2:3
    Lukáš PETŘÍK
    (Kostka)

Sokol Pardubice - Hu-Fa Panthers Otrokovice 2:3p
branky: 24. Ivo Teichman, 60. Jan Kourek - 36. Pavel Jurčík, 51. Matěj Kostka, 64. Lukáš Petřík; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:0; využití: 1:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Jakub Levínský 22 - Radovan Michajlovič 17; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Myslím, že v dnešním zápase jsme byli v první a třetí třetině lepším týmem, a tahali jsme za lepší konec. Škoda jenom, že jsme nedokázali vstřelit víc branek. V prodloužení to už byla loterie.
65:00 Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka: Dnes pro nás začalo play-off. Bylo to hodně o taktice, srdíčku, bojovnosti a skvělých gólmanech. Michajlovič opět předvedl několik reprezentačních zákroků, ale i domácí gólman nám chytl několik vyložených gólů. Prodloužení jsme více chtěli a šli jsme za vítězstvím. Soupeři děkujeme za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: Pardubice - 0, Otrokovice - 2.
63:10 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 2:3
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #91 Lukáš Petřík, asistoval #26 Matěj Kostka (2:3)
62:25 Pardubice rozehrávají ve své útočné polovině.
61:11 Levínský střelu otrokovického kapitána zvládl chvatně v poskoku vyrazit.
60:00 Střely ve 3. třetině: Pardubice - 11, Otrokovice - 7.
59:18 GÓL Sokol Pardubice! 2:2
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #20 Jan Kourek, asistoval #37 Přemek Pakosta (2:2)
58:59 Domácí mají standartní situaci před brankou hostů.
58:25 Pardubice jdou do šesti.
58:19 Timeout Sokol Pardubice
57:17 Hosté v plném počtu.
55:18 Zatímco Lehký po odpískání lovil míček na rozehrávku na střídačce Otrokovic, Sovják ho napadl hokejkou do zad.
54:48 Jurčík se řítil sám na branku, ale Levínský jeho samostatný výběh vychytal.
53:44 Levínský nyní musel rychle zasahovat a nebezpečí nakonec zahnal Oubrecht, který míček zakopl za mantinely.
52:40 Teichman nahodil míček před branku Pakostovi, ale Michajlovič mu šanci na dorážku nedal.
50:35 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 1:2
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #9 Lukáš Uhrinovský (1:2)
50:35 Nedáš - dostaneš. Z tlaku domácích nakonec těží hosté.
50:30 Pakosta chtěl střílet, ale míček mu sjel z čepele.
46:15 Dnešnímu utkání přihlíží 275 diváků.
45:32 Gregorova střela se odrazila od Michajlovičovi hrudi mimo branku.
44:55 Otrokovice rozehrávají za Levínského brankou.
43:54 Levínský nyní předvedl svůj zákrok vleže.
42:27 Lehký nahodil míček před branku hostů Junkovi a ten mohl dorážet, Michajlovič mu ale nedal šanci míček doklepat do branky.
40:01 Buly vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. třetině: Pardubice - 2, Otrokovice - 11.
39:30 Probíhá poslední minuta druhé třetiny. Pardubice jsou na míčku.
37:50 Střelu Michala Nagyho Levínský vyrazil.
35:14 GÓL Hu-Fa Panthers Otrokovice! 1:1
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil #21 Pavel Jurčík, asistoval #14 Karel Ťopek (1:1)
35:14 Druhou přesilovku už hosté využívají a srovnávají skóre zápasu.
33:58 Rozhodčí drží odložené vyloučení. Vylučovat se bude znovu na straně domácích.
32:32 Pardubice jsou na míčku ve své obraně.
31:37 Domácí hrají v plném počtu. Otrokovicím se přesilovku proměnit nezdařilo.
30:08 Jako první v přesilovce hostů ohrozil Levínského svou střelou Kostka. Gól ale nepadá.
27:30 V hledišti se dnes najdou i Kourkovi příznivci, kteří neváhají zhodnotit čísly nad hlavami každé jeho střídání.
26:50 Němečkova střela mířila vysoko nad branku.
24:36 Janečkovu střelu chytá Michajlovič do jedné ruky.
23:17 GÓL Sokol Pardubice! 1:0
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil #21 Ivo Teichman, asistoval #84 Marek Ďopan (1:0)
23:17 Ďopan přihrál čekajícímu Teichmanovi u rohu branky a ten neměl problém se zakončením.
22:39 Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil #21 Ivo Teichman.
22:39 Teichmanovi se proměnit nájezd nezdařilo.
22:39 Teichmanovi před brankou Szweda zblokoval hokejku. Pojede se nájezd v Teichmanově podání.
22:05 Lehký se řítil s míčkem vpřed, ale před zakončením byl faulován. Pardubice rozehrávají ve své útočné polovině.
20:57 Zozulák přihrál Němečkovi přímo před branku, ale Němečkova střela letěla příliš vysoko.
20:01 Buly vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. třetině: Pardubice - 6, Otrokovice - 5.
19:01 Běží poslední minuta první třetiny.
15:53 Bartoš poslal pěknou přihrávku na Oubrechta, který se dostal do zakončení. Gól z toho však nepadl.
14:45 Pardubice jsou na rozehrávce po faulu na Pakostu.
14:37 Hosté mají rozehrávku ve své útočné polovině, kde se domácí dopustili faulu.
12:48 I u Levínského právě zacinkala tyč.
12:18 Koníčkova střela se odrazila od před ním stojícího Petra.
11:00 Dleskova střela z půlky se odrazila až o tyčku Michajlovičovi svatyně.
10:34 Otrokovice presují Pardubice u domácí branky.
09:00 Standartní situace hostů v útočné polovině se příliš nezdařila.
08:35 Otrokovice jsou po faulu domácích znovu na míčku.
07:46 Otrokovice rozehrávají ve své útočné polovině.
06:57 Bartošovu střelu stihl Michajlovič na poslední chvíli zahlédnout a vychytat ji.
05:48 Otrokovice se zatím nedostali k vyloženým šancím, zato Pardubice se drží většinu času na míčku.
04:10 Hitparádu střel domácích zvládl Michajlovič ubránit svou hrudí.
03:35 Martin Nagy se již chystal ke střele, ale míček mu z čepele sklouznul.
03:03 Teichman chtěl před branku hostů nahrát Zozulákovi, ale Michajlovič jeho přihrávku zachytil.
02:05 Gregor už podruhé během chvíle vystřelil na Michajloviče, ale ani druhá jeho střela neskončila v brance.
01:48 Domácí na rozehrávce za Michajlovičovou brankou.
00:54 Koníček předvedl rychlou otočku před Levínským, ale míček letěl mimo branku.
00:01 Úvodní buly vyhrává celek hostů a drží balónek v obraně.