho bez asistence (3:4)
45:36 Liberec svou převahu na míčku potvrzuje. Zaváhání domácí obrany využívá Matěj Klucho, který šel zcela osamocen na Ponomareva a dokázal podsunout míček pod jeho tělem
44:29 Šárka před Chynou, opět byl liberecký brankář úspěšnější
43:51 Po srovnání skóre míček spíš na holích hostí
43:04 Dnešní utkání sleduje 123 diváků, děkujeme!
41:33 GÓL FBC Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #13 Pavel Hůza z trestného střílení (3:3)
41:33 A máme z toho další trestné střílení
41:30 První šance hostí na hokejce Saláta
40:01 I buly závěřečné třetiny pro hosty
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians - 10 Liberec - 6
38:56 Radek Mandík opět sám před Chynou, ale ani na dvakrát se mu ho nepodařilo překonat
36:55 V obrovské příležitosti byl Poláček před Chynou, ale Chyna zase úspěšnější
35:25 Tempo zápasu se po vstřeleném gólu poměrně o dost zvýšilo. Nahoru, dolu, nahoru, dolu...ztráta sem, ztráta rtam
34:29 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Daniel Cabejšek z trestného střílení (3:2)
34:29 Další protiútok domácích končí faulem hostů. Třetí trestné střílení v podání Cabejška
34:04 Jaroslav Štěpán v obrovské šanci na středu hřiště, jeho střela ale končí vedle
32:05 Bagin v protiútoku, jeho přihrávku zneškodnil Veselý a oba hráči končí v rohu hřiště
30:43 Hra se nám uklidnila co se týče zákroků a faulů. Na hřišti je v posledních několika minutách vidět více florbal
28:09 Krbec šikovně posunul mezi nohama bránícího hráče na Mandíka, ten zkusil z velké blízkosti prověřit Chynu, ten je ale připraven a chytá
26:02 Martin Poláček v úniku stíhán hostujícím hráčem, střela končí v náručí Chyny
25:05 Jaroslav Štěpán sám na středu a střílí, Ponomarev připraven
23:09 Michal Jedlička nazval dění na hřišti jako 'jatka', musíme mu dát za pravdu
22:33 Nebezpečná střela od půli hřiště, kterou vyslal Bitman
21:00 V první minutě měla Bohemka už 2 šance. K první se dostal Jakub Šárka, ale míček mu byl podle rozhodčích čistě odebrán na poslední chvíli. Druhá šance byla v režii Aleše Höffera, ten na rozdíl od svého kolegy se dostal ke střele, ale Chyna chytá
20:01 Úvodní buly opět pro hosty
20:00 Střely v první třetině: Boheminas - 9 Liberec - 7
19:59 Viděli jsme poměrně ostrou první třetinu, hráči by měli trochu ubrat, jinak to nedopadne dobře
18:05 Liberec přežil i druhé oslabení a zdá se o trochu aktivnějším týmem
18:03 Radek Mandík se řídil po mantinelu na Chynu, ale ten si na něj počkal a chytá
17:54 David Šimek v úniku, zkusil beckhandovou kličku, ale jeho střela se do branky nevešela
17:15 Liberec při oslabení velmi aktivně brání a nechce Bohemku do ničeho pouštět
16:05 Máme tu nedorozumění hostů a jejich oslabení pokračuje
15:24 Kisugite na Davida Šimka, ten pálí, ale Chyna připraven a chytá
14:30 Domácí hráči kombinují a střelecké pokusy jim kryje obrana hostů
14:02 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #99 Martin Kisugite.
14:02 Uvidíme další trestné střílení
12:05 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #35 Lukáš Veselý, asistoval #6 Matěj Klucho (2:2)
12:05 Přesilovku hostí využívá střelou k tyči od mantinelu Lukáš Veselý
11:57 Klucho pálí od půlky, jeho střela zblokována
11:13 Uvidíme další přesilovku hostí
10:52 Valeš zůstal ležet po střetu s domácím hráčem na palubovce, ale odchází za potlesku tribun po svých
10:40 Na hřišti to vypadá jako kdyby měl Liberec pořád přesilovku, uzamkl teď domácí na své polovině
09:45 Bohemka ubránila početní nevýhodu. Hosté si nedokázali vypracovat žádnou nebezpečnější šanci
09:11 Situace na hřišti se nám malinko vyostřuje
07:45 Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil #6 Matěj Klucho.
07:45 Po neproměněném trestném střílení následuje přesilová hra Liberce
07:09 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Jan Bitman, asistoval #61 Jan Šoltys (2:1)
07:09 Odpověď hostí byla rychlá...z půlky hřiště vypálil Bitman a zavěsil do víka
06:42 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Jakub Šárka, asistoval #10 Vojtěch Bagin (2:0)
06:42 Přesilovku domácích proměňuje Jakub Šárka
05:04 První vyloučení utkání je tu. Aleš Höffer prchal po mantinelu, hostující hráči ho nedokázali zastavit jinak než ho poslali k zemi
03:07 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #71 Aleš Hőffer, asistoval #23 David Šimek (1:0)
03:07 První gól však dává Aleš Höffer, který nepohrdl nabídkou od Davida Šimka a uklidil míček za Chynova záda
01:17 Ani hosté nechtějí být pozadu, ve velké šanci byl Petr Salát před Ponomarevem, ten si ale jeho dorážku pohlídal
00:31 První střelu domácích vyslal Martin Poláček od mantinelu
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám vás u 17. kola Tipsport Superligy mužů, kde se představí domácí tým FbŠ Bohemians a FBC LIberec. První vzájemné střetnutí dopadlo ve prospěch hostí, kdy dokázali strhnout vítězství na svou stranu v prodloužení a vyhráli 6:5.