• 62 61:32
    6:5
    (Šebesta)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Liberec 6:5p
branky: 14. Šimon Kuczera, 26. Filip Hrabal, 50. Petr Trulík, 58. Filip Hrabal, 59. Petr Trulík, 62. Filip Hrabal - 5. Lukáš Kořínek, 13. Petr Salát, 38. Matěj Klucho, 40. Radek Valeš, 56. Prokop Ferdan; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 215; zásahy brankářů: Jakub Klobučník 22 - Vít Vaníček 16; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1, 1:0
65:01 Komentář trenéra hostů Zdeňka Skružného: Zápas jsme měli ve svých rukou dlouhých 57 minut, pak nám tam bohužel spadly náhozy z půlky a tím jsme prohráli. Naše cesta nekončí, ve hře je ještě 6 bodů. Děkuji svému týmu, že utkání zvládl v hlavách.
65:00 Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Čekali jsme těžký zápas , soupeř nám v druhé třetině odskočil po dvou našich hrubých chybách, hlavně v naší přesilovce a vypadalo to , že už na body nedosáhnem. Na poslední třetinu jsme si řekli, že budeme hrát trpělivě a že ty šance přijdou. Přišly, proměnily jsme a i s velkou dávkou štěstí bereme dva body. Takové vítězství jsme potřeboval, jelikož celou sezónu nám štěstíčko utíkalo v koncech zápasů a teď se k nám přiklonilo. Díky klukům za závěr zápas
65:00 Střely na branku v prodloužení: Ostrava - 2 , Liberec - 1 .
65:00 Ukončení prodloužení
61:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #22 Jiří Šebesta (6:5)
61:14 Klobučník teď parádním zákrokem, udržel svůj tým ve hře.
60:01 U míčku hosté.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 7 , Liberec - 4.
59:13 Necelá minuta do konce a hraje se na polovině Ostravy.
58:01 Rychlý obrat v podání domácích a je stále o co hrát.
58:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík, asistoval #10 Šimon Kuczera (5:5)
57:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #10 Šimon Kuczera (4:5)
57:23 Ostrava to zkouší se šesti hráči v poli.
57:04 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:54 Klobučník teď dobře zasáhl proti Salátovi a jeho samostatném výjezdu.
55:14 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #9 Radek Valeš (3:5)
54:45 Hodně napínavá koncovka zápasu a stíhací závod o tři body stále pokračuje ve vysokém tempu.
53:38 Hodně vyostřené souboje na palubovce a na zemi leží jeden hráč za druhým.
52:15 Velká šance pro domácí a už se formuje přesilovková formace.
51:09 A další zavár před libereckým brankářem.
49:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Petr Trulík, asistoval #22 Jiří Šebesta (3:4)
49:10 Klimscha si teď pro nadýchaný míček nadskočil a rozhodčí si toho všiml. Hrají hosté.
48:25 Zbořil to myslel dobře ale jeho střela skončila jen blokem.
46:39 Šebesta mířil pod ruku ale Vaníček připraven.
45:27 Liberecký ťukec na vlastní polovině stále pokračuje.
44:12 Hosté se teď nikam neženou a svou rozehrávku ustalují na své polovině.
41:20 Ostrava v rohu hřiště ale ne a ne se prodrat přes libereckou zeď.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: Ostrava - 11 , Liberec - 8.
39:51 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #35 Lukáš Veselý (2:4)
37:23 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #6 Matěj Klucho, asistoval #9 Radek Valeš (2:3)
36:38 Heczko teď překazil přesilovkovou kombinaci faulem a míček tak mají hosté.
33:39 Eichner pobídl šikovně Hrabala, ale ten tentokrát na Vaníčka nevyzrál.
32:47 Kuczera to teď vzal na sebe ale zjevně to nejlepší varianta úplně nebyla.
31:25 Kroupa ze středu hřiště, ale vedle.
30:31 K vídění teď byly sprinterské souboje za míčkem, ale nikdo ho neukořistil pro sebe.
29:09 Sládek a jeho sólový průnik, který mu málem vyšel. Nebýt zákroku libereckého brankáře.
27:50 Domácí se teď derou dopředu a Vaníček má plné ruce práce.
25:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #11 Petr Trulík (2:2)
25:39 Napodruhé ale zametá do prázdné.
25:15 Malajka našel na středu úplně volného Hrabala ale ten trefil libereckého gólmana přímo do hrudi.
23:01 Salát a jeho další nebezpečná střela. Tentokrát orazítkovala zadní mantinel.
22:37 Záver před Klobučníkem nakonec skončil za brankou a hrát budou i nadále hosté.
20:55 Heczko napřáhl z poloviny ale trefuje mimo.
20:01 U míčku Liberec.
20:00 Střely na branku v první třetině: Ostrava - 7 , Liberec - 9 .
19:07 Klobučník si teď připsal další zákrok po střele Saláta.
17:27 Malajka v hodně dobré pozici ale skákající míček byl těžká výzva.
17:08 Nápor hostů byl přerušen až teď, provinil se Hrabal.
16:02 Eichnerova rozehrávka se dostala až k Trulíkovi ale ten minul branku.
15:18 U míčku hosté ale domácí fanoušci i nadále vytrvale ženou svůj tým kupředu.
13:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Šimon Kuczera, asistoval #43 Michal Sládek (1:2)
12:25 Liberec navyšuje náskok a znovu hledá prostor k útoku.
12:09 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #10 Petr Salát, asistoval #40 Lukáš Böhm (0:2)
11:47 Domácím se nedaří získat míček pod kontrolu, až teď Trulíkova šance, končí mimo.
10:01 Spousta šancí teĎ na obou stranách a brankáři očividně drží své týmy nad vodou.
06:33 Další ostravská šance , tentokrát Hrabal. Vaníček zasahuje.
04:55 Sládek mohl rychle odpovědět, ale podařilo se mu trefit jen tyčku!
04:25 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #10 Petr Salát (0:1)
03:46 Liberec prováhal svou rozehrávku a ostravští tak snadno přišli k míčku.
02:57 Malajka si teď při odebírání míčku, pomohl faulem a hrát budou hosté.
02:26 Eichnerova pumelice ale mimo.
01:54 Dnes mírně omezené internetové podmínky na hale, možná způsobí větší odezvu mezi čtenářem a onlajnem.
00:01 Úvodní buly pro Liberec.